היה לי גוק במקלחת

היה לי גוק במקלחת

ראיתי תנועה בזוית העין זה היה הוא.
ידעתי שאני לא אוכל לישון מי שאין לו פחד מחרקים גדולים לא יכול להבין ומציעים לך לרסס ולהעיף אותו אבל אי אפשר באמת להתקרב לחרקים גדולים כשמפחדים מהם.
פעם קודמת שהיה לי חרק עצום בגודלו על התקרה הזמנתי את השיפוצניק הקבוע שיעיף אותו ומכיוון שהוא נסע חצי שעה רק כדי להגיע אלי ולנפנף מול החרק במטאטא אני חייבת לו עכשיו 50 שקלים -_-
אז הפעם נאלצתי להתמודד לבד רק אני מול הגוק בלילה.
באיזה שהוא שלב התקשרתי לאבא שלי באחת בלילה והוא אמר שאולי הוא נכנס מהביוב.הסתכלתי במקלחת והגוק שכב על הגב באיזור המקלחת ליד הביוב מילאתי אותו בענני ריסוס לכמה שנים טובות ועל הדרך ביקשתי מאבי שיקנה לי איזה 4 בקבוקי ריסוס לעזרה ראשונה
ואני חושבת שהוא מת סופסוף העזתי להכנס לשירותים ולהתרוקן כמו אדם מן היישוב.
עכשיו נשאר הגועל של לזרוק את הגופה שלו לפח כדי שאוכל להתקלח שזה גועל בפני עצמו.
הפעם ניצחתי בקרב אבל אני מבועתת מהעתיד לבוא איך רב הקיץ לא היו לי חרקים גדולים ולקראת סופו כל האיכסה באים אלי??

אני גרה בעיר קומה 3 ולחלונות אין רשתות קיויתי שהחרקים באיזור שלי על סף הכחדה אבל לא.
לא מתכוונת להשקיע בדירה הזאת אבל עוברת בקרוב דירה לא יודעת איך אתמודד עם חרקים אני צורחת הרבה כשזה בסביבתי הקרובה והצרחות שלי מאוד מפחידות ורמות ויש שכנים לידי

עיצות פרקטיות להעפת ג'וק מת מהניסיון שלי היום:

מטאטא הרגליים של הג'וק כמו איברים של שאר החרקים נדבקות לסיבי המטאטא ואז אם אתם כמוני בקומה 3 לנער את המטאטא בחוץ.

למעלה