היום בתפוז

היום בתפוז ../images/Emo186.gif ../images/Emo184.gif

היום ב-10:00 פורום להיות הורים מארח פאנל מומחים מ"הקו החם" שיענה לשאלותיכם בנושא התנהגויות מיניות חריגות אצל ילדים. שימו לב, כי בשל רגישות הנושא נפתח הפורום לאורחים- וניתן לשאול שאלות גם בעילום שם.
הערב ב-19:00 יתארחו בפורום אופניים ראשי איגוד האופניים בישראל, שיענו לשאלותיכם בעקבות החלוקה החדשה לקטגוריות בתחרויות השנה.
פורום רובי וויליאמס מאפשר לכם לכתוב באופן אישי לרובי לקראת יום הולדתו, לספר מעריצים מיוחד מישראל- שימסר לו אישית
שלחו את המסרים שלכם לכתובת [email protected] פרטים נוספים בפורום רובי וויליאמס

MadSheep16

New member
שירים שמתאימים להם...

אתם צריכים להתאים לכל דמות שיר (זה טופיק חרוש בכל מיני פורומים) אפשר בגלל התוכן ואפשר בגלל הכותרת בלבד או בגלל שהיא מקושרת לאיזושהי סדרה... (
כמו הייייייייםםםם!!!!!
) לכל בני האדם (כולל טוביאס): Complicated- אבריל לוין (זה גם קצת בגלל התוכן...) אקס- טראנס הדרדסים (בעיקר התוכן... א א אין לי כוח!- חזרה על אותיות, כחול ומוזר) הבנתם? עוד מעט אני אעשה טופיק ספרים...

Nagini Potter

New member
../images/Emo6.gif דה וורלד איז נוט אינאף - ויסר 3

They had it coming (cell block tango) - רייצ'ל Ironic - מרקו ואמא שלו... I saved the world today / I will survive - רוב הדמויות בסידרה.... Ha ha you're dead - ויסר 3 או האנימורפס - תלוי מי מנצח בסוף.. Give it away now - ויסר 3 לאנשי כדור הארץ It's the end of the world as we know it - זה פשוט מתאים...​
לא תתפוס אותי - כל האנימורפס... לא מוותר (הדג נחש) חופשי זה לגמרי לבד (או לפחות 'חופשי זה רחוק מקרני קנדרונה'
) משיח לא בא (צריך לעשות את כל העבודה השחורה בעצמנו...) זהו, זה מה יש
לי זה לא יקרה Nagini Potter

ved17

New member
התשובות שללי

hero של nickelback לג'ייק (איזה מתאים לו נכון?) רייצ'ל מתאים לה המנגינה של זינה והשאר אני לא יודע אני אחשוב על זה

Silver Fox

New member
הממ... *מאמצת את המוח*../images/Emo82.gif

קאסי - I'm with you של אבריל לאבין
ג'ייק - "הוא היה גיבור, הוא קרא לדרור..."
מרקו - "כמו הים, כמו לב הים..."
רייצ'ל - Girls just wanna have fun (ככה כותבים את זה?
) טוביאס - I don't wanna miss a thing
ג'ייק - אנשים טובים באמצע הדרך.. O.O אקס - כל טראנס שבעולם! נמ... זהו...
*מתחבאת מתחת לכיסא ונסקלת בעגבניות ממולחות*

ved17

New member
בתכוונתי לשאול אם את לא מהפורום

מצטער אם הבנת אותי לא נכון

Silver Fox

New member
שמעת על סימני פיסוק?../images/Emo82.gif

אתה יודע, נקודה, סימן שאלה...

KagomeSama

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo42.gif../images/Emo129.gif

רק בשביל האתגר, אני אחרוש עכשיו את כל השירים שיש לי בקאזאא+ווינאמפ+אחרים. יותר מ1000. היכונו היכונו... רייצ'ל: Pink floyd - Dirty woman Avril Lavigne - I don't give a damn Bowling for soup - The hard way (אקס ורייצ'ל: Beauty and the beast
) Children of bodom - warheart Avril Lavigne - Nobody's fool M2M - Miss popular ג'ייק: Disney(Pooh) - How to be a tigger Disney(Peter Pan) - Following the leader ג'ייק וקאסי - Can you feel the love tonight Goldfinger - King for a day קאסי: Carol King - You've got a friend You are my sunshine מרקו: Incubbus Succubus - Dark Mother טוביאס: American Hi-Fi - The art of losing Gackt - Mizerable Katatonia - Passing bird Mest - Fucket up kid אקס: Gackt - Vanilla זה אוכל, לא.? Good Charlotte - I want candy ויסר 3: Disney: Cruella De Vil New found glory - Better off dead American Hi-Fi - My only enemy Dir en grey - Psycho Goldfinger - Pick a fight Halo Friendlies - Me Vs. The World Inuyasha - I want to change the world Katatonia - For my demons All or nothing - New found glory כולם: Avril Lavinge - Anything but ordinary Goldfinger - Still counting the days Good charlotte - Boys and girls Annie - It's the hard knock life Nirvana - Smells like teen spirit די. אין לי כוח.

למעלה