היום דרבייייי

bister

New member
לסתום להם ת'פה!

מאז אותו דרבי מקולל הם חושבים שיש להם נשמה והם ענקיים בדרבים. עשינו חצי עבודה ביד אליהו אבל עכשיו הם חושבים שאוסישקין זה מבצר בלתי מנוצח. היום צריך להביא להם את ההשפלה של החיים שהעיזו לחשוב שהם באותה הליגה.

MeRule

New member
ב-ה-צ-ל-ח-ה!!!!

עוד כמה דקות הדרבי מתחיל ומה אני כבר יכולה להגיד חוץ מה-מ-ו-ן בהצלחה לנו הערב!!! חייבים לנצח, ולא משנה מה ההפרש....

GaL aDoRNo

New member
יאללה מכבי!!!!

היום נראה להפו*ל שמשום מה חושבים שהם הכי טובים בגלל ניצחון חד פעמי, מי הקבוצה היחידה בתל אביב!!! אללה מכבי קרעו אותם ב30 הפרש!!!

סופה 20

New member
גאד איזה הפסד!!!

משחק מצויין של שתי הקבוצות....!! והפסד רע של מכבי! למרות שהוא לא משפיע על הטבלה..

Sweet SuGaR

New member
נה נה נה נה נה נה נה

יניב גרין הנבלה!!!!!!!!!
שוב מפסידים באוסישקין=\ הפסדתי בהתערבות
ארררררררר!!!!! למה בשניה שהם נכנסים לאוסישקין הם אחרים לגמריייי?!!?!?

הפועל זונה!!!!!!

לא נורא... ככל שהזעם מתגבר...הנקמה תתגבר!!!! אני סומך על פיני והשחקנים...שבסדרת הגמר הם יעשו להם סוויפ של שלוש..כמו בכדורגל!!!! תנו לחיזבאלה לשמוח....הם רק יצטערו על זה.... עם אלופת אירופה לא מתעסקים!!!

חברה להירגע.....(הכל לטובה)

לפני שאתם הורגים אותי תחשבו קצת.... לא הייתם רוצים לראות אותם בגמר? ולראות את באסטון,שלף,פרקר ושארפ גוזרים את הרשתות באוסישקין? אולי עכשיו הם תופסים תחת על הנצחון עוד פעם אבל תחשבו איזה כיף זה יכול להיות לקחת אליפות באוסישקין!!!!!!

bister

New member
וואלה?

פששש אני רואה שהדברים של פיני טמטמו פה כמה אנשים...

RoTeM GaBsO

New member
הפועל זונותתתתתת!

במיוחד יניב גרין המסומםםםםםם הזההההההההההההה

לא ממש

לגזור רשתות באוסישקין במשחק מספר 4 אומר שנפסיד להם עוד פעם אחת השנה (מן הסתם שם במשחק מספר 2)- לא רוצה את זה רוצה שילדמו מהכדורגל..... סוויפ 3-0 נקי...

למעלה