היום ההופעה בפסטיבל הפסנתר

I מ י ר ב I

New member
היום ההופעה בפסטיבל הפסנתר../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

http://go.walla.co.il/piano2006/ בשעה 22:45 באולם תיאטרון ענבל בסוזן דלאל אריק מארח את משה לוי. עדין אפשר לרכוש כרטיסים:03-5105656 נשמח אם תשרשרו לכאן חוויות,התרשמויות,סיפורים ותמונות!!! תהנו!!!!

eve88

New member
שוב תפוס תפוס תפוס ...זה לא רציני

מירב, תעשקי משהו בעניין.

I מ י ר ב I

New member
אתמול הבחור אמר לי שזה בגלל עומס...

אני חייבת ללכת עכשיו,שאני אחזור אם עדיין תפוס נראה מה אפשר לעשות.תעדכני אותי,תשלחי לי מסר. תנסי להתקשר גם למס' האלו:03-5105657,03-5105658 תנסי כל הזמן...

eve88

New member
את צודקת אבל...

בינתיים אנחנו רוכשים כרטיסים....כשיגיע לקיסריה נבקש הזמנות חחחחח...

hilali1

New member
תהנו מי שהולך ../images/Emo140.gif

אנחנו נחכה ונצפה לשמוע איך היה

../images/Emo41.gifהייתה הופעה מ-ד-ה-י-מ-ה../images/Emo41.gif

ההופעה הייתה מדהימה כרגיל, אריק שר את כל השירים הרגילים גם את הבחורה עם החתולים שזה שיר כלכך יפה
, וגם שר שיר שמופיע בדיסק אבל הוא לא היה עדיין בהופעות, שיר יפה אם אני לא טועה קוראים לו אהבה באור וצל. לפני המתוקות האחרונות הוא אמר שאם יש ילדים באולם שלא יתנו להם לשמוע תשיר כי יש בו מילים גסות כמו תחת ובן זונה
ואז התחיל לשיר תשיר המדהים הזה והתבלבל בבית הראשון ושר במקומו את הבית השני חח אבל לפחות שמענו ככה יותר מהשיר הזה
. דקל לא היה ובמקומו היה גיא תובל אם אני לא טועה והוא ניגן בקונטרה בס ובגיטרה בס, ומאיה אודי אבנר ואייל היו מעולים כמו תמיד. משה לוי ניגן איתו בשיר- זה לא שאני אור והיה ממש יפה, אחכ גם איה עלתה ושרה את מילים, ואריק ניגן בפסנתר למרות שהוא דאג להגיד שהוא לא בדיוק יודע לנגן ושהדבר הזה נראה לו כמו קופסא גדולה עם כפתורים שחורים ולבנים
. לפני השיר בין אלון לאיזדרכת הוא סיפר שהשיר הוא משל על שני בחורים שרבים על אותה בחורה, ואז הוא אמר שהשבוע הוא חשב על זה כי יצא לו לריב עם בחורה על בחור
הוא סיפר שהוא היה אצל פסיכולוג והוא ביקש ממנו לרשום תחלומות שלו ואז אריק חלם איזה חלום על תרד,וכשהוא קם הגב שלו נתפס, אז שהוא סיפר לפסיכולוג תחלום אז הוא אמר לו אם הוא יודע מה תרד אומר בחלם אז הוא הסביר לו שתרד מסמל משהו שישאר לנצח, ואז אריק אמר שזה לא עבר לו שבועיים ושהגב שלו עדיין תפוס
. אחרי ההופעה ראינו את איב גל ודנה החמודות!וראינו עוד כמה "מעריצות" אריק שהתלהבו ממנו נורא מההופעה הזאת אבל בסוף הן הלכו כי התביישו להיכנס לדבר עם אריק. היה ממש כיף, אריק מדהים
יש הרבה תמונות וסירטונים אבל אני דיי עייפה עכשיו אז מחר אני אעלה את הכל. לילה טוב לכולם
איב תודה! בלעדייך לא הייתי מעיזה להיכנס בסוף

I מ י ר ב I

New member
וואי,אני כ"כ שמחה שנהנת...

נשמע שהיה ממש יפה. קטע חזק ביותר שאריק שאל אם יש ילדים קטנים.חחחחח איה גם התארחה? יפה... אנחנו מחכים לך כאן עם התמונות. תודה!!!

hilali1

New member
../images/Emo12.gif יאאא מגניב ../images/Emo9.gif

שמחה שנהנית.. ותודה על התמונות והסיפורי.. מעניין מה זה השיר החדש..

למעלה