היום הופעה באינדיקה-בנימינה

I מ י ר ב I

New member
היום הופעה באינדיקה-בנימינה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

בשעה 22:00 מי שמעוניין יש כרטיסים עדיין. http://www.indica.co.il/material/showlist.html מישהו הולך
תהנו,ואם הייתם נשמח שתחזרו עם חוויות. כל מה שקשור להופעה,שרשרו לכאן
יום מקסים

Ma E

New member
הייתי בתמונע. היה מעולה../images/Emo13.gif

מאוד רוצה ללכת שוב.. מקווה שאני אספיק לפני הגיוס

פעם ראשונה שאני פה..והיה ענק!!!!

אני רק זוכרת שהייתי באופוריה כל ההופעה.... הוא היה כל כך טוב, ומצחיק, והשירים האחרים הלא מוכרים שלו.. טוב, זה ידוע שהוא הולך להיות מלך :) מגניב שיש פורום :) ואם יש עוד הופעה באזור..ברור שאני שם!

דניאלה40

New member
נהדר ..ספרי יותר פרטים ,

רוצות לשמוע עוד ,, אל תחסכי פרטים, איפה מתי מי היה ומה היה,,,שמחה שנהנית,,,כיף

משהו מסוים? השירים הלא מוכרים..

ומן הסתם, אם הם לא מוכרים, אני לא ממש זוכרת את השם שלהם.. אהבתי את השיר שהוא תרגם של לאונרד כהן.. גם את השיר שהיה אמור להיות אחרון אהבתי... אני אומרת "היה אמור" כי צעקו לו שיעשה שוב פעם את המתוקות האחרונות, והחומד הזה אמר "אבל יש את זה ברדיו..." ואז שכנעו אותו... אהבתי את השיר שלא היה אמור להכתב לעולם על הבחורה שחבר שלה עכשיו בלבנון... הוא ממש אבל ממש מצחיק.. הוא גם סיפר סיפורים ממש מצחיקים, סטנדאפיסט הבחור! לקראת הסוף צעקו לו מהקהל :"מלכה" והוא אמר "בקשר לזה,אני רציתי לדבר איתכם...אני ממש לא אוהב את השיר הזה,הוא נכתב כשהייתי בן 18 ואיכשהו הגיע לאינטרנט לצערי הרב, ואני לא מתכוון לשיר אותו. יותר. לעולם!" זהו כעקרון... היה כיף, וגדול, והבהיות שלו ממש סקסיות :)(למרות שהן קצת מוזרות..) יש מצב שזה היה אלי, אבל מצד שני זה היה כל ההופעה, אז אני חושבת שהוא פשוט הסתכל ולא משנה לו על מי :)

השיר "שלא היה אמור להכתב לעולם"

הבחורה עם החתולים פשוט מדהים
חחח "אבל יש את זה ברדיו"
אוי הבנאדם קרוע

I מ י ר ב I

New member
וואי,נשמע שהיה אחלה....

"כולם הרי יודעים" השיר שאריק תרגם של לאונרד כהן מקסים בעיניי... וואי,איך אנשים מכירים את השיר "המלכה",שמעתי אותו פעם 1 ולא ממש אהבתי,כל הכבוד!!! אני שמחה ממש שנהנת... מאיפה את(אם אפשר לשאול)? כתוב בכרטיס שלך שאת מהשפלה...

I מ י ר ב I

New member
בהצלחה...

תודה שבאת לעדכן אותנו ואת מוזמנת להשאר(ד"א-איך ידעת על הפוורם?)

למעלה