היום הראשון שלי בלימודים

Lir האחת

New member
היום הראשון שלי בלימודים ../images/Emo88.gif

טוב לא בדיוק הראשון שלי, אבל בהחלט זה הפותח את השנה האחרונה לתואר הזה! אז...איך היה היום הראשון שלכם? האם התרגשתם?
לי היו היום שני השיעורים הראשונים לשנה זו. היה לי קצת מוזר לחזור... אפילו קצת שביזות עברה בי בדרך לחיפה... מצד שני, כשהגעתי וראיתי את החברים מהקבוצה שלי, היה רגע משמח
החלפנו חוויות על איך עבר עלינו החופש..מה כל אחד עשה...בקיצור הייתה נחיתה די רכה. שתפו
שיהיה לנו סופ"ש נעים

הלך בסדר דווקא...

אחרי 5 שנים שלא ישבתי בכיתה (הפסיכו לא נחשב!), הלך סבבה לגמרי! פגשתי הרבה אנשים מוכרים בשבילים, לא הייתה אווירה של באסה באוויר, נראה איך ילך השבוע השני, אחרי תקופת השינויים, כשהכל יתחיל ברצינות... חדש דנדש

מה סוד בזה?

מי ישמע אתה לומד הנדסת אטום ועובד בכור באיראן. לקחת את עצמך קצת יותר מדיי קשה.

beatman

Member
טוטאל שוק

השבוע התחלתי את הלימודים,לא מצליח להבין איך אני אמור ללמוד באקדמיה ? המרצים טסים בהרצאות,והחומר לא תמיד נכנס לראש,במיוחד אם הוא דורש תרגול. התרגילים שדורשים להגשה הם מעטים ומלבד זה אין יותר חומר העשרה\תרגול. בספריה השאלת ספרים היא לשבוע אחד בלבד. איך אמורים ללמוד ? ההרצאות מספיקות ? ואם אני מרגיש שהחומר לא נכנס לראש ?

Lir האחת

New member
שנה ראשונה? ../images/Emo13.gif

כי תיארת עכשיו מה שעבר עליי בדיוק בחודש הראשון שלי ללימודים. מה עם האנשים שלומדים איתך? גם הם מרגישים ככה? בהתחלה הכל נראה קשה...אבל אתה תראה שעם הזמן זה יהיה יותר פשוט. אני מציעה לך להתחבר עם האנשים בכיתה. לשאול שאלות, לעזור ולהיעזר. מה אתה לומד?

shay4442

New member
פותח שנה 5 באוניברסיטה

פתיחת שנה מוזרה הכל כל כך שונה ובכל זאת נשאר אותו דבר, רבים מחברי סיימו את התואר הראשון ועזבו להם, מרצים שהפכו לאגדה יצאו לפנסיה והאגדות עליהם יצטרכו להמשיך ולהיות מסופרים דרכינו, אפילו מנהלת הספריה של החוג שדאגה לכולנו כל השנים עזבה לניהול סוראסקי. חתולים חדשים וגורי חתולים צצו באוניברסיטה, ואפילו להקת ברווזים או אוזים לא מוכרים צצו בדשא ליד הקפיטריה של גילמן. כוחות מחודשים אין לי. אולי ההצעה לתיזה שלי שנראית מגניבה לגמרי תיצור בי את האנרגיות הכל כך רצויות, ואולי אלה 2 התלמידים המתקשים שהצמידו לי מהחוג במסגרת פר"ח יעזרו לי לעזור להם. עונה 5 התחילה ועדיין אף פעם לא לקחתי מתנה האגודה ואף לא עיתון "הארץ" בחינם

shay4442

New member
ארכיאולוגיה, מקוה שהכל יעבור חלק

וזה באמת יסתדר יש עדיין מספר בעיות לפתור, המטרה לשחזר את חי היום יום של העיר המופלאה "בית ירח" על הכנרת לפני 4,350 שנים

ebi83

New member
כרגיל, אבל עדיין...

מתחיל את השנה האחרונה לתואר, אז הכניסה הייתה חלקה. ישר מתיישבים יחד מדברים וכו' וכו' לא שונה מהמשך ישיר של שנה שעברה. אבל מה, יש את הבאז הזה באויר של דברים אחרונים, של סגירת התואר וכדו'.

שנה שלישית..

כרגיל, אותם חבר'ה לפעמים אותם מרצים מעט שעות.. איזי
וממש..אבל ממש רואים ישררר אתא לה שבשנה א'...זה כמו לראות שוקיסטים שרק יצאו מהבקום...

Gunslinger

New member
שנה חמישית בתור סטודנט, שנה ראשונה בתור מתרגל

היה לי השבוע תרגול ראשון היה מאוד מאוד מוזר לעמוד מהצד השני

למעלה