היום נכנסתי עם אימי למסעדה

adidushim

New member
היום נכנסתי עם אימי למסעדה

בכניסה עמד המאבטח (שלצורך העניין יקרא בוריס) . ביד החזקתי שקית עם קופסה ארוזה בעטיפת מתנה ובה מתנה שקנינו לפני שהגענו למסעדה. אחרי מיזמוז מטריף חושים ואינסופי בין הג'ינס שלי לבין המוט המעצבן של המאבטח, שאמור לאתר כלי נשק (ואחרי שאיתר את הפלאפון בכיס האחורי בג'ינס שלי,מה שגרם למאבטח לשלוח את ידו לעכוזי ולמשש על מנת לזהות שאכן מדובר בסלולרי),שאל המאבטח מה יש בשקית. זה לא מוגזם?! עניתי לו "מכשיר חשמלי רוטט שעושה מסז'" - המאבטח קצת נבהל לדעתי ,ולאחר 3 שניות המשיך לבדוק את התיק של אמא שלי. האבטחה עברה את גבול הטעם הטוב. גם אתם חושבים?

adidushim

New member
ואם נהיה רציניים רגע...

המשפט שאמרת מאוד מאוד נכון ,ואני מסכים איתו. אבל- עם הזמן רובנו משלימים עם העובדה שיש צורך במאבטחים, ובכ"ז לי אישית קשה לקחת את הדבר הזה כמובן מאליו. קשה לי והרבה פעמים נמאס לי שאני חי בסביבה כזו שבה צריך לבדוק אותי טיפ טופ לפני שאני "ממשיך הלאה". זו המציאות ואין מה לעשות. אבל אפשר להתלונן והוציא קיטור ולהגיד נמאס לי
זה עצוב לראות איך שכיום אנשים רואים בשאלה "מה יש לך מתחת לנייר עטיפה הזה?" שאלה לגיטימית...

השאלה נשארת לגיטימית , לצער כולנו.

להתלונן ולהוציא קיטור בטח שאפשר , אבל רצוי לא על חשבון אלו שעושים את העבודה. אפילו הומור שחור כזה היה פעם בתכנית פיספוסים כששמו סתם איש עם בגדים שאיכשהו דומים למדים על יד פתח של חנות שאין לה מאבטח ואנשים בכח פתחו בפניו את התיקים שלהם בלי שהוא ביקש והיו מאוד נבוכים כשהוא בכלל הסתובב ללכת לכיוון אחר (אם אני זוכרת נכון). ואפילו אני בחו"ל בכניסה למקומות מהסוג שאצלנו יש מאבטחים , עומדת בפני מצבים של כמעט פתיחת תיק (לפני אפ'חד ?) ואחורי זה צוחקת (ובוכה) על עצמי בסיטואציה הזו.

לא ../images/Emo10.gif

לא חושבת שבימינו אלו ובזמנים האלו יש מקום ללגלג או להעביר ביקורת על עבודת הקודש של המאבטחים , שגם אם קוראים להם בוריס/איציק/יעל , הם עושים את העבודה הזו תמורת אפס כסף כמעט. ואל תשכח כמה שילמו בחייהם גם תוך הקרבה עצמית
אתה יודע מראש מה יש בכלים שלך. הוא או היא - לא יודעים וגם אין להם מכונות שיקוף. אם אתה חושד שהייתה הטרדה מיותרת במקרה ספציפי אני בטוחה שתוכל לפנות למעסיק של המאבטח לבדיקת הנושא ולהתלונן .(אבל לפני המישוש שלו יכולת להראות לו בעצמך שזה פלאפון , לא? ). גם התשובה המתחכמת לגבי המכשיר הרוטט , לא הייתה במקום לדעתי . האם זה מה שמגיע להם לשמוע? בקיצור ואיך שזה נראה בעיני , לפי מה שרשמת , מה שעבר הפעם את גבול הטעם הטוב זו דווקא ההתנהגות שלך כלפיו .

adidushim

New member
שולה!

מה שהיה באריזה זה בדיוק מה שהסברתי לו שזה. מכשיר מסז' שקניתי כמתנה.. כמו שהסברתי בהודעה הקודמת-אני רק מוציא קיטורררררר....

אוףףף

רציתי לתקן את המשך המשפט "אלא אם כן זה באמת מה שהיה לך בפנים" והתעצלתי . באמת
(פעם הבאה תקנה "קיטורן" במתנה , זה גם שימושי
)

../images/Emo32.gif לא מנומס מצידי

שלא עשיתי את זה עד עכשיו , אבל אני רוצה להחמיא לך על הגלריה שלך. אהבתי. מאוד. תביא בהזדמנות את המתכון לברולה תפוזים
(עושים את זה עם להביור(ן)?

אסוציאציה ../images/Emo6.gif

מדמיינת מישהו בתכנית "המסיבה" של יובל כספין (מכירים את החמוד הזה?) שמשאירים אותו לבד להכין את זה ויובל והשף הולכים לטייל בינתיים. חה , זה מתכון אידאלי לסיטואציה
קלי קלות. תודה

למעלה