היום נסיון נוסף !

מצב
הנושא נעול.

sagivkr

New member
היום נסיון נוסף !

היום נסיון נוסף !
היום בערב אני עוברת החזרה נוספת (רביעית!), עוברים מוקפאים, באסותא. זאת הפעם הראשונה שאני ממש לא אופטימית. כנראה ש- 3 כישלונות עושים את זה... בכל אופן, יהיו עידכונים בהמשך. יפעת

צוקה1

New member
היי יפעתוש , נהדר שאת מעדכנת

היום נסיון נוסף !
היום בערב אני עוברת החזרה נוספת (רביעית!), עוברים מוקפאים, באסותא. זאת הפעם הראשונה שאני ממש לא אופטימית. כנראה ש- 3 כישלונות עושים את זה... בכל אופן, יהיו עידכונים בהמשך. יפעת
יו, איך שאני מתרגשת. מה כבר היום בערב? זה ממש כבר. מזמן כבר חשבתי שמס' ארבע זה מס' של מזל. למה ? ככה! המון הצלחה מתוקה חושבים עלייך פה ומחזיקים אצבעות . תשמעי יש לי הרגשה טובה ונראה לי שההרגשה הזאת תוכיח את עצמה. ועוד בעוד 12 ימים אומר לך :"אמרתי לך ?" המון הצלחה חמודה. צוקה

המון המון הצלחה ../images/Emo141.gif../images/Emo141.gif

יו, איך שאני מתרגשת. מה כבר היום בערב? זה ממש כבר. מזמן כבר חשבתי שמס' ארבע זה מס' של מזל. למה ? ככה! המון הצלחה מתוקה חושבים עלייך פה ומחזיקים אצבעות . תשמעי יש לי הרגשה טובה ונראה לי שההרגשה הזאת תוכיח את עצמה. ועוד בעוד 12 ימים אומר לך :"אמרתי לך ?" המון הצלחה חמודה. צוקה
המון המון הצלחה

מבינה אותך כל כך לגבי האופטמיות אולי כאשר מורידים צפיות אז ה-
גדולה יותר . מחזיקים לך
מכל ה-
שזאת הפעם המנצחת .

מחזיקה לכם אצבעות ../images/Emo45.gif ../images/Emo23.gif

היום נסיון נוסף !
מחזיקה לכם אצבעות

ayoosh

New member
חמודה- שרק תתבדי../images/Emo57.gif../images/Emo70.gif

היום נסיון נוסף !
חמודה- שרק תתבדי

וחוץ מזה לפעמים זה נשמע לי גם טוב- להתחיל באפס ציפיות... ושמשם רק תעלו לאט לאט עם הציפיות והתקוות...
גדול ו

אני כבר נכנס לנוהל החזקת אצבעות

היום נסיון נוסף !
אני כבר נכנס לנוהל החזקת אצבעות

גולה1

New member
בהצלחה! שנשמע בשורות טובות

היום נסיון נוסף !
בהצלחה! שנשמע בשורות טובות

סביון1

New member
המון בהצלחה יפעת

היום נסיון נוסף !
המון בהצלחה יפעת
שתדעי לך שבטיפול הכי פסימי שלי נקלטתי להריון. זה גם היה ממוקפאים. ליתר דיוק ממוקפא אחד ויחיד ששרד את ההפשרה. אז לכי תדעי.. (בהמשך ההריון אמנם נפל אבל זאת כבר אופרה אחרת שלא קשורה). בהחזרות הקודמות שלך, יפעת, שידרתם המון אופטימיות אבל גם המון לחץ ומתח לקראת בדיקת הבטא. אז אני מקוה שאי הציפיה הזאת דוקא תזרע בך שלוה מסוימת שתעזור לך לשפר את איכות החיים (חיי הנפש) עד הבטא. ספרי לי בעוד 12 יום אם צדקתי. ושוב בהצלחה רבה, סביון

אריאלה22

New member
../images/Emo39.gifאיזה עדכון משמח../images/Emo39.gif

היום נסיון נוסף !
איזה עדכון משמח

מי יתן שהפעם הרביעית תהיה הפעם שתניב את הילד שמחכה לכם, כי לפי מה שאני קוראת יהיה לו ממש כיף לגדול אצלכם. אמן אמן אמן

מצטרפת לנוהל ../images/Emo45.gif ../images/Emo50.gif

היום נסיון נוסף !
מצטרפת לנוהל

a17

New member
לו יהי לו יהי אנא לו יהי...

היום נסיון נוסף !
לו יהי לו יהי אנא לו יהי...
כל שנבקש לו יהי...ב ה צ ל ח ה מכל ה-

שיר5520

New member
בהצלחה!

היום נסיון נוסף !
בהצלחה!
טוב שאתם רצים ישר קדימה. תחזיקו מעמד ושיהיה בהצלחה!

keren05

New member
תני לעוברים שלך צ'אנס תני להם מקום

היום נסיון נוסף !
יפעת יקרה דרך ארוכה וקשה עברת עד עכשיו. היום את צריכה להשאיר מחוץ לגופך את המחשבות השליליות. היום את צריכה לקחת נשימות ארוכות ועמוקות ולהכניס אליך את הרוגע ואת השפע שיש בעולם הזה. תחממי את הגוף ואת הרחם לקראת העוברים שלך. הרי הם כל כך צריכים את החום עכשיו אחרי הקור שהם חוו עד היום. הרי את רוצה אותם נכון, אז תתכונני לקראתם, תני להם להרגיש , תני להם לדעת. קחי אחריות על כל הפעולות שאת יכולה לעשות ועל מה שתלוי רק בך. כל מה שלא תלוי בך ייכנסו לנוהל אחזקת האצבעות ולתפילות. נחזיק לך אצבעות ונתפלל בשבילך תעזרי לנו לעזור לך בהצלחה קרן

../images/Emo50.gif

יפעת יקרה דרך ארוכה וקשה עברת עד עכשיו. היום את צריכה להשאיר מחוץ לגופך את המחשבות השליליות. היום את צריכה לקחת נשימות ארוכות ועמוקות ולהכניס אליך את הרוגע ואת השפע שיש בעולם הזה. תחממי את הגוף ואת הרחם לקראת העוברים שלך. הרי הם כל כך צריכים את החום עכשיו אחרי הקור שהם חוו עד היום. הרי את רוצה אותם נכון, אז תתכונני לקראתם, תני להם להרגיש , תני להם לדעת. קחי אחריות על כל הפעולות שאת יכולה לעשות ועל מה שתלוי רק בך. כל מה שלא תלוי בך ייכנסו לנוהל אחזקת האצבעות ולתפילות. נחזיק לך אצבעות ונתפלל בשבילך תעזרי לנו לעזור לך בהצלחה קרן

נכון להוריד ציפיות ודוקא אז מצליחים אז גישה נכונה אבל עדיין להישאר אופטימיים ובטוח שתצליחי אחרי ההתמדה הזו

topaz4

New member
המון הצלחה

היום נסיון נוסף !
המון הצלחה
ומחזיקה
.היום נודע לי על בחורה שעברה לאחרונה החזרה של טריים באסותא והצליח לה.זאת ההחזרה השניה . הביתא בכל אופן גבוה וכנראה מדובר על יותר מאחד.אז יש גם הצלחות, כו ירבו לכולנו.אמן

הרמוניה

New member
היי יפעת

היום נסיון נוסף !
היי יפעת
רק להגיד לך שחלק מהילדים היותר מקסימים בפורום הורים אחרי טיפולים נולדו מטיפולים מצ'וקמקים וממצבי רוח קודרים... מחזיקה הרבה אצבעות הרמוניה

אפרוח2

New member
מקווה שלא נכנסתי מאוחר לאחולים

היום נסיון נוסף !
מחזיר\קה לך אצבעות, את בטח אחרי ההחזרה, אז רק לנשום עמוק ולחשוב מחשבות אופטימיות!!!! המון הצלחה

מחכים לשמוע עידכונים....כמה?איך?למה

מחזיר\קה לך אצבעות, את בטח אחרי ההחזרה, אז רק לנשום עמוק ולחשוב מחשבות אופטימיות!!!! המון הצלחה
מחכים לשמוע עידכונים....כמה?איך?למה
ב ה צ ל ח ה
גדי של לימי לימי של גדי

sagivkr

New member
אנחנו אחרי...

היום נסיון נוסף !
אנחנו אחרי...
בעיקרון היו לנו 6 עוברים מוקפאים בשתי מבחנות נפרדות. הופשרה מבחנה אחת עם 3 עוברים: עובר אחד יפהפה, עובר אחד לא משהו ועובר אחד לא שרד... כך שבעצם ניתן לומר שהוחזר רק אחד. הרופא אמר שזה עובר ממש טוב, 8 תאים. אני עדיין לא כל כך אופטימית, אבל מקווה לטוב. עדכונים בהמשך... תודה לכולם על האיחולים, והחזקת האצבעות! יפעת

בת אל5

New member
בהצלחה, הצלחה, הצלחה../images/Emo70.gif../images/Emo45.gif

אנחנו אחרי...
בעיקרון היו לנו 6 עוברים מוקפאים בשתי מבחנות נפרדות. הופשרה מבחנה אחת עם 3 עוברים: עובר אחד יפהפה, עובר אחד לא משהו ועובר אחד לא שרד... כך שבעצם ניתן לומר שהוחזר רק אחד. הרופא אמר שזה עובר ממש טוב, 8 תאים. אני עדיין לא כל כך אופטימית, אבל מקווה לטוב. עדכונים בהמשך... תודה לכולם על האיחולים, והחזקת האצבעות! יפעת
בהצלחה, הצלחה, הצלחה

מצב
הנושא נעול.
למעלה