היום

מצב
הנושא נעול.
היום

היום
ראיתי מול הבית שלי מידיבוס נידרפלור של M.A.N של אגד - סתם חונה מול הבית שלי
זה ממש מוזר כי אין שם תנועת אוטובוסים (אין בכלל כניסה לאוטובוסים, ולמשאיות מותר להיכנס רק אם זה אספקה מקמית של מזון וכ'ו), וגם ראיתי MAN ביןעירוני עובד על קו 17 א' העירוני.

אה וכמובן

היום
זה ממש מוזר כי אין שם תנועת אוטובוסים (אין בכלל כניסה לאוטובוסים, ולמשאיות מותר להיכנס רק אם זה אספקה מקמית של מזון וכ'ו), וגם ראיתי MAN ביןעירוני עובד על קו 17 א' העירוני.
אה וכמובן
רציתי לצלם את המאן אבל הוא הלך כבר אז לא הספקתי \=

ביהוד חונה כל יום לפנה"צ

אה וכמובן
רציתי לצלם את המאן אבל הוא הלך כבר אז לא הספקתי \=
ביהוד חונה כל יום לפנה"צ
נידרפלור של דן מס' 63(ביהוד אין כבר דן ובטח לא 63), אוטובוס מאוד יפה בצבעי כחול לבן עם פס אדום וסמל דן גדול ולמעלה בגג יש פס כחול, צביעה ממש יפה, לא פגשתי עוד כאלה, אם אני זוכרת נכון היה על כזה אוטובוס שרשור, האם יתכן שזה זה, כמה כאלה יש בכלל.

אוהד11

New member
האם כוונתך ל- 6252 ? אז הוא לא נידר

ביהוד חונה כל יום לפנה"צ
נידרפלור של דן מס' 63(ביהוד אין כבר דן ובטח לא 63), אוטובוס מאוד יפה בצבעי כחול לבן עם פס אדום וסמל דן גדול ולמעלה בגג יש פס כחול, צביעה ממש יפה, לא פגשתי עוד כאלה, אם אני זוכרת נכון היה על כזה אוטובוס שרשור, האם יתכן שזה זה, כמה כאלה יש בכלל.
נידרפלור אלא EL. זה הראשון שנצבע במקור בצבע הכחול.

אם אני זוכרת נכון, זה המספר

נידרפלור אלא EL. זה הראשון שנצבע במקור בצבע הכחול.
אם אני זוכרת נכון, זה המספר
הוא לא נידרפלור? כוונתך שיש בו מדרגות? (לא הסתכלתי פנימה) הצביעה שלו ממש יפה וחבל שלא אימצו אותה ולא את "האדום האדום הזה"

צביקוש23

New member
בפ"ת ברחוב כץ חונים 3...

ביהוד חונה כל יום לפנה"צ
בפ"ת ברחוב כץ חונים 3...
ברחוב כץ בפתח תקוה ב 3 קטעים שונים לגמרי של הרחוב (רחוב ארוך מאד) חונים 2 מיפרקיות של דן ועירוני של אגד הם חונים בלילות ולפעמים בצהריים.

צביקוש23

New member
ואוטובוס אגד דל מכבי ניבה תל אביב

בפ"ת ברחוב כץ חונים 3...
ברחוב כץ בפתח תקוה ב 3 קטעים שונים לגמרי של הרחוב (רחוב ארוך מאד) חונים 2 מיפרקיות של דן ועירוני של אגד הם חונים בלילות ולפעמים בצהריים.
חונה הרבה פעמים ברחוב בן צבי בפתח תקוה גם אוטובוס יונייטד טורס (דגם מטאור ) לא זוכר מספר פנימי של מכבי פתח תקוה חונה בשכונת עמישב בפתח תקוה.

elians

New member
גם אוטובוס של מטרופולין

חונה הרבה פעמים ברחוב בן צבי בפתח תקוה גם אוטובוס יונייטד טורס (דגם מטאור ) לא זוכר מספר פנימי של מכבי פתח תקוה חונה בשכונת עמישב בפתח תקוה.
גם אוטובוס של מטרופולין
אני יודע שהוא מסוג וולוו , חונה כל לילה בשכונת המ.ג בקרית מלאכי.... כל לילה ב12:45 הוא נצפה חוזר לביתו, מכבה את מספרי הקו בתוך העיר ונוסע לשכונתו.

846

Active member
נהנג הקבוע של ה 86-436-01 ירד

נהנג הקבוע של ה 86-436-01 ירד
מההגה ואוטובוס הזה כרגע " מתגלגל" יש סיכוי שתראה אותו בכל מיני מקומות.

אני לא מחשת מי חונה איפה

בפ"ת ברחוב כץ חונים 3...
אני לא מחשת מי חונה איפה
זה ממש לא מעניין אותי, ציינתי אותו כי הצבע שלו מאוד מצא חן בעיני.

JayZed

New member
הייתה תקופה קצרה שגרתי בעין-כרם

היום
הייתה תקופה קצרה שגרתי בעין-כרם
ונסעתי בקו 17 כל יום. יצא לי לראות אוטובוס בין-עירוני (אז עוד לא היה MAN באגד, כך שזה היה VOLVO B10B פעם אחת O404 פעם אחרת ו-O303 כמה פעמים נוספות) בקו 17. באחת הפעמים שאלתי את הנהג למה, והוא הסביר לי שבקו 17 יש תדירות נמוכה, ואין הרבה אוטובוסים/נהגים המיוחסים לקו, לכן שכשיש בעיה באוטובוס כלשהוא מחליפים במה שיש זמין באותו רגע. הוא גם אמר שהוא כלל לא מצטער על העובדה שקיבל אוטובוס בין-עירוני לעשות את הקו - ואני מבין אותו טוב, הרי ה-O404 סוחב בעליה המטורפת של עין-כרם הרבה יותר טוב מהזלדה שהוא אמור היה לנהוג עליהה
לא יודע מה זה היה בפעמים האחרות, אני מניח שזה היה משהו דומה - אוטובוס חסר, אוטובוס שהתקתקל... לפי מה שידוע לי, אין אוטובוס בין-עירוני בסידור קבוע בקו 17 או 17א - לפחות עד לפני הקיץ לא היה, לפי מה שסיפרה לי אחותי ששכנה אז באזור.

מצב
הנושא נעול.
למעלה