היו ימיםםםםםםםם.....

קרוואלה

New member
היו ימיםםםםםםםם.....

כןכן היו ימים שהפורום הזה היה מתעורר בשעה נורמלית.. הקפה היה מגיע בשעה נורמלית בכללל פעם הכול היה פה נורמלי.. עכשו אם תשאלו אותי <ואתם תשאלו חסר לכם שלא> יש כמה אופציות למצב הנתון של הפורום א..נמאס לכם.. ב..אתם עסוקים.. ג..אתם מזדקנים.. הייתי הולכת על ג' אבל ממש לא בא לי שתהרגו אותי:)) עכשו נצא מתוך הנחה שכול אחד מחכה שהשני יפתח שירשור כדי להגיב. בקצב הזה כולם יחכו לכולם והפורום יגווע לו לאט ובעדינות.. ואז כשהדלת תינעל תאמינו לי שתרגישו את החיסרון. גם לתפוז יש את גבול הסיבולת שלו אתם יודעים:)) יאללה תתעוררו חבל לעצבן אותי סתם
בוקר טוב יום נעים..

צודקת ../images/Emo70.gif

אני בקטגוריית העסוקים... הייתי מאוד עסוקה ב- לישון עד לא מזמן הממממממממ ומה התירוצ שלך
שיהיה לכולנו בוקר טוב ויום מחוייך

קרוואלה

New member
יופי רק לי יש תרוצ ../images/Emo3.gif

הבת הגדולה שלי לקחה סופ סופפפפפפפפפ חופש מהצבא.. אז חגגנו לנו בטיולים וביזבוזים:))

תירוצ

קצת יותר טוב משלי, מודה |אשמה| נשמע כמו חגיגות ש'ני אוהבת, רק שמנהל הבנק לא כל כך מסכים איתי *^&%$$*))(()% אין כמו להפניק אותם

קרוואלה

New member
גם מנהל הבנק...

שלי לא אוהב את זה אבל מי שואל אותו מה הוא אוהב.. והאמת היא שהתפנקנו יחד.. ואחרי הכול עוד האשמתי אותה שבגללה אני עולה במשקל.. בחיי נו כשאני לבד עם הבנים בבית אין מצב שאני בולסת כול היום כשהיא בבית אנחנו חוגגות כמו 2 בטטות:)) כייף כייף אמיתי כשיש בת גדולה בבית!!! שזה מזכיר לי שאני בלעדיה השבת:((

טאKילה

New member
אולי נלך על

גחלים? יאלה באמת כולם להתעורר כי אני תכף נרדמת. יום נעים לכולם

טאKילה

New member
הגשם הרטיב לי תגחלים../images/Emo178.gif

סאמקקקקקקקקקקק! תלכי את על המנגל.

jozefin3

New member
../images/Emo10.gifצודקת

היו ימים , היו זמנים ..והיו מלא מגיבים
איפה

קרוואלה

New member
אני תמיד צודקת!!!

טופ נו חוצ מהפעמים שאני לא צודקת:)) ולשאלה איפה הם בטח משתרללים להם בפורומים שונים. וזה אחלה אני בעד לגוון.

מי מישתרלל? מי?

וואלה בחיי קפצתי לקצת לפורום אחר.. אבל אז הגיעו לשם לי מיני מעצבנים כאלו אז עזבתי.. .. אבל בחיי קפצתי לקצת.. תמיד אני חוזרת לכאן.. רק שלא יעצבנו לי ההם גם כאן :)

את צודקת קרוואלה מאד צודקת

זה נכון שהיו זמנים אבל בנינו? קרוואלה אתן כותבות כאן האחת לשניה. מעין משהו שלכן רק האחת לשניה קבוצה קטנה . ואם מנסים לומר מילה ,להשתתף מעט בתגובה נאדה אתן מתעלמות לא מגיבות רק האחת לשניה אז לדעתי , זה לא כי נמאס ,אולי מעט וזה לא כי עסוקים, תמיד היינו עסוקים אותו הדבר וממש כי לא סיבת המזדקנים, טוב נו אולי מעט הסיבה לדעתי היא כי שלא מגיבים לכתיבה מתעלמים לחלוטין בכותב או כותבת אחרים תקופה ארוכה ,אז ההרגשה בכאילו פלשו לטריטוריה לא לנו/ לא לי אז בשביל מה? וזה בוקר טוב, וזה סאמקקקקק וזה קפה ועוגה והיה פה מקסים באותם הימים כתיבה ,יצירה , הכל מהכל משהו התקלקל משהו השתבש אולי הרוע שכתבת עליו אז וצדקת ( אגב הגבתי לך שם , התעלמת לא הגבת) לא'משנה מה שרציתי בעצם לומר שחבל חבל שנה קסומה

קרוואלה

New member
ליאוררררררררר..

כשאת צודקת את צודקת!!!!!! אבל פה ובחיים בחוצ תמיד תגלי שיש חברויות שקצת יותר חזקות וכאלה שפחות אז נכון שהתחברתי פה אולי לאחת קצת יותר מאשר לשניה אבל לרגע אחד לא הורדתי מערך אפ אחד פה להפך מאוד אהבתי ואוהבת את האנשים שכותבים פה. צודקת לא תמיד לכול מה שנכתב הגבתי אבל זה לא מחוסר התעניינות או חוסר אכפתיות לא כול נושא גורם לי לרצות להגיב צודקת לא הגבתי לך בשירשור האחרון וגם זה לא בגלל שלא קראתי יודעת מה קראתי ועוד איך קראתי ואם לומר את האמת את היחידה שב'מת הגבת שם כמו שצריך פשוט הייתי בשבוע עמוס ויצא לי להציצ ותו לא.. מצטערת שוב ושוב כשאת צודקת את צודקת!!! אבל זה תירוצ .. ויודעת מה תירוצים תמיד ניתן למצוא. בוקר טוב ..יום נפלא..הייתי מציעה לך קפה אבל לא רוצה לעצבן אותך:)))

קרוואלה

קפה ראשון לי של בוקר רייח חמין באויר, שהולך להרוס לי את הדיאטה אוףףף תראי קרוואלה לדעתי הפורום לא נועד לחיזוק חברות או שמירה עליה הוא נועד לכתיבה, ובטח שנוצרו כאן חברויות, חלקם נשארו חלקם התפקששו. ושהתחברת פה לאחת קצת יותר, לאחת פחות ,או בכלל לא זה בסדר ,סבבה, אבל יש בשביל אותה חברות
יש
ו -
באמיתי לא בתמונה , זוכרת את תקופת הסיכום השבועי? שתפס שני שרשורים צפופים ועדיין המקום לא הספיק? (יש בחלקם שמורים במאמרים, קראתי נהנתי ) משהו התפקשש באמצע הדרך קרוואלה משהו שאין לי הסבר, אולי בעצם יש ומה שבעצם רציתי לומר לך הבוקר שמחתי לדעת שקראת את שכתבתי ושלא הגבת גם הפעם ?
וזה באמת תרוץ , פשוט היה לי שבוע עמוס..., לא יצא לי ... מכירה את המשפט הידוע ? תודה שפנית אלינו , אנחנו נתקשר אלייך.. ...DONT CALL US W'ILL CALL YOU ויש לי עוד הרבה מה לומר ולכתוב על אותו הרוע אבל זה ישאר בשלב זה אצלי יום של שמחה ובעיקר אהבה

קרוואלה

New member
תרשי לי לתקן אותך..

פורום אכן נועד לכתוב בו אבל אין שום מניעה מצד שני להכיר וליצור חברויות ואפ לחזק אותם.. תתפלאי אבל יש חברים של קפה יש חברים של פון יש חברים לעוגה ויש את החברים פה בפורום ויש את החברות של פה עם כול התוספות של קפה עוגה ופון פשוט מגוונים את יודעת:)) חברות פה לא יורדת בערכה משום חברות בחיי היום יום ויודעת מה נוכחתי לדעת שיש לי פה חברות שבחיי היום יום לא זכיתי להכיר. צודקת היו פה תקופות יפות יותר ויפות פחות אנשים באים והולכים וזה טבע האדם בין כול זה לרוע אין שום קשר! לא הגבתי גם הפעם כי חשבתי < אני חושבת מידי פעם:))> שעדיף לי להשקיע " בשיחה " הזו ולא משום סיבה אחרת. בטח לא מתוך רוע. ואת מוזמנת להתקשר תמיד:)) יום טוב

למעלה