היו שלום ותודה על הדגים

winner999

New member
היו שלום ותודה על הדגים

התפוזבל לא סגור על עצמו, יום מכניס אותי לפורומים הישנים ויום לחדשים בנוסף, כשניסיתי להיכנס למערכת החדשה, קיבלתי מייל עם הניק הישן שלי שננעל לפני 6 שנים ואז לא הצלחתי לשחררו ויצרתי ניק חדש במקומו
בינתיים חיפשתי את הפעילות שלי עם הניק הישן בארכיון של הפורום ונדהמתי לגלות כמה פעילות היתה כאן בעבר - ויכוחים לוהטים בענייני קנוניקון, פילטרים ועוד
,התיעצויות בנושאי ציוד מתיק צילום ועד מחשב ודיונים מעמיקים בנושאים טכנולוגיים, כמה עזרתי וכמה נעזרתי בחברים בפורום. נראה לי שהפורום הולך בדרכם של דיספוט והפורום של טד. חשבון פייסבוק אין לי כך שלא אוכל אפילו לראות מה קורה במפלט שהקמתם לכם
מקווה שמישהו עוד מבקר כאן וקורא את הגיגי... צר לי עליך פורום צילום בתפוז...

dudi4321

Member
מה הבעיה לפתוח יוזר בפייסבוק?

זו פלטפורמה חייה ובועטת. עם המון המון יתרונות, מעט חסרונות. קבוצה שהקים שחר קיימת בדיוק כמו השם בTAPUZ. קל למצוא ולקבל OK משחר המנהל. מומלץ! יש שם את המשך האתגרים ועוד. גם חברים יקרים וחביבים שנעלמו מתפוז מופיעים שם. אז להתראות גם בפייסבוק.

winner999

New member
תודה, אבל לא תודה

גם אצל תפוז ובפורומים אחרים שנרשמתי אליהם אני "סחורה" ותעיד תיבת הדוא"ל המלאה זבל שלי אבל פייסבוק כבר חצו את הקו מזמן... אגב חברים שנעלמו מתפוז, מצאתי אחד מהם בארכיון הפורומים ולצערי זה המקום האחרון שאני יכול לראות אותו, מקווה שלפחות הארכיונים האלו יישמרו באופן כלשהו.

BigBadWolf

Member
אין לי פייסבוק וגם לא יהיה, ולא בגלל קושי טכני

זו פלטפורמה סגורה ודורסנית שמשתמשת במשתמשים שלה כסחורה. האלגוריטמים שמפעילים אותה גורמים לפילוג עצום בכל העולם ולבזבוז אדיר של זמן למליונים. ולמרות שזה נשמע הפוך מההגיון, פייסבוק יוצרת יותר בדידות משהיא מרפאת. אז תודה רבה, אבל אני לפייסבוק לא מתקרב.

למעלה