היייייייי

הפוך9

New member
היייייייי

למה אתם לא מודיעים לי שיש פורום חדש??? יאא אתם לא מבינים אני מת על דנידין ובפוקס הגעתי לפה.. תפרסמו ת`פורום שיהיה המון חברה! אה ושיהיה בהצלחה!!!

הפורום היום התפרסם בהודעה גורפת

של הנהלת הפורומים:S באמת צריך לפרסם אותו.... צופנת??צריך לשנות בתמונה(זאת עם השניצל והפירה) שזה פורום לא קומונה..ויאלה נפיץ...זאת תמונה מדהימה לפרסומת לפורום חחחח ברוך הבא הפוך:) מה השם? אגב,כרגע יש נסיון לצור קשר עם האחראים על דנידין....הוא עוד יבוא לכתוב בו!

tsofa

New member
ברווך הבאאאא &quot../images/Emo8.gif

הפוך

הפוך9

New member
אמממ.....

לא אמרתי על עצמי כלום אז אני יגיד משו... אז ככה אני תקראו לי הפוך בן 18 ממרכז הארץ כאילו יש צפון יש דרום ויש מרכז ואני משם... חחחח סתם בקיצור למי ששאל/ה ``מה קורה?`` אז לא קורה כלום! סתם אני בסדר.. ומי שרוצה לדעת עוד משהו שישאל.. בקיצור שיהיה בהצלחה! /tapuzforum/images/emo50.gif

אז יש לי כמה שאלות....

אתה נשוי?יש ילדים?? במידה ולא... רוצה שיהיו לך?(רמז עבה) סתם סתם...שמת לב שאתה הבן היחיד פה כרגע נכון??
תזהר אנחנו מסוכנות

הפוך9

New member
וואי...

אז ככה.. אנלא נשוי אבל יש לי שישייה! אבל של בקבוקי קולה... ‏ עוד ילדים??? אממ בכיף.. חחחח סתם. כן שמתי לב שאני היחיד בן אבל לא נורא.. כנראה רק בנות אוהבות את דנידין.. רק שלא ימצאו לי גנים של בחורה.. אני כולי מפחד... (ממה?) ‏ מה עובר עלי היום??? טוב לא משנה שיהיה יום מעולה לכולם(ן) ומקווה שעניתי על הכל..

הפוך9

New member
וואי...

אז ככה.. אנלא נשוי אבל יש לי שישייה! אבל של בקבוקי קולה... ‏ עוד ילדים??? אממ בכיף.. חחחח סתם. כן שמתי לב שאני היחיד בן אבל לא נורא.. כנראה רק בנות אוהבות את דנידין.. רק שלא ימצאו לי גנים של בחורה.. אני כולי מפחד... (ממה?) ‏ מה עובר עלי היום??? טוב לא משנה שיהיה יום מעולה לכולם(ן) ומקווה שעניתי על הכל..

היי אלמוג =]

חח זהו עברתי לפורום של דנידין...! חחחח סתאאםם ניראלך שאני יעזוב ת'פורום של שורטי XD

למעלה