הייתי רוצה לדבר על להקה אנונימית

Tarkus

New member
בשביל זה המציאו את הפיסוק

אז קודם כל, ההודעה שלי מולאה בסימני שאלה, מה שאמור להבהיר שאני תוהה בנושא, ולא קובע עובדה. בסך הכל -תהיתי- האם אני מבין נכון את הכתוב בהודעות הקודמות. ובנוסף לכך, הודעתי פנתה במפורש לגולש שמכנה עצמו aviol. אני מסכים, חופי, כל אחד יעשה מה שהוא רוצה. ומה ש-אני- רוצה זה בסך הכל לדעת אם אני מבין נכון. את המסקנות והתובנות שלי אשיג בעצמי כבר.

אילן ר

New member
לא מאמין לך , חופי ../images/Emo123.gif

באותה מידה שקשקשת על לד זפלין וטענת שרוברט פלאנט הוא סתם פוזה ופייג´ הוא מוסיקאי בינוני והסתמכת על איך שפלאנט מתנהג בהופעות כדי להשליך את זה על הכישורים שלו כזמר , כך אתה נוהג הפעם!!! לא קראת שום ביוגרפיה!!!!!!!! אוזי השפיע על דור שלם של מבצעי רוק כבד והיה שותף לרוב כתיבת החומר מששת אלבומי בלאק סבאת´ הקלאסיים. באים שני ילדים אחד בן 15 ואחד בן 17 ומורידים לו את הראש כי הגימיק שלו בהופעות הוא להגיד "כוסאמאק" . שמעתם פעם את האלבומים הפרטיים שלו?אה? תמיד טענתי שאת הבורות מבטאים בקטילה סוחפת של אמנים שכל העולם מודע לעבודתם ורק שני "אוכלי סוכריה על מקל" טוענים שלא. יש לכם טיעון נגד הזרם? בבקשה. תנמקו מוסיקלית ותביאו הוכחות. אדם נאלח או לא , מעניין את הביצה השמאלית. כאן פורום מוסיקה ולא סיפורי התנך. ככה באמת תגיעו רחוק. ~גן ילדים מלא עכברים~

יופי אילן...

דבר ראשון, בקשר ללד זפלין אני אסביר: הייתה לי תקרית אישית קשה שקשורה בלד זפלין והיא עדיין מהדהדת בי לצערי אבל כבר התגברתי. "לא קראת שום ביוגרפיה!!!!!!!!" יופי אילן, זה מה שהייתי מצפה מאדם מבוגר וכ"כ ענייני כמוך (כן, כאמור...), אתה יודע מה? אני כמעט בטוח שאני מכיר את החומר של בלאק סבאת´ יותר ממך, את כל האלבומים שמעתי, גם של אוזי. את הביוגרפיה שלו גם קראתי (מהאתר בזמנו www.ozzy.com) ראיתי תוכניות ושמעתי ראיונות. ורק לידיעתך, בגדול, טוני איומי זה בלאק סבאת´, בגלל שאוזי אוזבורן עשה מסביבו את כל הטררם הזה ככה הוא נראה גם היום, נוגס בעטלפים ומחרבן על הבמה, יופי ילד מסכן משכונת מצוקה. אני אפילו לא אתאמץ בשביל להוכיח לך שאכן קראתי וחקרתי, התגובה שלך בהחלט לא ראויה, אתה לא רוצה- אל תאמין ואל תעשה לי טובות. אני לא מבין אותך, כותב הודעה שלמה בשביל לאמר לא מאמין לך, ילד מפגר בן 15" ממש עמוק...

אילן ר

New member
חופי ילד שלי מתוק...

שמעת ושמעת... יופי חופי. ספר לי בבקשה על כמה אלבומים פרטיים שלו (ולא על זה שהוא אוכל עטלפים) וספר לי גם על התמורה שחלה בסבאת´ עם עזיבתו מבחינה מוסיקלית גרידא. שמעת ושמעת ומה שהבנת ,זה שהוא אוכל עטלפים. אגב - אני מקווה שאתה מדבר על אלבומים שלמים ולא על קטעי MP3 כמו שעשית לא פעם ועל זה בססת את התשובות העמוקות שלך (לי יש את כולם בבית). אגב 2 - את הביוגרפיה המצולמת שלו שתועדה בDVD ראית???? שם הוא מספר בגוף ראשון את אשר עבר עליו ואת נזיד העטלפים הראשון שאכל. אוי...אתה שיטחי להחריד. אתה מכיר יותר ממני
? ואל תחזיר אותי אחורה 20 שנה לויכוחים של הילדים בצ´חונה. תענה לעניין. ~מרק עטלפים~

אילן

אתה רוצה לראות שאני באמת יודע? אתה בוחן אותי? מה הקטע שלך? דיברתי על אוזי אוזבורן כישות ולא על איכות אלבומי הסולו שלו. וכן , אני מדבר על אלבומים שלמים וגם לי יש את כולם בבית (התקופה הקלאסית). אתה מזכיר לי כל מני דברים שאמרתי/עשיתי בעבר. בשביל מה אתה מלכלך עלי ככה? אתה מכיר אותי? וזאת גם אחרי שהודתי בטעויות רבות, התנצלתי כשהיה צריך וגם הסברתי שאני בסך הכל ילד ואתה הגבת בהבנה ובחיוב ועכשיו כשאתה יכול להכנס בי עם זה אז אתה הולך בכל הכח? "אני מקווה שאתה מדבר על אלבומים שלמים ולא על קטעי MP3 כמו שעשית לא פעם" עשיתי את זה רק פעם אחת וגם חזרתי בי אח"כ. בקשר לביוגרפיה המצולמת, כן, ראיתי את כולה בBBC PRIME

aviol

New member
כן אני מדבר ברצינות!!!!!!!

אני לא מבין מה הבעיה שלך... קודם כל שחכתי באמת להוסיף שאני מכיר קצת את אוזי חוץ ממה שאמרו...פשוט במטיוי ראיתי אותה איזה 10 דקות. ראיתי איך הוא מתנהג. איך הוא מדבר. איך הוא מקלל. איך הוא נראה וכו וכו... ובבקשה בלי המשפט הזה "זה שהוא מתנהג בצורה לא מובנת.." אל תהיה פה נאיבי פתאום. זה לא "בצורה לא מובנת" זה בצורה מובנת מאוד, ובצורה לא אינטלגנטית במיוחד. חוץ מזה, היו לו הרבה יציאות, כמו זו שציינתי קודם, שמראות עד כמה הוא טיפש...

CosmikDebris

New member
um... so hes stupid?

u can say hes not a good singer? but who cares about what he does in his personal life.... I love Black Sabbath´s first six albums and i think Ozzy does a great job there! listen to Changes... for example... u got to seperate the person to the music he does people are not supposed to care about the person... the music is what important.... .

אילן ר

New member
נכון מאד !!!

אבל מה אתה מצפה מילדים בחופשה שרואים MTV או כאלה שהלכו מכות עם מטאליסטים ברחוב ? הם מתעסקים בתפל ולא בעיקר. ההפסד כולו שלהם ואלה שקונים את הקשקושים שלהם.

aviol

New member
אם אתה מתכוון אלי אז אתה מפגר

אם לא אז לא אמרתי כלום :)

אילן

לנסות לפתור הכללה אחת ע"י הכללה אחרת זה נסיון קצת עקר, ואני אומר זאת מנסיון. אין טעם לגלוש כאן לפסים אישיים, וגם אני לא ניסיתי לעשות זאת. אם חופי ו-aviol אומרים שהם מדברים מנסיון, שיהיה. אני לא אתווכח על כך, משתי סיבות : 1. אני בעצמי לא חקרתי מספיק את אוזי אוסבורן, לכן לא אוכל לטעון לטובתו. 2. זה לא חשוב עד כדי מלחמה. אני חושב שאין דבר קדוש בעולם, וגם אם אתה, אילן, מאמין שמישהו קדוש - זה לא שווה מריבה עם מישהו אחר.

אילן ר

New member
אריק ...

שורש הבעיה נעוץ בעובדה שאמירות בסגנון הזה מורידות את רמת הדיונים לאפס. ולא ,אני לא מדבר על רמת הידע שזה דבר די שולי מבחינתי. העניין הוא שבפורום מוסיקלי יש לדון את האומן ופועלו לא על סמך האישיות שהוא בחר להציג אלא על פי אמות מידה מוסיקליות. לבוא ולקרוא לו פלוץ ובכך לבטל אדם כה חשוב זה כבר ממש רמה ירודה. לא אוהבים את עבודותיו , סבבה, אין לי וטיפשי שתהיה לי בעיה עם כך . רק מה , הסבר טעמך/עמדתך בפרמטרים הגיוניים ולא על סמך זה שהוא אוכל עטלפים ומפליץ על הבמה. אז תגיד , למה לאהוב את מרקיורי? הרי אפשר לומר שהוא הומו מסריח חולה איידס. ומה עם הנדריקס, כמו שמשהו הזכיר כאן? הרי הוא משמש דוגמא רעה בשימוש שלו בסמים קשים. וכהנה וכהנה. אם רוצים להחכים ולהעשיר אחרים יש לשמור לטעמי על מינימום מסוים,שאם לא כן, חוץ מניידרופינג ונפיחות חסרות בסיס לא יהיה כאן שום כלום. אגב ,אוזי הוא רק הטריגר כאן. כל אומן באשר הוא צריך התיחסות עניינית בין מישהו אוהב או לא אוהב אותו. יותר מכך - אם מישהו לא אוהב משהו שאני כן ,זה מאד מסקרן אותי למה לא. באמת. שום דבר לא אישי כאן ואין מריבות , אתה יודע שאני די משופשף בפורומים השונים (זה שהם צעירים ורגישים זו לא אשמתי). אני גם לא זקוק לעידודים או חיזוקים לגבי מושאי הערצתי שהרי נער הייתי וגם זקנתי, אבל כאחד שהמוסיקה בדמו ובנפשו קשה לי לשתוק כאשר יש מצב שמשהו יבטל אומנים חשובים (וחשיבותו היא עובדה ולא דיעה!) בגלל טיעונים מגוחכים מעין אלה. זה ורק זה, אריק.

aviol

New member
בקשר ל"פלוץ זקן..."

תראה לא קבעתי את זה. כתבתי את זה בקונטקסט של מה שראיתי. וזה מה שראיתי. ככה הוא אכן נראה שם! לא יותר מזה..

אילן ר

New member
שכנעת אותי , גם אני שם עליו ../images/Emo128.gif

זהו, אני איתו גמרתי. חרא של מוסיקאי!

ברור

ברור שדעות בלתי מבוססות מרגיזות כשמנסים לנהל דיון רציני. אך מה תעשה כשאתה נתקל בסירוב ובאי הסכמה, לא משנה מהיכן הם נובעים? אני בסך הכל מרגיש שחבל להתאמץ יתר על המידה במקרים כאלה, כי לא אנחנו נהיה אלו שנשנה גישה כזו או אחרת. אם זה יקרה, זה יקרה, כנראה, לא בזכותנו. ואם לא, אז לא חשוב מה נעשה - זה לא יקרה, ולכן הוויכוח עקר מכל זוית שנבחן אותו. אני מסכים איתך בסך הכל, ועם הגישה שלך. אך יש אנשים שלא מסכימים, וזהו. ותמיד יהיו, ולא תמיד נוכל לעשות עם זה משהו. לא חשוב מאיפה נכתוב - מהראש, מהלב או מכל מקום אחר. לא כל האנשים מבינים את כל האנשים בעולם, ומי אמר שצריכים?

noamha

New member
זה אני או ש....

קווין ודרים ת´יאטר נשמעים כמעט אותו הדבר פרט למורכבות בצליל שיש לדרים?

aviol

New member
???

כאילו ממש ממש לא! נתחיל בצליל: הצליל של קווין בשנות השבעים הוא בשום מקרה לא מזכיר מטאל! גם לא בשנות ה80 וה90 חוץ מטראק בודד ומזעזע ושמו hitman. סגנון:קווין לא קשורים בכלל למטאל! קווין לא עשו טראקים של 10+ דקות... אני כרגע לא חושב על יותר מזה אבל בעיקרון ההבדל הוא שמיים וארץ.

למעלה