הייתם מתחילים/ות פרק ב' עם א'?

הייתם מתחילים/ות פרק ב' עם א'?

שלום
תתחדשו על הפורום!

יש לי שאלה - הייתם מתחילים/ות פרק ב' עם מישהו שעוד לא התחיל א'?

HERB JUNE

New member
אני אישית לא.

כי לפרק א יהיו ציפיות אחרות לעתיד בניגוד אלי.

HERB JUNE

New member
מצטער על איך שזה נשמע

אני נכוויתי מהנישואין שלי.פרק א בונה בוודאי על חתונה,וזה משהו שלא נראה לי שאעשה שוב.תן זוגיות.נישואין?הספיק לי.

אני מאמינה

שבאהבה הכל אפשרי.
מכירה כמה זוגות שאחד מהם בפרק ב' והשני בפרק א' ועד כה יש שם זוגיות נפלאה ואהבה גדולה.
זה נכון שבלא מעט מקרים הצרכים הם שונים, הרצונות, הקשיים,
ויחד עם כל זאת כשישנה אהבה וכימיה גדולה בין שני אנשים השמים הם הגבול.

לי בא

New member
נראה לי קצת מסובך

אני לא רואה את עצמי יוצאת עם רווק ללא ילדים.
העולם שלנו כל כך שונה, הרצונות שלנו שונים,
החלומות שונים.

ליבליב1

New member
עקרונית - תשובתי תהיה בהחלט כן.

אבל זה נורא תלוי באדם.

מה גם שאמנם אני תרה אחרי פרק ב' שלי, אך נמצאת במקום די דומה לאדם שמחפש פרק ראשון.....

בגדול ממש לא

יותר מידי מורכב בשבילי, אבל כמו שאומרים never say never ,
בגדול צריך שיקרו יותר מידי דברים לא הגיוניים בשביל שאני אסכים להיכנס למערכת יחסים כזאת...

הוא צריך

להיות אדם מאד מאד מיוחד בשביל שזה יהיה אפשרי.

אחד שמסוגל מראש להבין שלא משנה מה, אם הילדים זקוקים לי הם תמיד יהיו בראש סדר העדיפויות, שאני כמעט ולא פנויה פיזית לבלות זמן רב איתו,אחד שיידע להעריך אותי למרות ואולי בגלל הדברים הללו...

זה לא פשוט בדרך כלל לרווקים..:(

גם

עיניין הילדים תלוי בעיני בבן הזוג.
אפשר לומר שבאופן עקרוני אני לא רוצה עוד ילדים, אבל אם יהיה לי בנזוג רווק שיהיה מוכן לחלוק איתי גידול של ילדים נוספים, בוודאי שאשמח :)
ככה שאתה צודק.

אבשלום68

New member
כבר אמרנו שאין כללים?

אז זה מוסכם.
יופי.
אבל בכל זאת יש כמה היבטים לנושא.
ראשית ובאמת ראשית זה הגיל, יש הבדל עצום בין גרוש/ה עם/בלי ילדים בן 20+ עד 30 הנכנס/ת למערכת עם רווק/ה, לבין איש/ה בן/ת 50 + (ואולי כמה +.)....... עם ילדים בוגרים .
כשאני יצאתי לשוק הייתי בן 52, נזהרתי כמו מאש מרווקות!!!!!!!!
מתנצל מראש אם יש רווק או רווקה בין הנוכחים אבל מי שמגיע/ה לגיל 40 פלוס מינוס והוא רווק/ה, אני אישית לא הייתי נכנס איתו למערכת קשרים, נכון שאין כללים, אני לא הייתי נשאר לבדוק אם היא יוצאת מהכלל......
הבן שלי השתחרר מצה"ל באותה עת, בחלומות הכי שחורים שלי לא ראיתי את עצמי מגדל תינוק.
נזהרתי כמו מאש כיוון שאז מאד רווח נושא גניבת זרע, לא היתה אפשרות חוקית להפריה מבנק הזרע.
אבל הכרתי לא מעט חטייארים בגילי שהוחמאו לצאת עם ילדות בנות 20.
בהחלט יתכן שהם היו אבהים לנכדים שלהם..

אני באופן אישי

לא.
בעיקר מכיוון שהצרכים/רצונות שלי כנראה שלא תואמים את אלה של מי שטרם עשתה פרק א' (עם ילדים)

לבבית 323

New member
יצא לי להכיר רווק

וזה לא פשוט,כשביום שישי יש מחויבות למישפחה ,ילדים ואי אפשר לצרף כבר בהתחלה לארוחות שבת,

למעלה