היי, אני חדשה פה! כנסו בבקשה...

היי, אני חדשה פה! כנסו בבקשה... ../images/Emo13.gif

היי, קוראים לי עדי ואני בת 14 ... אני מעריצה מאוד מאוד מאוד גדולה של נטלייה אוריירו המדהימה! ראיתי אותה הרבה פעמים במציאות: הופעות, מלון, שדה תעופה ... הטלנובלות הכי אהובות עלי הם: "בובה-פראית" , "בטי המכוערת" , "קטנטנות" והייתי גם רואה המתחזה שהיה... מספר האי סי קיו שלי הוא : 110569899 והאיי מייל: [email protected] כתובת הMSN שלי הוא:[email protected] אשמח לקבל תגובות
נ.ב האם יש פה מעריצים של נטליה אורירו שראו אותה?? אם כן בבקשה תרשמו לי! עדי!

טל*tal

New member
היי!

אני לא מעריצה של נטליה אוריירו אבל אני אוהבת לראות טלנובלות שהיא משתתפת בהן כי היא שחקנית מעולה לדעתי! אני רואה בובה פראית, בטי המכוערת, קטנטנות-שכבר הפסקתי לראות... וצחוק הגורל.. אה... עוד משהו קטן: ברוכה הבאה!!
טל

טל*tal

New member
הפסקתי לראות קטנטנות בגלל שבחופש

נסעתי לכל מיני מקומות ופיספסתי וכבר שכחתי מזה והפסקתי לראות.. דווקא מאוד אהבתי את הטלנובלה הזו! אני לפעמים רואה אבל לפעמים אני נוסעת ומפסידה... וזה לעיתים יותר קרובות.. לא ראיתי כבר בערך 15 פרקים או משהו כזה..

היי עדידו´ש ../images/Emo13.gif ../images/Emo13.gif

ברוכה הבאה לפורום היפה הזהההההה מה המצב ?? הכל טוב ?? אגב גם אני מעריצה של נטליה אוריירו וגם לי יצא לראות אותה אבל רק בהופעות שלה בארץ... אגב במציאות היא יותר יפההה.. ו.....זהו מקווה שתהני פה
מעיין

hadarosh16

New member
שלום לכולם....

שמי הדר ואני חדשה פה... כמו(כמעט) כולם אני גם רואה טלנובלות וזה כולל את: בובה פראית,צחוק הגורל קטנטנות,דוגמניות וכ"ו.... האמת היא שבאתי לפורום הזה כי ראיתי שמדברים פה על נושאים שמתאימים לי ונראה לי נחמד להצטרף לפורום הזה... אני כמובן בעוד פורום חוץ מזה... ביי בינתיים... הדרו´ש...

hadarosh16

New member
היי שוב...

ניסיתי לפתוח את הקובץ ומשום מה זה לא נפתח לא יודעת למה... מה הבעיה בו?

charmingirl

New member
הדרושששש ממי!

אנחנו מכירות.. (wfm).... אני עדי14.... (הכינוי הכל כך מקורי) בכל אופן... ברוכה הבאה, love u עדי

hadarosh16

New member
עדידו´ששששששששששששששששש

חמודה שלי!!!!!!!!!!!!!!!!!! מה המצב? את עדיין פה? נחמד לדעת ששי פה אנשים שאני מכירה! תודה.. אני כבר נהנית פה.. מתה עלייך.. הדרו´ש..

charmingirl

New member
חח...כן....

אצלי הכל מעולה!!! החברה הכי טובה שלי חזרה אתמול משליחות של שנתיים!! אז הכל מעולה!!! מה איתך ממי????? קחי
!! love you! עדי

hadarosh16

New member
אני שמחה שהכל מעולה אצלך..

אצלי בסדר... חיים את יודעת... תודה על הנשיקה... שלך אני..

charmingirl

New member
אז...איזה טלנובלות את רואה?

אני רואה רק קטנטנות.. אני לא רואה שום טלנובלה אחרת... לא אוהבת כל כך... אולי מדי פעם דוגמניות ובטי... love u עדי

hadarosh16

New member
היי עדידס...שוב...כן חזרתי..

אני רואה קטנטנות לפעמים בטי דוגמניות,צחוק הגורל,פני מלאך(בערוץ אחד) וכמובן בובה פראית.. מתה עלייך הדרו´ש..

קוראים לשדרן אלעד (משהו).... לא?

לא זוכרת את השם המשפחה שלו... זה האתר ש-בר רפאלי מופיעה שם ברדיו כל יום שלישי לא ?

hadarosh16

New member
היי מתוקה...

את מכירה את הרדיו הזה? היית שם פעם? את עד עדיין שם? אם כן מה השם שלך בכל אופן כן בר רפאלי משדרת שם...כל יום רביעי ולא שלישי שלך הדרו´ש..

אהה אז כניראה ש...

החליפו לה את היום כי אז זה היה כל יום שלישי... וכן אני מכירה את הרדיו הזה הייתי שם.. אבל כבר לא יוצא לי להיכנס לא יודעת למה...

hadarosh16

New member
אה אז תבואי... אני כמעט כל

יום שם... אחלה שם... וכן החליפו לה את היום...

למעלה