היי אני חדשה, תמיד אהבתי את

סוף סוף פורום לאירוסמית'!!

מזל טוב חבריהה!! יש לכם טעם טוב.. חח אני אוראל, עוד חודשים ספורים בת 14.. :] אני מקווה שהפורום יהפוך לאחד הפעילים בתפוז, כי הפורום באמת על להקה מעולה..!! אוהבת -

dan the man

New member
היי לכולם

היי רוית... בכל מקרה אני דן ואני בן 13 עוד מעט ורק רציתי לשאול משהו ... איך נקרא השיר הזה של הסרט ארמגדון?

gloria23

New member
היי אני חדשה, תמיד אהבתי את

אירוסמית, השירים הכי אהובים עלי זה קרייזי וקריינג ממש שירים מדהימים...אניווי חג שמח ומזל"ט על הפורום..

StarDustGirl

New member
ייייאאאאאאאאא!!!!~מתלהבת../images/Emo11.gif~

אני מצטרפת לרשימת החדשות...וסליחה שאני מנשלצ"ת...אני פשוט לא רוצה להציף (
). אז א....קוראים לי טל (מכירים מפורום רוק?) ואני אכן חולה על אירוסמית'. ותודה רבה שמישהו בעולם הזה נענה לקריאת הגועל שלי נגד פורום חמסה וסבנימינאל (חרפת מוזיקה) והקריאה הנואשת לפורום אירוסמית' (אלילי רוק מדרגה ראשונה).

rocket

New member
אין לכם מושג כמה כיף לי לראות

aero-fans ! אני הייתי כל כך לבד עם השיגעון אירוסמית שלי :(

rotemosh101

New member
יאאא נפתח פורום לארוסמיתתת

להקה שולטת .... טוב אני רותם בת 14 מחור שקוראים לו מודיעין ... במרכז הארץ ... נאאמ .... שומעת(חוץ מארוסמית) גאנז אנד רוזס,פינק פלויד,רד הוט,מטליקה,נירוונה,פוליס, היהודים,משינה,איפה הילד,ומה שבא ....

SaintJohn

New member
ברוכה הבאה!

נשמח אם תישארי איתנו ותשתתפי בפורום הכי סבבה ב

JOE22

New member
וואייייייייייייייייייייי../images/Emo12.gif

איזה התרגשות, סוף סוף יש פורום על ארוסמית
דרך אגב: הכינוי שלי זה על שם ג'ו פרי ה-
כל הכבוד למי שהחליט לפתוח את הפורום עליהם

בינג

New member
תמיד היה פורום

בהייד פארק, אבל רק עכשיו ניתנה רשות למנהלים שם לפתוח פה פורום... יפה הקהילה גודלת מהר!

SaintJohn

New member
לא בדיוק נכון...

לא תמיד היה פורום אירוסמית' בהייד פארק. הוא היה מאז ש...פתחו אותו! לא זוכר לפני כמה זמן זה היה, אבל קשה לי להאמין שזה היה לפני יותר משנתיים-שנתיים וחצי גג. ואני מעולם לא הייתי מנהל שם. המנהלת בהייד פארק היא שני מליס(דריה). אני עדיין מחכה שהיא תקפוץ להגיד שלום... אבל הקהילה אכן גודלת מהר, וזאת רק ההתחלה.

אייירוסמית שולטים!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מה המצב אנשים?????????!!!!
טוב..... אני ימית בת 15 מבת ים ואני חולה על אירוסמית!!!! אני כל כך שמחה שסוווף סווף פתחו פורום על הלהקה הכי שווה בעולם, ואני מאחלת לכולכם בהצלחה!!!!!

SaintJohn

New member
וולקאם../images/Emo70.gif

שלום עדי! מקווים לראות אותך פה אצלנו כמה שיותר!

למעלה