היי אני נכנסתי לכאן במיקרה - חדשה

mandaraga

New member
היי אני נכנסתי לכאן במיקרה - חדשה../images/Emo219.gif

הייייייייייייייייייייייייייייייייייי PP------ֶֶ-----------IPP והספקתי כבר לאסוף מידע על קים ופשוט התאהבתי באישה הזאת יש שירים שאתם יכולים לעשות לי הכרות איתם - ולהעלות פליקיסים לפורום ??? XX אחלה פורום מגניב ותוסס ###################################################

שלום ברוכה הבאה ,תרגישי בביתתת../images/Emo13.gif

תספרי לנו קצת בת כמה? מאיפה? וכו...שכולנו נכיר אותך

EMANUELA XD

New member
ברוכה הנמצאת../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif../images/Emo39.gif

mandaraga

New member
תודה רבה לכם אתם מאוד חביבים../images/Emo24.gif

את קים אני מכירה המון זמן רק שלא ידעתי שיש לה פורום מצליח אני חובבת מוזיקה של זמרות טרנסקסואליות וקים זמרת מאוד מיוחדת משאר הזמרות המיקצועיות ורק בגלל זה אני מאוד מאוד מאוד מתאהבת בקים אני יעלה טרנסג'נדרית בת 24 ואני מעריצה את קים היפה והמיוחדת בבקשה למי יש את השיר "תפילתי" אם אפשר להעלות תודה

mandaraga

New member
תודה רבה לכם ../images/Emo24.gif

תודה לך מנהל הפורום
כמה שאני אוהבת את קים השיר תפילתי שיר מרגש ויפה מאוד תודה רבה

mandaraga

New member
תודו שהשיר מדהים "שמע תפילתי"

שהשיר הזה באמת ישמע את תפילותיה של קים שיררררררררר הורסססססססססססססססססססססססס בריאותתתתתתתתת איןןןןןןןןןןןןןןןןןן איןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן על קים האחתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת והיחידהההההההההההההההההה מרגשתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת ברמותתת הסטריותתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת!!!!

Sיוון

New member
שיר הורססססססססססססססססססס

אני יותר אוהבת את only you החדש אבל אין ספק שגם זה פצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצצתי

EMANUELA XD

New member
../images/Emo47.gifקים - " שמע תפילתי "../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

למעלה