"היי ג´קי!"

swirrrly

New member
"היי ג´קי!"

נכון תמיד בסוף כל פרק שומעים את הקול של אותו ילד שואל את ג´קי שאלה? אז מה דעתכם לשרשר כאן את כל הדברים שהייתם רוצים לשאול אותו? תהיו מטורפים!

swirrrly

New member
אז אני אסביר לך:

בסוף כל פרק, ג´קי האמיתי נשאל שאלה, ששאלו ילדים ששלחו אי מייל לתוכנית דרך האתר הרשמי, שמצורף למטה. השאלות לא קשורות בסדרה, אלא בחייו האישיים של צ´אן. לדוגמה, שאלו אותו פעם מי מודל החיקוי שלו, והוא ענה שברוס לי, והוסיף סיפור (אם את רוצה אפרט בעניין הסיפור) שקשור לעבודה שהיתה לו עמו בסרט. שואלים את ג´קי אם הוא יודע לבשל, האם היה מגניב כשהיה צעיר ושאלות כאלה. לפעמים יש קשר בין הפרק לנושא השאלה. אפילו אם לא ראית את הסדרה, גם את מוזמנת לשרשר שאלות שהיית רוצה לדעת על ג´קי.

manga girl

New member
אני הייתי שואלת.....

מה אמא שלו חושבת על זה שהוא מבצע את כול הפעלולים שלו בעצמו!

swirrrly

New member
זה משעשע

אני אבדוק אם דנו על זה בעבר... בכל מקרה אם אתם רוצים לדעת על מה דנו בעבר בפינת "היי ג´קי" פשוט כנסו לאתר הרשמי של הסדרה שמופיע בטאג ליין, לא יהיה לכם בעיה למצוא את זה משם. אגב, שימו לב, רק שתדעו שכל הסדרה מדובבת, ואילו בפינה זה מתורגם עם כתוביות. לא שזה מעניין, פשוט הערתי.

swirrrly

New member
אממ... האתר הרשמי בטאג ליין

אני רואה ששכחתי לצרף אותו

היי גקי! המשפט שלי!

היי גקי (אזהרה
שאלה טיפשית) האם הסיפורים בסדרה שלך מבוססים על חייך האמיתיים?

swirrrly

New member
זה מזכיר לי על שאני חשבתי

לשאול אותו האם חלק מהדמויות מבוססות על אנשים אמיתיים. אממ.. בקשר לשאלה שלך, שאלו את ג´קי עצמו, מה הביא לו השראה להקים סדרה מצוירת, והוא נתן שתי תשובות: 1 - מאז שהיה צעיר, ממש אהב סדרות מצוירות. 2 - בסדרה הוא יכול לעשות פעלולים שבחיים האמיתיים, הוא לא יכול.

למעלה