היי חברים מה שלומכם?

noy882

New member
היי חברים מה שלומכם?

לפני שנתתחיל לדון בדברים העוסקים באלדד, נדון קודם בנושא של מתי התחלתם לחבב אותו ב"אח הגדול" ? ואז נוכל לדעת מתי ולהמשיך בשיחתנו :)

lol171

New member
היי קודם כל אני רוצה להודות לך על היוזמה המבורכת!!!

בשבוע הראשון של העונה לא כל כך צפיתי בערוץ 26 וכשהתחלתי האמת לא כל כך התמקדתי באלדד...(לצערי)
התחלתי לחבב את אלדד כשהתחיל הסיפור בינו לבין קארין (המהממת מבפנים ומבחוץ)ראיתי באיזה כבוד ואהבה הוא מתייחס אלייה
ראיתי כמה רגישות יש בו וממש נהנתי לראות אותם ביחד(הם הזוג הכי מאוהב ומושלם שראיתי)בכל העונות לא היה גבר אחד שהתייחס בכבוד
לבת זוגתו והם הזוג היחיד שכיבדו אחד את השני ורק אצלם ראיתי אהבה אמיתית שראו בעיניים שלהם כמה חמימות ואהבה יש בקשר שלהם
ולאחר מכן זיהיתי אצלו הרבה תכונות נוספות חבר אמת שיעזור תמיד בשעת צרה יקשיב ויגן עלייך ראיתי בן אדם אמיץ שעומד על העקרונות שלו לא משנה מה וירדוץ אחר הצדק התחברתי לסיפור שלו של משפחתו ומשפחות נוספות שגורשו מגוש קטיף
אף פעם לא נחשפתי יותר מידי לסיפור על הגירוש וכל מה ששמעתי זה מהתקשורת שכידועה לא מחבת מתנחלים
התחברתי לדעות הימניות שלו ואבל להבדיל מהרבה אחרים זה ממש לא מה שגרם לאהבה והערכה שלי אליו.
בנוסף אהבתי אצל אלדד שמילה אצלו זה מילה בן אדם אמיתי וכנה שהולך אחרי הלב שלו שזה דבר נדיר
מעריכה את אלדד שגילה מוסריות והפך לטבעוני
בקיצור בן אדם נדיר שמגיעה לו רק טוב ואני מאחלת לו המון הצלחה!!

noy882

New member
תודה לך ואני מודה לך גם שאת משתפת אותנו :)

אני שמחה מאוד שהתחלת לחבב את אלדד וכך זה גם עד היום ושלא פספסת הזדמנות זו.
אני חושבת שכל בן אדם שאוהבת אותו אוהב אותו בזכות מי שהוא ובגלל כל האופי שלו והאכפתיות ופשוט כל כולו.
כולל היחס שלו לקארין והזוגיות שלהם.
אני שמחה מאוד ששיתפת אשמח לשמוע עוד תגובות :)

l86

New member
היי:)

התחלתי לחבב אותו ביום השני ועם הזמן זה הלך והתגבר עד שהוא ממש נכנס לי ללב והבנתי שיש בו הרבה מעבר לתדמית הרווק ההולל מצד אחד ופנאט ימני מצד שני. גיליתי שהוא רגיש ושיש בו הרבה חמלה, שהוא יודע להיות חבר נאמן, שהוא אדם ישר שתמיד אומר את אשר על ליבו ושהוא ממש לא קיצוני/שוביניסט/גזען או כל דבר אחר שניסו לעשות ממנו. התרגשתי מאוד מהזוגיות שלו עם קארין ומהיחס והאהבה שלו כלפיה. עד עכשיו אני נהנית לעקוב אחרי הזוגיות שלהם. כאב לי לראות שקמו לו כלכך הרבה שונאים בבית ושגם ההפקה הייתה נגדו, קיוותי שלפחות הסוף יהיה טוב אך התבדיתי. עכשיו אני מחכה לראות אותו באיזו תוכנית טלוויזיה ומקווה שזה יקרה מהר גם בשבילו וגם בשבילנו.:)

noy882

New member
ריגשת מאוד ותודה לך ששיתפת :)

אני רוצה לאמר לך שכל הכבוד
ששיתפת ושאני חושבת שאמרת דברים נכונים מאוד ושכיף שיש כאלה שמחבבים את אלדד וגם את קארין ומי שלא מפסיד :)

leemor181

New member
נוי כל הכבוד על היוזמה המבורכת

אלדד מאוד רחוק מדעותי הפוליטיות, כך שלמעשה "גיליתי" אותו בעקבות המערכת היחסים שלו עם קארין.
באמצעות המערכת היחסים בין השנים נחשפתי לעובדה שהוא בנאדם מקסים, הגון, ישר שמתנהג בכבוד לבת הזוג שלו.
אני מאוד אוהבת גם את קארין וגם אלדד, כך שאני ממש מאושרת לראות שהם ביחד ושטוב להם.
אני ממש שמחה שהם הראו לכל המזלזלים (הן לחלק מהדיירים והן לחלק מהצופים) שאכן מדובר בדבר האמיתי.
&nbsp
המון הצלחה בהמשך ניהול הפורום

noy882

New member
תודה רבה ותודה לך

אני שמחה לשמוע שהתחלת לאהוב

אותו גם מסיבות אחרות של קשורות לדעותיו הפוליטיות. שמחה שמכל הסוגים והכיוונים אוהבים אותו :)

roky11

New member
הטור של אלדד במאקו...

נהנית לקרוא כל מילה, אתה שנון, חד, ברור להפליא והולך אך ורק עם מה שאתה מאמין בו ועושה את זה בגלוי ובראש מורם, משתף את כולם, על זה שאפו.
אם היו לנו עוד כמה אנשים מסוגך, העולם היה נראה הרבה יותר טוב.... מקווה שתמשיך כך ותצמח כי אם יש מישהו שמגיע לו הכי ובגדול, זה ללא כל ספק אתה.

שבת שלום.

noy882

New member
מסכימה איתך

אמרת דברים נכונים ואני שמחה מאוד שאתם עוקבים אחר הכתבות והטור השבועי של אלדד ועוד דברים. תמשיכו לעקוב ולשתף :)
שבת שלום

אני לא זוכר במדויק

רק שהתחלתי לצפות ופתאום הייתה לי תחושת וואו למראה התנהגותו ושיחותיו שלא הייתה לי מאז העונה השנייה ואלירז..

noy882

New member
שמחה לשמוע שהוא עשה לך משהו

זה רק מראה לכמה אנשים אלדד עשה משהו בלב וזה כיף שיש המון אנשים כאלה :)

למעלה