היי חזרתי עם קטע לקריאה

ינוקא1

New member
שתנשוך אותך מדוזה

כן היה לי מתאם טיפול טוב על תקן סוג

של מטפל שהכל היה בסדר חוץ מזה שהוא הגעיל אותי הרבה פעמים בלי סיבה טובה (הוא לא מכוער או משהו), וינוקא החכם בלילה הציע לי להגיד לו את זה והקשבתי לעצתו והמטפל שלי התקלקל ושאל אותי מיליון שאלות כמו אכפת לך מה אני מרגיש כלפייך?(עניתי לא), את מרגישה שאני פוגע בך? ועוד כל מיני כאילו ולא היה לי נוח וביקשתי להחליף נושא והוא אמר מאוחר מידי ואז הוא התלונן שאני לא משתפת פעולה שאין לי קשרים עמוקים ושאני מתייחסת למתאמי טיפול כמו חפצים כי לא אכפת לי מי יהיה המתאם טיפול שלי. בקיצור הוא התקלקל והכל תודות לינוקא

kikona126

New member
הבחירה לדבר איתו היתה שלך.

מישהו נתן לך עיצה, את לא חייבת לקבל אותה ולפעול לפיה. זה מה שנקרא לקיחת אחריות. אלו החיים שלך, השיעור שלך ולא של ינוקא. אחת מהסיבות שאני הפסקתי לתת מסרים לאנשים היא בדיוק זאת.
&nbsp
לפעמים מסר שתקבלי יגרום למצב להיות רע יותר (זה נדיר) ואז האדם שביקש את המסר יאשים אותנו. אבל תחשבי מה קורה לאדם באמצעות מסרים אני מעלה על דרך המלך וככה הוא בעצם מפספס שיעורים בחיים, השיעור לא יתפספס אי אפשר לברוח כל החיים משיעור, ואז לאותו האדם יהיה קשה יותר לעמוד בשיעור הזה.
&nbsp
תחשבי על זה לפני שאת מגיבה.

ינוקא1

New member
את בטוחה שהוא היה כזה "טוב" ,

אם הוא לא יכל להכיל את הרגשתך כלפיו

&nbsp
ואולי זו לא רק "אשמת" העיצה שלי , אלא בגלל זה שאחר כך לא ענית לשאלות שלו - ממה שאת כותבת , זה מה שהוא אמר.
הוא לא החליט לסיים בגלל השיתוף בהרגשה שלך כלפיו , אלא בגלל שלא התייחסת לשאלות שהוא שאל אחר כך.
&nbsp

ינוקא1

New member
זה בשביל עצמך , לא בשבילו.

זה לא קשור לביטחון שלו , זה קשור לפחד שלך - את מרגישה אי נעימות ממה שקרה.

וחבל , כי אם תמשיכי איתו , את תלמדי שגם אי נעימות זמנית יכולה להיתקן. ואת תלמדי שחשיפה יכולה להוביל למקום טוב.

כרגע את לא ממשיכה בגלל הפחדים שלך.
לא בגללו.

ויש לך הזדמנות לתקן את הפחדים הללו.
אם הוא כזה מטפל טוב , תתני בו אמון.

יום אחד תהיי בקשר זוגי - ישר תברחי באי הנעימות הראשונה ?
לא תחשפי את רגשותיך ותחיי בשקר , כי תפחדי כל הזמן ?

יש לך שיעור ללמוד , שחשוב לחשוף רגשות , ושזה מוביל למקום טוב - למרות אי הנעימות.

חבל שאת בורחת מהשיעור ומהמטפל , כי השיעור יבוא שוב.

דיברנו אבל הוא לא רואה את זה כמוני

הוא אמר שהוא היה מוכרח לשאול שאלות כדי לבדוק שלא עברתי בעבר אונס או הטרדה מינית הסברתי לו שדיברנו על זה קצת ואז כל השאלות שלו נגעו לקשר שלו איתי ושזה היה נראה מהצד שהוא מחפש אצלי אישורים הוא אמר שלא ואמרתי לו שמבחינתי זה הרגיש כמו אונס והוא אמר שהוא לא נהנה לעשות את זה אבל הוא הרגיש מחוייב לשאול. לא יודעת בעיקרון די התרחקתי ממנו ואני שומרת יותר דברים לעצמי.

kikona126

New member
עדין, הבחירה לפעול היתה שלך

שימי לב לזה להבא, לפעול לפי ההרגשה והאינטואיצה שלך. לחיות את החיים שלך ולא של אחרים.
&nbsp
בקשר למטפל. תהיי כנה איתו. ׳תפתחי את הקלפים על השולחן׳, תסבירי לו שאת מעריכה אותו מאוד ועם זאת בפגישות איתו יש חלק בך שמרגיש סלידה מסויימת שלא מובנת לך. שהתיעצת עם מכרים והם המליצו לך לפעול כך. שאולי פעלת בדרך מסויימת מבלי לחשוב על הצד השני ואת מצטערת. שכן היית רוצה לעבוד איתו על הבנת הסלידה שאת מרגישה, כי היא לא מובנת בהסתמך על כך שהוא כן עוזר ומקדם אותך.
&nbsp
אבל (!!!!) לא עכשיו, לא ישר. תני לאנרגיה הרעה שנוצרה בינכם להרגע, כדי שטון הדיבור יהיה שקול יותר. כדי שזה יגיע ממקום נקי אצלך ולא מהעצבים כלפי ינוקא ולא מהמקום של ׳אני חייבת לעשות את זה כדי לתקן׳ רק ברגע ששתי ההרגשות האלו יעברו לך תדברי איתו. ממקום שקט, ממקום אמיתי שלך.

כבר דיברנו על זה בלי עצבים

אבל אז הוא התחיל לשאול שאלות והתפרק מזה שלא אכפת לי כל מיני דברים וכנראה הוא חיפש ממני אישור כי למרות שהוא אמר שהוא מכיל את זה זה פגע לו בנקודה רגישה

kikona126

New member
את עדיין מעורבת

עדיין לא שקטה. גם השיחה לא נעשתה מהמקום הזה. אולי את כן הגעת לזה בזמן השיחה והוא עדיין לא היה מוכן.
&nbsp
בזמן אינטראקציה עם בן אדם אנחנו צריכים להיות במצב פיזי ואקטיבי. מצד אחד לדבר ולהוביל את השיחה למקום שאנחנו רוצים ובו זמנית להיות במצב של התבוננות, איפה אני בשיחה? איך אני מרגיש איתה? האם מי שמולי בנוח? איזה אנרגיה הוא מקרין? לפעמים זה ממש לצאת מהגוף להתבונן מהצד (אפרופו דיון היציאה מהגוף שיש פה)

הוא ראה שלא נוח לי בעליל

זה לא מנע ממנו לתחקר אותי לעומק גם כשהוא ראה שכרגע לא נוח לי להשיב או לדבר על זה ושאני לא מבינה מאיפה הוא מפיל את זה עלי פתאום

kikona126

New member
נכון, יש מקרים בחיים שאנחנו צריכים

להיות המבוגר האחראי, גם אם זה לא התפקיד שלנו.
&nbsp
אני אגיד את זה שוב, אלו החיים שלך, תובילי אותם בדרך שלך. אל תתני לאחרים להוביל אותך

ואני בהחלט ניסיתי להיות אקטיבית

ולקחת את השיחה למקומות אחרים ובהחלט ראיתי מהצד את כל הסימנים הקלאסיים שלי לאי נוחות

למעלה