היי כולם נעים מאוד

היי כולם נעים מאוד

מחפשת לקנות סט אלקטרוני alesis dm10 ולא מצליחה למצוא באף מקום לכלי זמר חסר כרגע,ומרום וחלילית לא עובדים איתם. איפה אני יכולה למצוא? ואגב, זה סט שמתאים בכלל למתחילים? חייבת לציין שהייתי נגד אלקטרוני וזה הסט הראשון והיחיד שראיתי בוידיאו וכבש אותי, אם יש דברים אחרים בוידיאו להשוות אליהם אני אשמח.
אחלה יום :)

Bonbon1948

New member

תראי את זה למשל:
http://www.youtube.com/watch?v=fbUWOo16jq0

Vdrums

New member
זה מאוד פשוט, תוסיפי 3 אפסים למספר הדגם

והרי לך הערכת מחיר.

Vdrums

New member
נתמזל מזלך , לא יודע מה כבש אותך

אבל אני שמעתי רק ביקורות רעות עליו. עדיף רולנד או ימאהה.

שהתכוונתי ל"נכבשתי"

דיברתי על אלקטרוני באופן כללי, אני עד עכשיו הייתי נעולה על סט אקוסטי כי ראיתי אלקטרוני רק בתמונה עד היום וחשבתי שזה ממש מבאס ובפעם הראשונה שהצלחתי להבין את כל היכולות של האלקטרוני בוידיאו זה היה על הסט של אלאסיס ה-dm10 ואז החלטתי שזה מה שאני רוצה, סתם כי המורה לי הראה לי את זה והתלהבתי. גם מבחינת תקציב זה היה נשמע סביר המחיר שלו זה בערך 5 אלף וזה משהו שאני יכולה לעמוד בו, אבל עכשיו שראיתי את הלינק מעליי בכלל נפלתי. הבעיה זה תקציב כרגע, כמה זה יכול לעלות? אני מקבלת את התופים כמתנה ולא בא לי להשתגע לא נעים לקרוע לו את הכיס.
אשמח לשמוע עוד עצות ואם יש גם מחירים מעולה,

תודה לכולם.

16eizen

New member
פלורנס שלום

אני קניתי את ה DM10 - והתמורה בעד מחיר היא מעולה. קניתי אותם במבצע ב 4500 שקל וממה שאני רואה עכשיו הם עולים 5600.(במחיר הזה יש רולנד TD11K)
בסניף חיפה יש להם סט מתצוגה.
אני התחלתי ללמוד לפני 4 חודשים והגעתי לשלב שאני זקוק לסט לאימון בבית.
ישבתי וקראתי למדתי את הנושא וגם ניגשתי לחנויות וניסיתי ואכן רולנד הכי טוב שיש אבל המחיר - אוי המחיר.....
ה DM10 - בשבילי עושה את העבודה מעל ומעבר - אם אין לך תקציב בשביל רולנד לכי עליו !!
ברור לי שאגיע לשלב שאעבור לסט אקוסטי אבל עד אז.....
אם יש לך עוד שאלות תרגישי חופשי לפנות אליי.

tamamron

New member
אם יש לך טיפה סבלנות אז אני מוכר את המערכת

בעוד חודש בערך.. רולנד טידי 6 בהרבה פחות מ5...תסתכלי קצת ביוטיוב על המערכת ואם זה מעניין אותך דברי איתי...

היי

תודה רבה, בנתיים הלכתי לכלי זמר ואמרו שכרגע חסר בכל הארץ וצריך לחכות לא יודעים להגיד לי כמה זמן אני מבינה שאתה מרוצה ומסתפק בזה כרגע בתור מתחיל גם אני חדשה בעסק ואם יהיו שאלות נדבר עוד במסרים תודה רבה לך. אין לי תקציב כזה מטורף בנתיים. שבת שלום

אני יודעת בדקתי בטלפון

דיברתי עם בחור נחמד בשם רפי שאמר שזו מערכת מעולה וכמעט מקצועית ואפילו הסביר לי טיפה על הבדלים, אמר לי להתקשר שוב ביום רביעי והוא יחפש לי איפה יש.. תודה רבה לך!!

ואפשר עוד אחת?

בבקשה חוות דעת גם על td11 k vdrems. (משו כזה) איך היא לעומת האלאסיס? תודה

Bonbon1948

New member
לדעתי ה-Alesis יותר טוב

ה-TD11k מחליף את ה-TD4k. בעל המנוע החדש "Super natural" שמזהה ארטיקולציות (Roll, Swell וכו') ומתנהג בהתאם למתופף, בנוסף הסאונד השתפר ע"י הדמיית חדרים חדשה. אבל, הטומים שלו הם מגומי ולא עם רשת כמו הסנר. הסט מגיע עם 2 מצילות + היי האט ו-3 טומים.

ה-DM10 מגיע עם 3 מצילות + היי האט + 4 טומים. אפשר להחליף לו עורות לכל עור רגיל של סט אקוסטי (שקוף, לבן וכו') כדי לקבל תחושה אמיתית.

למעלה