היי כנסו בבקשה שאלה כללי וגם למנהלת

MYHOT3

New member
היי כנסו בבקשה שאלה כללי וגם למנהלת

יש לי שאלה ? מה הדיסק הכי חדש של מלאני והאם אפשר לקנות אותו כבר בארץ? למנהלת למה אין לפורום עדין דף ראשי עם לוגו ? רוצה אני יעשה לוגו פתיחה?

DirrtyShay

New member
בדיוק מה שחשבתי היום לגבי עמוד ראשי

למה רק לפורום הזה אין.. חבל זה לא יוצר רושם טוב.. למלאני יש שלושה אלבומים עד היום : 1. Northern Star 2. Reason 3. Beautiful Intentions - זה הנוכחי ! ודי נראה לי שמוכרים אותו.. אני עדיין לא קניתי כי אני רוצה את המהדורה החדשה אם היא בכלל תגיע לארצנו..

DirrtyShay

New member
למנהלת - היכנסי בבקשה ../images/Emo9.gif

אנא ממך תבני עמוד ראשי לפורום כדי שלפורום תהיה גישה יותר רצינית.. שלא יחשבו שזה פורום סוג ג'... כי זה מזה יוצר תדמית לא נאה.. הנה לוגו פתיחה שעשיתי ואני אשמח מאוד אם תשימי

DirrtyShay

New member
תלחצו על התמונה ואז תראו ברור..

והנה גירסא בעברית אם תרצי..
למרות שאנגלית עדיף, כי זה פורום לזמרת בינלאומית ולא ישראלית. בכל מקרה רק שתדעי הלוגואים בגודל 130*130 בגלל שזה הגודל הסטנדרטי ואני יודע את זה מפורום כריסטינה אז אין צורך להקטין או לבקש איכות גדולה יותר...
אני אשמח לתגובות ממך.. טובות ורעות.. מקווה שטובות

actimel

New member
וואו, יצא מדהים

אז קודם כל למי שעדיין לא יודע, לי קוראים ענת
אני אשמח להזין את התמונה. פשוט הייתי עסוקה בטירוף בימים האחרונים, מצטערת על כל ההיעלמות. כבר מחר תגיע פתיחה! מעולה וראויה! תודה

DirrtyShay

New member
וואי תודה רבה ../images/Emo9.gif

אם את צריכה עזרה בפורום - בכיף את תמיד מוזמנת לדבר איתי (לא שאני מנהל פורום או משהו כזה.. פשוט יש לי הרבה ניסיון עם הפורומים השונים שאני נמצא בהם) אז אם תרצי לדבר אני אשמח מאוד לתת לך עוד כמה הצעות ייעול שחשבתי עליהן שיעלו את הרמה של הפורום
לילה טוב שיהיה לך ולכל חברי הפורום.. ורק בקשה קטנה לפני השינה RedRecords ו-Ana Lyn Newkirk - בחייאת תנסו להסתדר אל תריבו סתם.. כאילו מה זה פורום מלאני סי ומריבות או מלאני סי...? די לריב על דברים קטנים.. תחשבו על זה ותנסו להסתדר.. סבבה..?

רוני1002

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

אני בעד ההצעה שלך.

RedRecords

New member
אני לא חושב שבחרת תמונות טובות כ"כ.

יש לה תמונות חדשות ומוצלחות הרבה יותר מאלו שבחרת.

actimel

New member
לדעתי הגרסה העיברית מעולה

באמת אחלה שי... ואחלה אקטימל... חחח, כנראה חטפתי שיגעון... איפה קדמי??? הנה תמונה שאני אוהבת, בדיוק ככה אני אוהבת את מלאני

RedRecords

New member
99% שהמהדורה החדשה לא תצא בארץ.

המהדורה החדשה סה"כ כוללת את First Day Of My Life. היא לא תגיע לארץ מסיבה פשוטה אחת: בכל שאר המדינות שבהן יצא האלבום לפני FDOML לא יצאה גרסה חדשה, למעט גרמניה, אוסטריה ושוויץ. בקושי יש בארץ עותקים של הגרסה המקורית, ובמצב הנוכחי, הד-ארצי הדפוקים לא יטרחו להביא עותקים אחרים/נוספים. ככה שלא יהיו לך ציפיות.

למעלה