היי לכולם ילדתי לפני חודש וחצי

היי לכולם ילדתי לפני חודש וחצי

גוזלון קטנטנן וחמוד היה קשה מאוד ועדין קשה עם כל הבדיקות הרפואיות שישי בדרך
לחצי דם לא מאוזנים כאבים . אבל עשינו את זה והנה הוא כאן הרבה תמיכה מהבעלול ומאימא
ועדין מרגישה לא טוב עם סחרחורות וכל יום כמעט קופת חולים רופאים ובדיקות
אבל היה שווה לא האמנו שנזכה לחבק עוד תינוק והנה יש אח לפייה הקטנה שלנו
אחרי מאמצים רבים והריון מלחיץ ולא פשוט
שהסתיים בניתוח קיסרי לא בזמן המתוכנן .... וכן לא קל ועדין קשה מאוד אפילו אבל אנחנו בדרך.... ויש לנו עוד ילד אחרי שנים של התלבטויות וחששות
עקב הלופוס שלי וכל מה שעברתי בהרין עם הפייהקטנה ובכל זאת.........
עישנו זאת

ל3

New member
גאה בך יקירה

בתור מישהי שהייתה שותפה רחוקה ( טלפונית
) בכל מה שעברת בהריון אני בהחלט גאה בך. זוכרת את כל ההתלבטויות שלך אם לצאת למסע הזה או לא ואת כל הקשיים שבדרך והנה עכשו את חובקת גוזל קטן ומדהים ולפיונת יש אח ועוד מישהו שיהיה עבורה לכל החיים. בוודאי שיש עדיין קשיים גופניים ואולי גם היסתגלותיים למצב החדש מבחינת כולכם אבל תני לעצמך ולגופך זמן. לא סתם קבעו תקופה שנקראת "משכב לידה" שבה כל אישה מתאוששת מהלידה וכל השינויים שחלו בה בזמן ההריון ואחרי ,אז כל וחומר מי שיש לה ברקע מחלות או שעברה לידה קשה, ההתאוששות לוקחת זמן. בנתיים תנסי להנות מהקטנציק ומהעובדה שיש לך בעל ואמא שתומכים ותהני מהעובדה שאת בעצמך הצלחת להקים לך תא משפחתי משלך וזה לא מובן מאליו.

oorriiee

New member
מזל טוב

קודם כל נאחל מזל טוב ענק וכל הכבוד לך!!!
בתור מי שעברה את כל מה שאת מתארת, אני יודעת בדיוק כמה זה קשה ומפחיד ואת יכולה להיות גאה בעצמך..
העיקר שזה מאחורייך ובידייך גוזלון קטן וחמוד שישמח אתכם מאוד ויביא לכם הרבה אור ושמחה
הקטנה שלי, שהגיעה בדיוק באותה דרך שאת מספרת, כבר בת 12 שנים ואני לא יכולה לתאר את חיי בלעדיה

אני זוכרת את התקופה שאחרי הלידה עם הסחרחורות, הבדיקות האינסופיות, הרופאים, התרופות ועוד ועוד
אבל...אנחנו כבר רגילים לכל זה , לא? שימרי על עצמך ובואי ביחד נשאף לרימיסיה...
קבלי ממני ברכות וחיבוקים - ריגשת אותי !!!

תודה אורי

אשמח לשמוע איך התמודדת עם התקופה הבלתע נגמרת של הבדיקות לאחר הלידה
והסחרחורות והכאבים היום בלילה למשל יש לי mri מוח בדיקה שאני לא סובלת וגורמת לי לקלסטרופוביה
אתמול כל הלילה לא ישנתי ולא רק בגלל הקנטציק אלא בגלל כאבים חזקים כמו דקירות בשלפוחית השתן היום עשיתי בבוקר בדיקת שתן והכל תקין כולל בדיקת תפקודי כליות מאין זה צץ פתאום? אפילו אופטלגין שעזר לי לכאבים של ניתוח קיסרי לא עזר לי כאן..
וכל השעות של המתנה לבדיקות והזמן שבו אי אפשר לנוח וצריך להתעסק בכל זה במקום להיות עם הקטנצ'יק והילדונת שלי שלא קל לה עכשיו.....

אתי ב10

New member
בשעה טובה ומוצלחת

מ ז ל ט ו ב !!!!!!
איזה כיף לשמוע שזה מאחורייך ועברת את זה כמו גדולה
כל הכבוד הרבה מזל טוב ותגדלו אותו ברוב נחת עם הרבה בריאות אושר ושפע רב....

מזל טוב, פייה יקרה! :)

מקווה שהאיזון וההרגשה הטובה יגיעו בקרוב וכל מה שיישאר זה ליהנות מהגוזלון הקטנטן ואחותו הפייה הקטנה והמקסימה!
גם אני מתכננת הריון בקרוב...
אעדכן...
ובינתיים נשיקות

תודה דובדבניל

הרבה הצלחה בהמשך הדרך ואם את צריכה להתייעץ או כתף לבכות עליה כי ההריוןה יא תקופה מאוד מלחיצה אני כאן

למעלה