היי לכולם, מה שלומכם?

yo bo yo

New member
היי לכולם, מה שלומכם?

הסינגל החדש "פס ליום אחד" מופיע ברשימת המצעד של גלגל"צ , לכל מי שחשוב לו באמת ורוצה באמת בהצלחתו של יוסי , יצביע למענו. לדעתי עדיף טלפונית, כי אני לא יודעת עד כמה האתר בנט אמין.

"פס ליום אחד" - מצעדים 2005

חבר'ה! זה הזמן להרים למעלה גבוה מאוד את "פס ליום אחד" שאני בטוח שכולכם פה אוהבים את השיר הזה ורוצים שהוא יצליח ויגיע למקומות הראשונים - מה גם שזה יגרום ליוסי ולשירים שלו להיות יותר מוכרים והם ייחשפו גם לאלו המעטים שלא סגורים עדיין מי זה יוסי אזולאי כי מה לעשות זאת התחנה הכי פופולארית!
אז יאללה, בואו נעשה את זה, דרך אגב - השיר כבר נכנס לפלייליסט של רשת ג' ומנוגן מספר פעמים ביום!!! - הישג יפה ומכובד.
רדיו ירושלים 101 FM - החל ממוצ"ש יוסי נכנס למצעד העברי של התחנה, פרטים איך להצביע בהמשך. גלגל"צ http://glglz.msn.co.il/default.htm כאן לבחור 5 שירים, תבחרו את "פס" ועוד 4 שירים לא פופולאריים מן הסתם כדי שלא יהיה מצב ששירים שכבר במקומות הראשונים יקבלו תאוצה (חחחחח מה לעשות....אי אפשר לאכל את העוגה ולהשאיר אותה שלמה!!!!) ביום חמישי 19 במאי 2005 החל מהשעה 14:00 המצעד הישראלי של גלגל"צ! להצביע המון פעמים!

i D a N 16

New member
סוף סוף פיצחנו את האגוז הגלגלצי../images/Emo8.gif

חברים,הכי חשוב גלגל"צ,תאמינו לי יש לה כוח עצום והיא נותנת פוש ענק לאמנים שונים (גם ללא מוכרים מבינהם). עד היום הם לא השמיעו את יוסי,ובכלל לא הכניסו אותו למצעדים,הגיע הזמן
ואם יוסי שמה,אז אנחנו לא נאכזב אותו נכון? מייידדד ללההההצצצבביייעעעעע
סתם,סתם.... יאללה תצביעו חברים,גם ברשת ג' וגם ברדיו ירושלים. בהצלחה יוסי

עוד לא...../images/Emo13.gif../images/Emo37.gif

עוד לא פיצחנו, כי יוסי עדיין לא נמצא בפלייליסט,ובמצעד, אבל מה שכן אנחנו בדרך הנכונה לעזור לו לעלות למצעד שלהם, לכן זה קריטי עכשיו כל ההצבעות האלה, אני שוב מזכיר לכם חבר'ה- יאללה בואו נצביע כולנו!

והנה הטלפון להצבעות! חברים!

חוץ מהאתר של גלגל"צ יש גם את ההצבעה הטלפונית! מספר חינם - 1212-332288 להצביע ולהשפיע!

איפה ניתן לשמוע את השיר?

זה הורג אותי שאני מצביע למשו שאני לא יודע בכלל איך הוא נשמע..

ניתן לשמוע את השיר

בתוכניתו של דידי הררי כמעט כל יום, מוטי פרנסיס משמיע אותו גם הרבה מאוד ברדיו ירושלים, ברשת ג' השיר נמצא בפלייליסט, ככה שגם שם תוכל להאזין לו. אלה התחנות שאני יודע שהשיר משודר בקביעות, מעבר לזה בטח פה ושם גם בשאר התחנות...

אוקיי...תודה ../images/Emo140.gif אני חושב ששמעתי

אותו היום בג'... כזה היה-"כן,כבר לא לבד יש לי פס ליום אחד" ואז השדרן אמר יוסי אזולאי ואז שוב יוסי שר "בואי נגלה את הסודות בינינו" וזה היה על חלש ואז לא שמעתי ממש

האמת לפני כמה דק' שמעתי

את השיר פעם ראשונה...אצל דידי במקרה.. לא יודעת,אני לא אהבתי אותו
מבין כל השירים של יוסי,זה השיר שאני הכי לא היתחברתי אליו...

למעלה