היי לכולם

E l i a n

New member
היי לכולם ../images/Emo140.gif

פורום נחמד ונעים זה. האווירה בו ממש נעימה.
לי יש אוסף אחד די גדול של סוסים. יש לי תמונות,ספרים ו.."פסלים". ה"פסלים" באים מכל מיני חומרים..:עץ,פלסטיק,זכוכית,פיוטר,ברזל,קריסטל,בד..ועוד. אני מאוד אוהבת סוסים מגיל צעיר,אבל התחלתי לאסוף מלפני שלוש שנים. לא כולל גיזרי העיתונים עם התמונות של הסוסים,יש לי: 3 פוסטרים 1 לוח שנה 2 ספרים 29 "פסלים" של סוסים 1 בובת פרווה (קצת יותר גדולה) של סוס אממ..זהו.. אה כן, אני גם קיבוצניקית (בערך..עזבו,מסובך),ומטפלת פה בסוסים. האחראי אמר לי שאם לא תהיה אורווה יותר,אני אוכל לקבל את התמונה הגדולה שתלויה שם,וכן עוד חפצים קטנים שקשורים. וגם קיבלתי שוקולד עטוף בנייר בצורה של סוס,אז אני שומרת יפה את השוקולד. שלא ייהרס לי ושלא יביא נמלים.
טוב,קצת ניסחפתי בהודעה הראשונה שלי בפורום.. חבל שאין פה אמוטיקון של סוס.. ממני אליכם. אליאן.

E l i a n

New member
שכחתי כמובן לציין...../images/Emo8.gif

יש לי גם מצעי מיטה של סוסים,וילון,מפות ולונג גדול שאני מתכוונת פעם לתלות בחדר.. וגם מובייל של סוסים. עכשיו אני יכולה להגיד שפירטתי הכל.
אליאן.

E l i a n

New member
כרגע אני בהפסקת רכיבה..

כי נפלתי לפני כמה חודשים..(כן.מסוסה) בתחילת אוגוסט אני אוכל לשוב ולרכב.. בינתיים אני רק מסתכלת על סוסים.
ולמרות שזה נראה שכל החדר שלי סוסים,זה לא מדויק. יש לי הרבה,אבל לא הכל הכל זה סוסים.. אליאן.

E l i a n

New member
אני רוכבת בקיבוץ שלי..

אני לא אגלה אותו "בפורום הזה"..אני רק אגלה שהוא קיבוץ די גדול במרכז הארץ.. איזה כיף לגלות שאני לא יחידה באוסף הזה!!
כמה זמן היא אוספת? אולי תגידי לה פעם לבוא לפורום, ונוכל לדבר על האוספים שלנו.. זה יהיה נחמד. ד"ש מאליאן.

למעלה