היי לכולם

zoltar27

New member
היי לכולם

רק לפני חודש חזרתי לארץ אחרי התגוררות בניו יורק במשך 4 שנים- עקב חתונה חזרתי לארץ והחלטתי לחזור לשורשים אישתי התגיירה והחתונה נעשתה בארץ ישראל אחרי החתונה נראה שיש על שתינו קללה רק ריבים כול היום רק יש מין עוינות כזאת שלא הייתה לפני החתונה אנחנו חושדים שזה בגלל משפחתה שהתנגדה לחתונה ובמשפחה שלה אחותה היא הראשונה שהתנגדה והסיתה את כול משפחתה להתנגד אחותה מוכרת כמישהי שעושה כשפים ואני ואישתי חושדים שהיא אחראית לבלאגן איך מסירים קללה בין בני זוג?

fire snake

New member
שלחתי לך מסר - האם קיבלת?

אם לא תקבל , השאר הודעה על כך כאן.

תעשו שני דברים בו-זמנית:

1)לא להאמין שהקללה עובדת 2)לנסות להבין את הצד השני,בריבים הסבירו את עצמכם. קללות-אם לא תאמינו שהם יעבדו הם לא יעבדו.

fire snake

New member
האמנם קללות לא יעבדו אם לא תאמינו בהן?

זו שאלה פילוסופית עמוקה, אבל גם שאלה מעשית בהולה.
כל פעם שמישהו מעלה כאן בקשת עזרה על קללה, הוא מקבל במהירות תגובה או שתיים ברוח זו. ואני שואלת, מאסטר יקר; האם זה אחראי? אתה מוכן להיות ערב אישית לתוצאות? לע"ד, זה נכון במקרים מסוימים (כשלמקולל עצמה אישית העוברת בהרבה את זו של המקלל, והוא מלכתחילה לא מאמין בקללות - כלומר, זה כמו לאיים עליו בשפה זרה... לא הבנת - אין אולטימטום) באותם המקרים, אין עצה טובה וחוסכת צרות מזו. אבל במקרים האחרים? או שאני טועה ונתת את העצה לאחר בחינת המקרה לגופו? ההרגשה שלי - הקונצנזוס הרחב והמעוגן ב"מדע' (בעיקר בפסיכולוגיה\פסיכיאטריה שהיא לע"ד מדע מפוקפק) גורם לאנשים לחזור על המנטרה הזאת בידיעה שיהיו מקובלים - ובאופן שאינו ממש אחראי. תקנני-נא אם אני טועה.

גם הפסיכולוגיה היא חלק מהמאגיה

וכן,מחקרים הראו שהאמונה משפיעה חזק מאוד על המציאות. יש שיטות להסרת קללות,אך אדם רגיל מן השורה צריך גם משהו-וגיליתי מנסיון ששיטה זו עובדת. אני לא מתכוון להתחיל לענות לאנשים בפקודות ישירות-תעשה כך ואז כך.

fire snake

New member
פנו אלי במסר - אנסה לברר ולעזור

(מבטיחה לענות, ואם לא קיבלתם תשובה - כנראה בעיה במסרים... השאירו כאן הודעה שעניתם, ושלחו את המסר שנית)

zoltar27

New member
הפורום מקולקל נראה לי כי ההודעות שלי לא

מפורסמות מיידית כמו בכול הפורומים ולוקח להם זמן להתפרסם ולהגיע לפורום

zoltar27

New member
ניסיתי לפנות אלייך במסר פרטי אבל נתקלתי

בהודעת שגיאה

fire snake

New member
zoltar27 הוא עוד פצל אישיות של engelexpress

הפעם הוא ניסה להיות מתוחכם... הציצו בתחילת הפתיל ותראו איך נפלתי ברשתו... הוא עקף את חוסם ההודעות של תפוז, ויצר אתי קשר. שלחתי לו מספר טלפון שלי! הוא (או מישהו מטעמו, אולי אחד מחבריו ההאקרים?
) התקשר, ושאל כמה יעלה כישוף לבטל את קללת גיסתו. אמרתי שאגבה 60 ש"ח לשעה עבור זמני, ואם יהיו מרוצים מהתוצאות וירצו לתת לי יותר - אקבל. "זה יפה מאוד שאת מציעה את זה ככה." "ככה אני עובדת." "אפשר לבוא אלייך? איפה את גרה?" קבענו לאחה"צ אצלי (אבל לא מסרתי כתובת כמובן). ...עם קצת סבלנות, היית מתקדם יותר, ווסטון! אבל איך תהיה לך סבלנות? (או שקראת את מחשבותי והבנת שהחלטתי להעביר את הפגישה למקום ציבורי, וגם להביא אתי תלמיד בשביל השיעור שלו) אולי תשתפר עד הניק הבא, וירוס.

גל סופר

New member
זה לא היה ברור לך מלכתחילה? ../images/Emo13.gif

בואי ואספר לך סוד. ישנו סימן מאוד מאוד בולט בהודעותיו של סיילנט. הוא לא שם לב לכך, אבל הסימן הזה קיים. זו דרך מדהימה לזהות האם באמת מדובר ביצורון או במישהו אחר.

האמת שבהתחלה חשדתי שזה הוא, אבל הסיפור

על אשתו הגויה ואחותה... אז מה יש לנו עד עכשיו? glan555 power56 jmx angelexpress galmor27 tanax ZOLPAXX zoltar27 המספר 27 חוזר על עצמו פעמיים, והאותיות g, p

למעלה