היי לכולם!

היי לכולם!

אני יפעת בת 17 וגם אני מתה על ג'וני הייתה לי תמיד סימפטיה אליו אבל אחרי שודדי הקאריביים (ואחרי שחברה שלי שהיא גם פה בפורום הושיבה אותי למרתון סרטי ג'וני עד איזה 5 לפנות בוקר באנגליה) היתאהבתי בו אז שלום לכולם ונקווה שנעשה פה שמייח

wicked witch

New member
נצל"ש: סקר

מתי התחלתן להעריץ את ג'וני? איזה סרט של ג'וני אתן הכי אוהבות? איזה סרט הכי פחות? אם הייתן יכולות לשחק עם ג'וני בסרט, באיזה סרט הייתן בוחרות? איזה סרט של ג'וני ראיתן הכי הרבה פעמים? מה הסרט הראשון של ג'וני שראיתן? *אם יש פה בנים אני מצטערת שכתבתי את הסקר בלשון נקבה
התשובות שלי: תמיד אהבתי אותו בתור שחקן, אבל השנה שמתי דגש על האובססיה. קשה לי לבחור אחד, אבל נראה לי בני וג'ון. לא ממש אהבתי את אד ווד. שודדי הקאריביים! נראה לי סליפי הולו... מה אוכל את גילברט? (אני לא בטוחה שככה קוראים לזה בעיברית)

wicked witch

New member
אני מוסיפה סעיף לסקר

צרפו את התמונה שאתן הכי אוהבות של ג'וני

O o00

New member
תשובותתתתת...טרילילי.

אחרי שראיתי שודד הקאריביים ביררתי את העבר שלו. והתאהבתי. וזה היה מוזר לגלות שראיתי עוד 2 סרטים שלו לפני זה- שוקולד ודון חואן דה מרקו, בלי לדעת שזה הוא והתאהבתי בו גם. לא ראיתי הרבה סרטים, רק בערך 3, הכי אהבתי את דון חואן דה מרקו ואחרי זה שודדי הקאריביים. אין הכי פחות כי כל מה שראיתי היה מדהים.

תשובותת../images/Emo102.gif

התחלתי לאהוב את המשחק שלו בעיקר אחרי שודדי הקריביים. הסרטים שהכי אהבתי הם: בני וג'ון ושודדי הקריביים. אין סרט לא פחות טוב. כולם מצויינים. הייתי רוצה לשחק איתו בדון חואן דה מרקו..חחח הכי הרבה פעמים ראיתי את בני וג'ון. נראה לי...לא ממש ספרתי. הסרט הראשון שלו היה בכיתה ג' או ד' 'המספריים של אדוארד'. ילדה אחת הביאה אותו לכיתה וראינו. אני זוכרת שזה הפחיד אותי
גם האחיות הקטנות שלי ראו את זה כשזה פעם שודר בערוץ 4 ועדיין יש להן סיוטים..טחח תמונה אהובה

lovecrime

New member
שלי....../images/Emo41.gif

מתי התחלתן להעריץ את ג'וני?אני חושבת שזה התחיל מסליפי הולו.... איזה סרט של ג'וני אתן הכי אוהבות?כרגע אני עדיין בהיסטריה של שודדי הקאריביים איזה סרט הכי פחות?לא חושבת שהומצא כזה
אם הייתן יכולות לשחק עם ג'וני בסרט, באיזה סרט הייתן בוחרות?סליפי הולו... איזה סרט של ג'וני ראיתן הכי הרבה פעמים?סליפי הולו זה מספר מטורף אני חושבת שזה אפילו בעל 3 ספרות חחחח מה הסרט הראשון של ג'וני שראיתן? המספריים של אדוארד

מי, מייסלף, אנד אני!../images/Emo163.gif|ג'וני|

|ספארו|
התחלתי להעריץ את ג'וני משודדי הקאריביים.
הכי אוהבת... בעע זה קשה!או שודדי הקאריביים, או בני אנד ג'ון.. בעע! אני לא יכולה להחליט מי יותר שולת! סם או ספארו! לא.. ברור שספארו..! טוב, אניא לך על שודדי הקאריביים!^^
הכי פחות? המפ.. בינתיים הדוני בראסקו או איך שלא קוראים לזה..
לשחק איתו בסרט? ברור שבשודדי הקאריביים!
הכי הרבה ראיתי את שוקולד אם אני לא טועה.
הסרט הראשון נראה לי שוקולד. לא נתנו לו שם תפקיד גדול, ככה ששם הוא סתם היה א פריטי פייס.

moran14h

New member
שלי!

מתי התחלתן להעריץ את ג'וני?-שודדי הקריבאים איזה סרט של ג'וני אתן הכי אוהבות?שודדי הקריבאים,המספריים של אדוארד ,סליפי הולו איזה סרט הכי פחות?שאיפות ואשת האסטרונאוט..אבל גם הם יפים אם הייתן יכולות לשחק עם ג'וני בסרט, באיזה סרט הייתן בוחרות?-האיש שכבה איזה סרט של ג'וני ראיתן הכי הרבה פעמים?-וואלה לא זוכרת -נראה לי האיש שכבה מה הסרט הראשון של ג'וני שראיתן?-שודדי הקריבאים.

moran14h

New member
אופס../images/Emo4.gif

טוב אז אני לא ממש טובה בלשון
קודם בת אדם עכשיו קריביים..מה יהיה איתי..

Runaway Train

New member
טוב נו...רק בגלל שאני זונהההההההההה

(רציתי למשוך אנשים לראות את ההודעה הזו,רובם מתעלמים) מתי?תמיד:)מאז שהייתי קטנה זה היה ג'וני...הכל התחיל מאדוארד:),טוב אבל ממש להתעניין-משהו כמו 4 שנים. קיצר תמיד... סרט אהוב? יש המון..בני וג'ון,שאיפות,מה עובר על גילברט,סליפי הולו,המספריים של אדוארד,דואן חואן דה מרקו וכו'..(זה אולי קצת יותר מאחד,אבל זה לא כולם) אם יכולתי לשחק בסרט איתו?בני וג'ון! הסרט שראיתי הכי הרבה פעמים?90 דקות לרצח,בני וג'ון,המספריים של אדוארד ושאיפות הסרט הראשון?המספריים של אדוארד (והסרט הראשון של פרדי קרוגר בא לפני..אבל גיל קטן מאוד שלא זכרתי .:/) תמונה אהובה?מה זה הפאנטיות הזו? חח מיצי גם בפורום של אדוארד עושים ככה?
כל התמונות שבהן הוא מעשן

בידיוק אתמול ראיתי

סרט מטורף על כל הראש כל כך קורע!!! האמת אני חושבת שהוא היה טוב אני אראה אותו שוב ג'וני משחק שם נהדר כמסומם קרח עם זנב דינוזאור כל הקולות האלה ובניסיו כל כך לא נראה עצמו

מיצי007

New member
פנאטיות?

ברגע שפותחים פורום לבנאדם אחד ומצטרפים להיות חברים בו-אין לך מה לדבר בכלל על פנאטיות. ובפורום אדוארד נורטון אין בכלל אנשים

../images/Emo32.gif אגב אדרוארד נורטון

שחקן גדול!!! מאז הסרט הפריצה אני משווה אותו לדסטין הופמן הגדול ששיחק באיש הגשם. בן אדם שמסוגל לשחק אדם עם פיגור שכלי בצורה כזאת אמינה שאת לא יודעת אם הוא רק משחק או שהוא באמת עם פיגור שכלי אז לדעתי זה שחקן גדול....

מיצי007

New member
חחחח,תעברו לשם לדבר עליו

כאן זה פורום ג'וני...תעשו לי טובה. אבל אם כבר אמרת-כן הוא טוב והוא מלך,אגב הוא עשה חיקוי לאיש הגשם בלשמור אמונים אם ראית.

למעלה