היי לכולם!

האם אני רואה פורום סרקזם ברזומה

של מיצי בקרוב?

מיצי007

New member
חתולה מטורפת

מתי התחלתי להעריץ את ג'וני? לפני 14 שנה כמעט אם אפשר לקרוא לזה הערצה.
איזה סרט של ג'וני אני הכי אוהבת?המספריים של אדוארד,חד וחלק.
איזה סרט של ג'וני אני אוהבת הכי פחות?בינתיים אין אחד כזה.
אם הייתי יכולה לשחק עם ג'וני בסרט הייתי בוחרת בסרט-המספריים של אדוארד,גם בגלל שהייתי מאוהבת באדוארד שהייתי קטנה וגם בגלל שזה סרט עם המסר הכי טהור שיכול להיות.
איזה סרט של ג'וני ראיתי הכי הרבה?אההההההמממ,נראה לי שזה מה עובר על גילברט פשוט בגלל שליאונרדו דיקפריו גונב לג'וני את ההצגה שם וגם בגלל שזה סרט יפיפיה עם יכולות משחק מצד כל השחקנים.
מה הסרט הראשון של ג'וני שראיתי?אני מרגישה שאני מתחילה לחזור על עצמי אבל שיהיה-המספריים של אדוארד. וזהו... התמונה שכרגע אני הכי אוהבת זו זאת

תשופות

1. התחיל מימי סליפי הולו, התחזק מאוד באשת האסטרונאוט ועכשיו זה פשוט בלתי ניתן לשליטה. *ניקול נזרקת למשאית לבנה בתוך כותונת משוגעים* בחורים מוכשרים זה מחרמן 2. הכי אוהבת את המספריים של אדוארד, והשער התשיעי... וסליפי הולו... וממעמקי הגיהנום.... ודוני בראסקו... ופלאטון... ובני וג'ון... ודון הוואן דה מרקו... ושודדי הקאריבים (היי חייבים לאהוב את ג'ק) ו...טוב אני חושבת שדיי הבהרתי שאני אוהבת את כולם. אבל אממ המספריים של אד הכי נוגעות אליי 3.לא קיים דבר כזה. 4. המספריים של אדוארד 5. זה קשה כי ראיתי את שלושת הסרטים הנ"ל בגיל צעיר אז זה אחד משולשת אלה: אד ווד, המספריים של אדוארד, קריי בייבי. העממ התמונה האהובה עליי: (למרות שקשה לבחור)

אחחחחח זונה שכמותי, שכחתי סעיף

אממ ה ייתי רוצה לשחק איתו בסליפי הולו, אני אוהבת את הסיפור אהבה בין קטרינה לאיכבוד, הוא תמים כזה. ודון הוואן (הואן! הוואן!), כי אהמ... כן..
גם סיום טוב

WallFlower

New member
תשובותתתתתת.......

מתי התחלתן להעריץ את ג'וני? בכיתה ד'...אבל מה כבר הבנתי אז...
איזה סרט של ג'וני אתן הכי אוהבות?הממממממ...המספרים של אדוארד ואד ווד...
איזה סרט הכי פחות? אשת האסטרונאוט אבל זה רק בגלל שלא ראיתי אותו...
אם הייתן יכולות לשחק עם ג'וני בסרט, באיזה סרט הייתן בוחרות? סליפי הולו איך לא...הוא כלכך חמוד וחיוור ומתעלף...ממש דאמזאל אין דיסטרס...
איזה סרט של ג'וני ראיתן הכי הרבה פעמים? סליפי הולו...כרגיל - זה היה יום כיפור והשכרתי שני סרטים השני היה משעמם אז ראיתי את סליפי הולו שוב ושוב ושוב...והיה לי כיף...זה קורה לי כמעט כל יום כיפור...
מה הסרט הראשון של ג'וני שראיתן? פרדי קרוגר?
...או זה או אדוארד לא זוכרת מה בא קודם... ואני לא מצרפת תמונה כי תאמינו או לא - אין לי אף תמונה של ג'וני במחשב...

אני רואה שפתחו סקר כמוני

אז בכל אופן הסרט הראשון של ג'וני שראיתי אני חושבת שהיה המספריים של אדרוארד אבל נדמה לי שגם הסרט בני ג'ון היה הראשון כך שאני מתלבטת.... סרט של ג'וני שראיתי הרבה היו כמה כאלו, הסרטים שציינתי למעלה ראיתי הרבה וגם נער שוליים צפיתי בו הרבה.... אם הייתי יכולה לבחור בסרט אני חושבת שהייתי בוחרת במספריים של אדרוארד כי זה סרט כל כך מתוק והוא פשוט משחק שם כל כך טוב בתור הרובוט או מה שזה לא היה....

פרפר15

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo41.gifהיי חדשה ../images/Emo41.gif../images/Emo24.gif

אוקיי אני דני(אל) בת 15 ואני לא בידיוק מעריצה כאילו איזה חתיך כוסון בונבון (בישביל זה יש לי את אורלנדו
אני מעריצה את המשחק המדהים שלו זה שהוא חתיך זה רק בונוס
21:45 | 25/10 מתי התחלתן להעריץ את ג'וני? מהמספריים של אד איזה סרט של ג'וני אתן הכי אוהבות? האיש שבכה ובני וג'ון איזה סרט הכי פחות? סליפי הולו אם הייתן יכולות לשחק עם ג'וני בסרט, באיזה סרט הייתן בוחרות? בני וג'ון הוא ממש חמוד שם איזה סרט של ג'וני ראיתן הכי הרבה פעמים? המיפריים של אד (5 פעמים) והאיש שבכה (3 פעמים) מה הסרט הראשון של ג'וני שראיתן? המיספריים של אד

m a n k o

New member
אני.......

מתי התחלתן להעריץ את ג'וני?
זה היה ממש מזמן ואני לא כל כך זוכרת אבל אני חושבת שכשראיתי את brave heart ממש התלהבתי מהמשחק שלו והתחלתי לראות עוד סרטים שלו ויו נואו....
איזה סרט של ג'וני אתן הכי אוהבות?
לב אמיץ, שוקולד, השער ה-9, המספריים של אדוארד, שודדי הקאריביים איזה סרט הכי פחות?
טירוף בלה בלה בלאס וגאס, שאיפות אם הייתן יכולות לשחק עם ג'וני בסרט, באיזה סרט הייתן בוחרות? אשת האסטרונאוט... שוקולד... איזה סרט של ג'וני ראיתן הכי הרבה פעמים?
אממ אני מניחה ששוקולד או המספריים של... מה הסרט הראשון של ג'וני שראיתן?
המספריים של אדוארד בגיל ממש קטן... קשה לבחור תמונה אחת... \=

black flower

New member
תשובות ../images/Emo13.gif

מתי התחלתן להעריץ את ג'וני? המספריים של אדוארד איזה סרט של ג'וני אתן הכי אוהבות?המספריים של אדוארד...בני וג'ון. איזה סרט הכי פחות? אין כזה! אם הייתן יכולות לשחק עם ג'וני בסרט, באיזה סרט הייתן בוחרות? ללא ספק בני וג'ון. איזה סרט של ג'וני ראיתן הכי הרבה פעמים? המספריים של אדוארד מה הסרט הראשון של ג'וני שראיתן? המספריים של אדוארד. התמונה שאני הכי אוהבת לא עולה פה..היא גדולה מידיי..אז תסתפקו בזה

../images/Emo9.gif מי לייק סקרים ../images/Emo70.gif../images/Emo19.gif

מתי התחלתן להעריץ את ג'וני?
אחרי שודדי הקריבים בעיקר איזה סרט של ג'וני אתן הכי אוהבות?
שודדי הקריבים,סליפי הול איזה סרט הכי פחות?
שוקולד..9-* הוא היה שם מוזר, ובכלל הסרט מוזר אם הייתן יכולות לשחק עם ג'וני בסרט, באיזה סרט הייתן בוחרות?
שודדי הקריבים במקום אורלנדו
איזה סרט של ג'וני ראיתן הכי הרבה פעמים? 90 דקות לרצח :p מה הסרט הראשון של ג'וני שראיתן?
90 דקות לרצח

m a n k o

New member
ת'אמת

לפי הקובר שלו פעם ראשונה שראיתי את הסרט ציפיתי שג'וני דפ ישחק שם מלא... והוא מופיע די לקראת הסוף ויחסית מעט אבל הסרט עצמו מהמם וגם ג'וני משחק שם תפקיד ממש חמוד זה הסרט דרמה היחידי שבאמת באמת נהניתי בו... אני חושבת.. :)

למעלה