היי מירבי !

היי מירבי !

מסקרן אותי מאוד לדעת כיצד מתבצעת השאיבה, ההרדמה , כמה זמן זה לוקח, זה כואב? אני מבקרת בפורום רק פעם בשבוע ( לא מהבית ) ולכן היום אני קצת המומה , למה כל המריבות וה"ירידות" בואו נהנה מהתמיכה והמידע שאפשר לקבל מהפורום ולא נתייחס למי שמנסה לחבל בזה! מירבי - איך אני יכולה לכתוב לך אישית, אם בכלל?

מירבי*

New member
היי קים,הפורום הזה ובכלל כל פורום

באינטרנט נועדו לאפשר לאנשים להביע את דעותיהם מתוך ידיעה ברורה שכל מי שיתקל בפורום יקרא את ההודעות שלהם, מתאפשרת כאן אנונימיות מוחלטת מול חשיפה במודע, הדיונים שהתקיימו כאן לא מעידים על הלך הרוחות בפורום, אינס היטיבה לתאר את המצב, זהו פורום פונדקאות שמרכז בתוכו מידע רחב ומגוון על כל ההיבטים הקשורים בפונדקאות וכמובן מהווה מקור תמיכה לכולנו, גם לי קים, כל אחת מהמקום שבו היא נמצאת יכולה לתרום מהנסיון שלה לאחרות, וזה מה שהופך את הפורום הזה למה שהוא. בסופו של דבר ישאר כאן גרעין של אנשים שנושא הפונדקאות קרוב לליבם בצורה כזו או אחרת, צריך לזכור להתייחס יפה לאורחים
. קים אענה לך כאן על כל שאלה שתישאל, לא רק אני, יש כאן בנות שנמצאות בשלבים כאלה או אחרים ויענו לך בשמחה. מירבי*

מירבי*

New member
את הכי חשוב שכחתי..את הטיפול...

המהלכים הרפואיים שונים מאחת לאחת, הרופא המטפל שלך יקבע את פרוטוקול הטיפול לאחר שתהיה בידיו התמונה המלאה של מצב הפוריות שלך של בעלך ושל הפונדקאית. ד"ר רזיאל כתב כאן מאמר מקיף בנושא, אני בטוחה שהוא יטיב לתאר את התהליכים. לגבי הכאבים ובכלל לגבי ההתיחסות, אגיד לך קים, זה מאוד אינדיבידואלי, ראשית כל אחת מגיבה אחרת, שנית אני חושבת שזה תלוי במידה רבה בדרך שבה את בוחרת לקחת את הדברים, נכון שמדובר בשבועיים של זריקות שעליך לקבל כהכנה לשאיבה, השאיבה מתבצעת בהרדמה כללית קצרה מאוד בחדר ניתוח, את כמובן ישנה ולא חשה בכלום כשמתעוררים יש תחושת אי נוחות קלה ושוב זה אינדיבידואלי, אפשר להיעזר במשככי כאבים ואפשר לנסות להתגבר לבד. שיהיה לך בהצלחה קים.. מירבי*

למעלה