היי פורום

אביגיל / קת'רין

הבת של מידאס, ארוסתו של "ג'יימס", אשתו של דייויד נולן.

נמשיך מכאן

חכי שטנגלד יהיה ביס. אני עדיין לא סוגר עסקאות
ולא ממהר. רק בבקשה תראי אותו מההתחלה ועד הסוף.

סלייד לא חזר ולא השלים עם אוליבר, אם לזה קיווית.

עד עצם היום הזה משנה אגדות מהיסוד, לוקחת דמויות מוכרות ופרטים שמזוהים עם כל אגדה, ויוצרת מהם סיפור חדש ושונה לגמרי, זה מה שאנחנו אוהבים בה

הדמויות הראשיות מארנדל (חוץ ממלכת השלג) הן היחידות שלא מוצגות בגרסה חדשה, כי מניחים שהצופים ראו ואהבו את הסרט והסדרה ממשיכה אותו.

אוגוסט נחמד. מטריד שהוא הפך לילד

וייל הוא דמות טובה, מופיע כשהוא תורם לעלילה ולא נדחף. את רואה iZombie?

פיטר פן מעניין, מגניב שהילד שלא רוצה להתבגר הוא בעצם ילד שהתבגר ורצה להיות ילד שוב.
את עלילת "ארץ לעולם לא" לא אהבתי במיוחד בלי קשר אליו.

קורה דמות נהדרת, אהבתי את כל הפרקים איתה ואת כל השלבים בחיים ובמוות שלה.

רג'ינה כבר לא מושקעת כמו בעונות הראשונות. חבל לי לראות דמות ראשית שרוב הסצנות איתה לא מעניינות.

את גולד אני שונא מכל הלב, ועצוב לי על בל שתמיד חוזרת אליו.

את ויל סקרלט אהבתי מאוד ב"ארץ הפלאות", וזה לא בסדר שהוא פתאום בסטוריברוק. רצו לצרף אותו? שישימו אותו בפלאשבקים עם רובין הוד ביער המכושף, לא בהווה.

למה עברת מקום?

כי זה לא ישר?

אני מצטערת אבל לאכזבתך או שמחתך .הרגע סיימתי לראות טנגלד
בהתחלה רציתי לראות המבוקש כמו שהבטחתי לך אבל פרק לא עבד לי לא משנה כמה גרסות שלו ניסיתי להפעיל וזה שעבד לא היה מסוכרן עם כתוביות .אז החלטתי לראות את הסרט (שלא תתבאס עלי שלא ראיתי את המבוקש)(לא שסרט עבד בלי בעיות)
ולא שיניתי את דעתי בקשר לצפייה בסרטי אנמיציה גם שכחת להזהיר אותי שיש בו שירים (חחח זה קצת קשה לבקש ממני להתרכז עם סצנות כאלה )
שלא לדבר שאני עדיף לא לראות סרטי נסיכות .לא שסבלתי ממנו היו קטעים חמודים אבל כמו שאמרתי להעברת זמן יש לי עדיפות לתוכן אחר
אבל אני כן רוצה לראות את פרק הזה ב'היה היה' שוב אז איזה פרק זה?
(אבל אתה יכול להמליץ על סרט אנימציה אחר )

חחח מה זה עדיין לא סוגר עסקאות? מה צריך לקרות \לעשות שזה יקרה?
רק שתהיה בעניינים לותר זה לא חלק מעסקה .אני בכיף אוותר עליה בתמורה לסדרה אחרת

מה זה ארנלד?

בקשר לסלייד כשאני עזבתי את סדרה אז הוא עדיין לא היה רע .יש מצב שהוא רק התחיל אבל לא הייתי סגורה על זה אם זה אמיתי או לא
אבל אם הוא עזב אז בכלל לא משנה (השבוע נפלתי על קטע איתו מפרק שהנחתי שהוא חדש
אבל כנראה טעיתי בכל אופן בגלל זה שאלתי .בכל מקרה אני שוקלת לחזור לסדרה רק בכדי לראות את הקטעים של אוליבר ופליסיטי)

בקשר לדמויות
לא ענית לי בקשר לעוץ לי כי נגיד אני גם שונאת את גולד חייבת לציין שאני דווקא אוהבת את קשר שלו עם בל
אבל את עוץ אני אוהבת כי הוא משעשע

בקשר לויל אני ראיתי את ארץ הפלאות אחרי עונה 4 אז הסדרה שודרה לפני שהוא הופיע בהיה היה ? לא יודעת למה זה מפריע לך שהוא היה בסטוריברוק .לי יותר הפריע שמכל הדמויות בסדרה עשו דווקא לו ספין אוף (למרות שבטח לא הבנתי נכון והוא קודם הופיע בסדרה בת)

בקשר לאוגוסט שכחתי מהקטע שהוא חזר להיות ילד(רוב מה שכתבת לא זכרתי אז אני לא יודעת איך להגיב על זה)
אבל הילד גם היה חמודון אז לא התבאסתי יותר מדי (כמובן היה עוזר אם היו מראים אותו יותר)

העלילה ב'ארץ לעולם לא' זה תחילת עונה 3? כי אני הכי אהבתי אותה
והקטע שמגלים על אבא של גולד זה בין הקטעים אהובים עלי מכל הקטעים אהובים עלי בסדרות שאני רואה

אתה אוהב את זלינה נכון?

אה ואני לא רואה את סדרה הזאת

רשימת הסדרות שלי לא כזאת ארוכה וכוללת את .
אלמנטרי ,המפענחת ,המפצחת, הבלש בנקס ,בתוך מספר 9 , בול ,מקגוויר,דר רווזוד ,ריי דונובן ,שרלוק השבוע יש ביס את פרק הכלה השנואה Ncis csi שכבר לא מושדרת ,הגולדברגים .שחור כזה ,)בבחורה החדשה ,במשפחות הכי טובות ובחליפות אני רואה קטעים נבחרים).וכל מיני ריאלטי ישראלי וזהו אולי שכחתי משהו
&nbsp

כי בא לי

אני לא מאמין שהצלחתי לגרום לך לראות סרט אנימציה
אני כל כך מרוצה מעצמי

אה, וגם ממך, ילדה טובה

הייתי מעדיף שתחכי לשידור, אבל עד שאת מקשיבה לי, את לא באמת מקשיבה לי... אני מקווה שראית באנגלית.
לא שכחתי מהשירים, פחדתי להבריח אותך
בפרוזן יש יותר שירים
שירים ואנימציה הם שילוב מנצח.
מה רע בסרטי נסיכות? ועוד בסרט עם בחור ובחורה שמככבים יחד ומצילים זה את זה

אז מה דעתך על יוג'ין ורפנזל? תגידי ממה נהנית בסרט, ואני אחליט מה תהיה ההמלצה הבאה.

אוי
מהשאלות שלך על סלייד הנחתי שכבר ראית שהוא רע

עוץ לי בפלאשבקים משעשע. בסטוריברוק הוא כבר בלתי נסבל.

ויל היה קודם בארץ הפלאות. המעריצים התלהבו מהשחקן ורצו לראות אותו עוד, אז היוצרים העבירו אותו לסטוריברוק בזמן שהוא אמור לחיות בארץ הפלאות באושר ובעושר.

כן, אני אוהב את זלינה

יש דברים נסתרים לא נבין לא נדע

ואתה יודע שאני שונאת לא לדעת

בכל אופן עם גם ככה אני מגיבים לפי התראות אני בעד שלא נהיה בעמוד הראשון של הפורום

בקשר לסרט
אתה גרמת לי להבין שאתה רוצה שאני אראה אותו כבר(לא רציתי גם לא לראות וגם לא לראות המבוקש). ו זה נכון שאני מעדיפה לראות דברים ביס אבל סרטים תופסים הרבה מקום ביסמקס וקורה לי הרבה שאני מקליטה סרט ומוחקת לפני או תוך כדי צפייה בגלל שאין מקום .ולא היית רוצה את זה נכון?

אה נהדר עוד סיבה לא לראות פרוזן

לא לדעת מה?

כל מי שיש לו מה לתרום לנושא, או להוסיף נושא, מוזמן להצטרף לדיון

פתחתי את השרשור הזה בשביל להעיר קוראים רדומים

לא ענית לי מה דעתך על הסרט ומה אהבת בו. את לא רוצה עוד המלצות?

כל סרטי הנסיכות של דיסני הם מחזות זמר

שירים, מוזיקה, מה יש לא לאהוב? אמרתי שתראי בצרפתית, אולי ככה תהני.

שירים זה כיף:)

אבל רק אם אני מכירה אותם קודם
לשאלתך אני לא אוהבת צרפתית יותר שאני שונאת את פרוזן
&nbsp
בקשר לסרט כן אני רוצה המלצה .כי מה בטח יש סרטים שאני אהנה מהם וזה מטרתי חיי
מצד שני מה שאהבתי בסרט זה משפט פה משפט לא משהו שלא נמצא גם ככה בכל סרט שמכבד את עצמו ואתה בטח לא תציע לי לא כאלה
קיצר לא יודעת מה להגיד לך

מה ההבדל בין שיר מקורי לשיר מוכר שאת לא מכירה?
בכל פרק וסרט את שומעת שירים שאת לא מכירה.
אם את רוצה להכיר, תקשיבי לשירים לפני הצפיה.

היי היי היי
איך הגענו ל"שונאת"?
זה צעד גדול מדי במערכת היחסים שלך עם סרט שאת לא מכירה

תצטרכי לפרט קצת יותר למה התחברת אם את רוצה המלצה טובה...
בהחלט יש סרטים שתהני מהם
זאת הגישה!
בינתיים, על סמך המעט שאמרת, אני יכול להמליץ לך רק על "טרולים" (2 ביקורות במארוול).

אז להיות אנטי זה פחות צעד גדול?

כל הדיבורים על סרט הזה גרמו זלי לאנטי(ושאני לא מתכוונת לדיבור בינינו עליו עכשיו)

בקשר לשירים כן יש את העניין שלא נולדתי עם הכרות מוקדמת עם שום שיר אבל יש ששירים שמכירים .נגיד ראיתי בזמנו מלך האריות אבל את שירים ממנו אני מכירה לא כי ראיתי אותו אני לא זוכרת כלום מצפייה הראשונית שלי בו אבל איכשהו עם הזמן פשוט הכרתי את שירים בו.לצערי גם את שיר של פרוזן אני מכירה או לפחות את פזמון כי פעם אחת שמעתי אותו ברדיו ועד הפזמון לא ידעתי שמדובר(שטיפת המוח לא הצליחה לגמרי
כמובן יכול להיות עוד שירים מסרטים שאני מכירה בלי לדעת שהם מסרטים
מה כוונה שבכל פרק וסרט אני שומעת שירים שאני לא מכירה? לרוב שמים שירים מוכרים ברקע לפחות בסדרות .בסרטים שראיתי לא יצא לי להתקל בסצנות עם שירים עד כמה שזכור לי בוודאות לא כאלה שלא הכרתי .אל תשכח שעד טנגלד לא ראיתי סרטי אינמציה בלפחות שני עשורים האחרונים ובסרטים אחרים לא נהוג שדמות שר באמצע הסרט מקסימום זה ברקע בקטנה אז זה לא משהו בעייתי מבחינתי.

אגב אחרי כל זה אני אגיד שנזכרתי שאני רוצה לראות את הסרט שנקרא לשיר הבנתי שיש בו שירים מוכרים .אתה מבין סרטים כאלה אני נורא נורא אוהבת (גם סדרות כאלה)

בקשר לטנגלד אני לא ממש זוכרת .זה סתם כל מיני משפטים משעשעים
כמו איך שהיא הגיבה אם ללכת איתו או לא (שנייה היא בעד שנייה היא על הפנים)
הקטע שהוא (הדמות הראשי לא זוכרת מה היה שמו) על על סוס לראשונה ואז סוס אז פרצוף לא מרוצה שעשע אותי וגם הפתיע אותי .בעבר שראיתי דברים אינמציה אז לבע"ח לא היה מוטיב אנושי
מבין זה מן דברים קטנים כאלה שיש בטח בכל סרט
אה בעצם אני יודעת איך להסביר לך אני פשוט רוצה לסרט שאני אעביר שוב ושוב לראות סצנה כמו שאני עושה עם סדרות שלי (שבוא נגיד שאחריו שתשאל אותי מה אהבתי גם במרחק של כמה שבועות אני אדע לענות לך)

כן

לא ברור לי איך דיבורים על מבוקש גורמים לך לסקרנות ודיבורים על סרט לאנטי, אבל כבר למדתי לא לנסות לפענח אותך.

סצנת הרגשות המעורבים של רפנזל אחרי הבריחה מהמגדל הייתה אדירה

שום מילה על פסקל?

אני לא יודע מה יגרום לך לרצות לראות סצנות שוב ושוב... בפרוזן יש סצנות שראיתי כמה פעמים, כולל השירים. אולי את דווקא תאהבי את השירים בשמיעה שניה (אבל תהיי חייבת להתרכז, הם מעבירים חלק מהעלילה).

בינתיים, רוצי לראות טרולים (trolls), סרט אנימציה חדש שעכשיו אני בטוח שתאהבי!

אין ממש הסבר

אבל לרוב שהרבה אנשים אוהבים משהו אני אנטי אבל יש יוצא מן הכל.גם תלוי במה מדובר סרטי אינמציה זה לרוב לאאאאא .וסדרות משטרה למה לא:)

מי זה פסקל? אם 8הגיבור הראשי אז הוא בסדראבל אותה ואת סוס יותר אהבתי
אגב זה רק אני או שאבא שלה (שאגב נראה בול כמו איזה דמות בסדרה שאני רואה) נראה אותו דבר אחרי 18 שנים ואמא לא
מה זה אומר להביע

בקשר לטרולים .בעיקרון היום יש לי זמן לראותהאותו כי יום שלישי המשעמם מכה שנית
אבל לא מבטיחה .אגב אני יכולה כמובן לראות המבוקש אבל אולי רק בשלישי הבא לראות את פרק 3 אז לא יודעת

כמו מי האבא נראה?

לגיבור קוראים יוג'ין, פסקל הוא הזיקית, החבר הטוב של הגיבורה.
הזיקית פסקל והסוס מקסימוס בתפקיד הדמויות המצחיקות, ואני מעדיף את ההומור של פסקל.
האמא נשארה צעירה כי היא שתתה את הפרח כשהיא הייתה בהיריון.

בואי נחכה קצת עם מבוקש, אני עדיין לא מוכן אליה, אני רק לא רוצה שתפספסי עוד עונות ביס.

כמוהו

http://m.imdb.com/name/nm0001487/?ref_=m_tt_cl_t3

ואתה לא הבנת אותי אני דברתי על אמא הביולגית שלה ועל זה שהיא הזקנה ובעלה לא
יכול להיות שסתם בתחילת הסרט לא התרכזתי ממש באיך שהיא נראת וזה סתם היה נדמה לי שהראו אותה שוב שהיא נראת שונה
אגב אהבתי גם את פרונזל בתור ילדה .גם בקול בראש ראיתי את כל העלילה של דמות הראשית בתור פעוטה ואחר כך הפסקתי
אה הזיקית, בעיני היא הייתה דמות מיותרת
אפילו משהו אחד ממנה אני לא זוכרת
את אמא השנייה קצת חבבתי אתה יודע חוץ משהיא עשתה לה מניפולציות
היא לא הייתה אכזרית גכמומשבדרך כלל אמהות "חורגות" באגדות .מי אמר רג'נה וקורה ולא קיבל

מזאת אומרת שאתה עוד לא מוכן? בסוף לא ראיתי כלום נרדמתי

שאלות עונה 5

אני זוכרת שראו כבר את ליאם ג'ונס ושהוא מת (שוב מן הסתם) אבל אני לא זוכרת איך זה קרה . אז איך הוא מת?

היה קטע שהאדס ועוץ לי גוץ דיברו על חוב של עוץ לי גוץ לי למכשף בגלל שהוא הציל את חיים של בלייפר (שאני אבין היה להם קשה להחזיר את שחקן חמוד שיחק אותו
)
אז האדס אמר לו בתרגום שהיה בעברית בפרק שראיתי "בזמן שהיה לך קשר של הבאת תינוקות עם בת החסות שלך, אמא של המכשפה הרעה, קורה ."
מה עוץ וקורה היו ביחד מתישהו?(אני יודעת שבסדרה עצמה זה לא קרה אבל זה מה שהם רמזו בקטע הזה?)

אני לא זוכרת איך הדברים הסתיימו עם כיפה אדמה לפני עונה הזאת
היא מתה או חיה ? בשלב מסוים היא הייתה בארץ אחרת\ עולם אחר איך שהם קוראים לזה . איך היא הגיעה לשם?

בקשר לאפלים
בהתחלה שאמה נהיית אפלה אז גולד הפסיק להיות אפל אבל בשלב מסוים כל מי שהיה בעבר אפל נהיה אפל בחזרה חשבתי שרק אדם אחד יכול להיות אפל אז איך זה קורה ?

בקשר לכוחות שלהם
התחלתי לחשוב על זה והגעתי למסקנה שלא ממש הבנתי איך לאנשים שם יש כוחות נגיד איך לזלינה יש כוחות? והיה שלב מסוים אחרי שגולד הפסיק להיות אפל לא היו לו כוחות אז חשבתי שרק מי שאפל ולהמושיעה יש כוחות אבל לרג'ינה יש כי הוא לימד אותה אז איך בשלב מסוים לו לא היה כוחות?

זהו. הן לא כאלה שאלות חשובות

אבל לי הן הפריעו ודי בגללן הפסקתי לצפות בסדרה

כי החלטתי שזה לא בשביל לי לראות סדרה שאני לא מבינה או זוכרת מה קרה (אלא אם כן יש לי סיבה ממש טובה לזה)

תשובות עונה 5

ליאם מת בגלל חתך מצמח רעיל שגדל בארץ לעולם לא.

קורה הצעירה (בת הטוחן) ועוץ לי התאהבו וחשבו להתחתן ולהביא ילד, ואז היא תלשה את הלב שלה ובחרה בנסיך הנרי.

רובי רצתה לעזוב את סטוריברוק, אז שלגי נתנה לה אפון פלא ורובי הגיעה ליער המכושף, שם היא פגשה את מולאן. משם שתיהן הגיעו לארץ עוץ ושם פגשו את דורות'י.

רק אדם אחד יכול להיות אפל. את מתכוונת לשיחות של אמה עם עוץ לי ונימואה? אלה לא באמת עוץ לי ונימואה, זאת הישות האפלה שקיימת בצורה שונה בתוך כל אפל ומשחזרת גרסאות שלה מהעבר או משהו כזה.

יש כל מיני כוחות קסם: יש יצורים כמו פיות או אנשי זאב או גמדים, יש את כוחות האפלה שמקבל כל אדם שהורג את האפל הקודם עם הפגיון, ויש יכולות קסם שבני אדם נולדים איתן, בדרך כלל נדרשים אימונים (כמו קורה ורג'ינה ואמה), ולפעמים יש כשרונות טבעיים (כמו זלינה).

אין כזה דבר שאלה לא חשובה
אפילו שאלות שאין עליהן תשובות שווה לשאול

מקווה שעניתי טוב ושנזכרת בדברים, אני כאן כדי לענות עד שלא תישאר לך סיבה טובה לא לצפות

ספוילר

בקשר ליאם אני אצטרך יותר פירוט אני לא ממש זוכרת מה קרה איתו .אם תוכל לספר את קורות חייו זה יעזור

בקשר לקורה ועוץ אולי לא כדאי לי להגיד מה אני זוכרת שקרה או לא קרה בסדרה

עכשיו יש לי חשק לראות את זה .זכור לי באיזה פרק זה היה?

הא בקשר לרובי תודה

בקשר לאפל בגלל שאלתי את שאלות שראיתי את פרקים וזה היה בתקופת החגים אז אני לא זוכרת מה בדיוק גרם לי לשאול אבל מה שכן זכור לי שיש קטע שמגיעה ספינה ובה יש מלא אפלים

וכן עכשיו הבנתי את הדברים
עכשיו רק נשאר הקטע שאני מעדיפה לא לראות אז כשעונה הזאת תשודר שוב יס אני אצטרך את עידכון שלך

אגב כבר הכריזו שעונה 6 היא אחרונה

לא היה לך משהו לספר לי

נ.ב שחפשתי מי זה מידאס לפני שהגבת לי נכנסתי לעמוד של סדרה וראיתי שיש איזה דמות נוספת שחזרה לסדרה (לא יודעת כמה פרקים יש מצב שפרק בודד) .דמות שאני אוהבת

כמובן ששכחתי לכתוב סימן שאלה

אז זה אמור להיות הכריזו שעונה 6 היא אחרונה? ולא היה לך משהו לספר לי?

עונה 3

האחים ג'ונס היו בחיל הים, והמלך שלח אותם להביא צמח מארץ לעולם לא ואמר שזאת תרופה.
בארץ לעולם לא, פיטר פן אמר שהצמח רעיל וקיליאן האמין לו.
ליאם האמין למלך ודקר את עצמו עם הצמח כדי להוכיח שהוא לא מזיק.
הצמח הרעיל לו את הדם ופיטר פן אמר לו שהמים של ארץ לעולם לא הם תרופה.
המים באמת השאירו אותו בחיים, עד שהוא עזב את ארץ לעולם לא ומת מהרעל.

בת הטוחן - עונה 2, פרק 16.

את הקטע עם האפלים אני לא זוכר, אולי מישהו אחר ידע על מה את מדברת.

הרשת עוד לא הכריזה רשמית על ביטול.

מה שרציתי להגיד כבר לא משנה, את ממילא תראי הכל. רק אל תקראי ספוילרים כי בעונה הזאת יש הרבה הפתעות. לא דברים רעים שאולי תרצי לדעת מראש, רק טוויסטים לא צפויים שספוילרים ממש יכולים להרוס.

למעלה