היי שוב.. פריסה קלטית

היי שוב.. פריסה קלטית ../images/Emo26.gif

10 - אס המטבעות, 4 - אוהבים 9 - שמונה מטבעות, 6 - מלכת המטבעות, 1- ארבע חרבות, 5 - עשרה גביעים 8 - עשרה מטבעות, 2 - קיסר 7 - קיסרית, 3- תשעה מטבעות השאלה היא: 'מה הפוטנציאל שלי לאהבה בחצי שנה הקרובה'? אני נמצאת בקשר, ללא אהבה, וממש ללא התאמה
. יש 'מועמד' פוטנציאלי שרוצים להכיר לי, אבל אני דוחה אותו מסיבות שלי.

היי שוב.. פריסה קלטית ../images/Emo26.gif

10 - אס המטבעות, 4 - אוהבים 9 - שמונה מטבעות, 6 - מלכת המטבעות, 1- ארבע חרבות, 5 - עשרה גביעים 8 - עשרה מטבעות, 2 - קיסר 7 - קיסרית, 3- תשעה מטבעות השאלה היא: 'מה הפוטנציאל שלי לאהבה בחצי שנה הקרובה'
אני נמצאת בקשר, ללא אהבה, וממש ללא התאמה. יש 'מועמד' פוטנציאלי שרוצים להכיר לי, אבל אני דוחה אותו מסיבות שלא ניתן לפרט כאן.

צוף3

New member
הי שירה ../images/Emo140.gif

שירה, קודם כל אני מבקשת שבפעם הבאה תשלחי פריסה פעם אחת ודי. אין צורך לפתוח הודעות חדשות משום שזה מציף את הפורום ויש להיאזר בסבלנות. ולעניינך: את נמצאת בקיפאון כלשהו בתקופה הזו, נתונה אולי למחשבות עם עצמך לגבי מה את בדיוק מחפשת. אינך ממהרת כרגע - זה הזמן שלך עם עצמך ואולי אינך יכולה להיפתח כרגע מבחינה רגשית לבן זוג. מהפריסה ניכר לטעמי כ אינך שונאת את ה"לבד", את נהנית ממנו. אינך נזקקת לבן זוג לצידך על מנת להיות מאושרת ואת אכן כפי שציינת מצויה כיום במערכת יחסים שמעוררת בך קונפליקט רגשי גדול ומחזקת בך את התחושה שלא תתפשרי באהבה. קיים פוטנציאל לקשר רגשי המלווה באהבה בחצי שנה הקרובה, אולי מישהו מתחום העבודה, אם אינך עובדת כיום ייתכן שזה יקרה בעבודה חדשה שתמצאי. ייתכן ותהיה התרגשות עזה שתמלא את ליבך ולאחר מכן ביסוס ויציבות. לטעמי הפריסה מרמזת על עניין נוסף: הקשר הנוכחי בחייך ואולי הקשרים האחרונים התבססו יותר על מין ופחות על רגש ומתוך בחירה מלאה שלך. 8 מטבעות בעמדת החששות מעיד בעיני על כך וייתכן שטרם הגעת עם עצמך לנקודה בה את מוכנה להתחייב לקשר ביודעין כי ייקח זמן לבנות אותו. אולי אין בך את הסבלנות כרגע לבנות נדבך על נדבך עד להשגת האושר והאהבה, ואת מאוד רוצה שזה ייתרחש בן לילה, שההתאהבות תהיה באופן מיידי ומכאן התסכול נובע. המלצת הפריסה אם כך בעיני, כסיכום כולל, הוא להמשיך בניתוק הזה בו את מצויה ולהבין מה את מחפשת, מה את מוכנה לתת מעצמך וכמה את מוכנה להשקיע בהפיכת קשר לזוגיות אמיתית המתבססת על אהבה. הניתוק הזה עם עצמך יוביל אותך בסופו של דבר להתחלה של משהו חדש ושלם יותר, ממנו תוכלי להפיק את מה שליבך רוצה. אשמח לתגובה. :)

../images/Emo51.gif, צריכה זמן כדי להגיב ../images/Emo26.gif

בינתיים, תוכלי לעזור לי בפריסה לגבי מציאת עבודה
מה הפוטנציאל למציאת מקום עבודה בחודש הקרוב

שאלה קטנה בעניין ה-../images/Emo23.gif

כתבתי שיש 'מועמד' פוטנציאלי שרוצים להכיר לי ואני דוחה מסיבות אישיות שאיני יכולה לפרט כאן. השאלה היא,האם הוא מתאים וכדאי בכל זאת ללכת על זה, למרות החששות שלי
והאם ניתן לשאול שאלה כזו (לא מבחינת ניסוח) בפריסה
ואם כן,
עזרי לי לנסח
.

matal girl

New member
לא יודעת למה

יש לי הרגשה שאת תובענית,להוטה להספיק כמה שרק אפשר ומפגיזה בשאלות בלי רצון לעבד להבין ולהפנים את פרשנותה המורחבת יש לומר של צוף שציפתה לתגובה ממך. במקום זאת ענית תשובה סתמית למדי והמשכת לשאול שאלות שונות בתחומים שונים. אין לאף אחד מאיתנו יכולת נבואית והקלפים מראים לך תמונת מצב ואת זו שרשאית לפעול, להבין או לשנות על פיהם. מקווה שהמסר שלי הובן לך. ממני, ילדה מטאלית אמיתית.

למה תשובה סתמית ../images/Emo35.gif ../images/Emo122.gif

כזו אני, צריכה זמן לעבד מידע
וזה שאני שואלת שאלה נוספת זה כדי להשלים לעצמי את התמונה, ולהבין טוב יותר את המצב מכל הצדדים. וחשבת שיתכן, שזו באמת התלהבות כי יש לי מספיק שאלות לשאול כי אני בתקופת זמן חשובה בחיים שלי
. התגובה תבוא עם הזמן
.

צוף ../images/Emo140.gif

o.k, אז הנה תגובתי
קודם כל, פריסה אינה מצביעה בהכרח על תשובה ספציפית לשאלה הספציפית, אלא יותר לכוון אדם מה לעשות, וזה בהחלט לא רע, אלא שלפעמים מצפים כן לתשובה ספציפית. ואענה חלקים, חלקים. זה נכון שאני נמצאת באיזה שהוא קיפאון, ונתונה למחשבות עם עצמי, עזבתי לפני שנה מקום עבודה בבריחת 'הצילו', כי הרגשתי שאני מפספסת משהו בחיי, היום אני לומדת באוניברסיטה לתואר ראשון, כל הזמן הזה אני בבית וטוב לי, ובנוסף אני נמצאת בתהליך בניית העצמי. לגבי פתיחות רגשית לבן זוג, זה לא מדוייק, עם 'בן הזוג' שאני נמצאת היום אין שום קשר רגשי הדדי כמו כל זוג נורמלי, אפשר להגיד שקשר כזה יותר מתאים כידידות, אבל בהחלט לפעמים חסר לי הרגש הזה כשנמצאים עם מישהו שאוהבים (בלי שום קשר אליו). נכון, איני שונאת את ה'לבד' ואף טוב לי איתו, אני רוצה לגור לבד בדירה משלי, אבל בכל זאת בשל הביטחון, כן ארצה לגור קרוב לאחי. נראה שזה נכון גם לגבי בן זוג, אני יכולה לעשות את עצמי מאושרת, כי אני מכירה הכי טוב את עצמי ויודעת מה טוב בשבילי. לא הבנתי מה כוונתך ל'קונפליקט רגשי גדול', לגבי פשרה על אהבה, אני בונה לעצמי את הדעה - מה תרצי בבן זוגך. לגבי פוטנציאל לקשר רגשי בעבודה, אפשר לפרש זאת כתחליף למקום לימודים
כשאת כותבת ביסוס ויציבות, הכוונה היא לקשר עצמו, או למיתון הרגשות
כי את הפן הזה אני מכירה טוב אצלי. אני יודעת, שקשר נבנה עם הזמן. התאהבות יכולה לבוא גם בפגישה הראשונה. ו8 מטבעות שמביע חשש וחוסר מוכנות להתחייב, מורה על רגשות עזים שהיו לי לפני חצי שנה בערך. אבל היום נראה לי שאני מוכנה, אולי יותר נרתעת מעצמי ואם אני אתאים לבן זוג עתידי. הסיכום כן באיזה שהוא אופן נוגע לי, אקח אותו איתי ואנצור אותו.
עכשיו, בהתחשב שאעשה עם עצמי חושבים לגבי הסיכום, אני אודה אם תוכלי לענות לי בקשר לשאלה הנוספת שלי, לגבי בן הזוג הפוטנציאלי שרוצים להכיר לי. (בהודעה הבאה).
.

צוף3

New member
הי שירה :)

במסגרת הפורום לא ניתן להפנות יותר משאלה אחת בכל תחום, לשם כך קיים ייעוץ אישי מורחב ואת מוזמנת להסתייע בו. לגבי השאלות שהפנית אליי, אענה לך כשאתפנה :) ערב טוב.

צוף3

New member
המשך ../images/Emo26.gif

"קודם כל, פריסה אינה מצביעה בהכרח על תשובה ספציפית לשאלה הספציפית, אלא יותר לכוון אדם מה לעשות, וזה בהחלט לא רע, אלא שלפעמים מצפים כן לתשובה ספציפית". מי מצפה? את מצפה? ומה הכוונה בתשובה ספציפית? האם נדמה לך כי אני או אדם אחר יכולים לחזות לך ספציפית מתי ייתרחשו דברים בחייך? אם כן אז את טועה. "לא הבנתי מה כוונתך ל'קונפליקט רגשי גדול', לגבי פשרה על אהבה, אני בונה לעצמי את הדעה - מה תרצי בבן זוגך.לגבי פוטנציאל לקשר רגשי בעבודה, אפשר לפרש זאת כתחליף למקום לימודים?" הקונפליקט הוא לטעמי בין העובדה שאת מצויה בקשר שאין בו אהבה לבין רצונך באחד שכזה. ייתכן שמקום הלימודים יהיה תחליף למקום העבודה. "כשאת כותבת ביסוס ויציבות, הכוונה היא לקשר עצמו, או למיתון הרגשות כי את הפן הזה אני מכירה טוב אצלי". הכוונה לפי הפריסה לשניהם: להתאהבות ובשלות שלך וכתוצאה מכך לקשר המכיל אהבה ובשלות בינך לבין בן זוגך העתידי. מקווה שעכשיו הכל הובן.

למעלה