היי שוב

Rene Zeitune

New member
יש לי משיכה מינית לגברים

ופיתחתי רגש בינתיים רק לאחד במשך כל חיי.

Rene Zeitune

New member
היי שוב

אני רנת, בכינוי הקודם סבסטיאנה רולי. כתבתי פה לפני כחודש. אני רוצה לחלוק משהו שקרה לי השבוע. אני ושותפיי לדירה היינו בישיבה ובמהלך הישיבה נכנסה אם בית וחייכה לכולם וגם אליי ולפתע התחלתי להרגיש מוזר. לא יודעת להגיד מה זה, אולי התרגשות, אולי הידלקות, אולי משיכה, לא יודעת. אני מכירה אותה כבר הרבה זמן ויצאנו יחד לסידורים כבר כמה פעמים ומעולם לא הרגשתי ככה. אני תמיד נמשכתי לגברים למרות החלומות שהיו לי על נשים. אני גם לא יודעת אם יש קשר לעובדה שהאם בית היא לסבית. אני נורא מבולבלת. האם מישהו חווה משהו כזה כמוני?

הלוואי והייתה לי עצה...

כן

לדעתי החיוך של אם הבית הוא לבבי וגם חיוך רגיל ועיסקי
אבל לדעתי כדאי להזמין אותה לדרינק או לקפה
ולשוחח על כל מיני נושאים ואז איכשהו הרגשות שיש לך יקבלו איזושהי בהירות
וזה דבר חיובי

אני מהמרת שאם הבית תחשוב/תבוא לפגישה הזו-ביזנס.

תגיד-אוקי, השוכרים/בני הבית שלחו אותה לברר בשקט, לבד, היא באה ביזנס.
אבל אולי אני טועה. למרות שזה דיי אפסי.

עדיין .

נישארת בתחושות שלי .לארגן איזה שיחה.ולהירגע ולשתות משהו
אגב אנשים עושים את זה כל הזמן
&nbsp

מודה שאני ידועה בשמרנות ובתמימות שלי כ1.

לא מתה על הכיוון/השערות שלך... ביזנס זה ביזנס, פלז'ר זה פלז'ר. לא אוהבת את החיבור יחד.

Rene Zeitune

New member
היי לכן

לגבי הזמנה לדרינק זה אסור, יחסים בין אם הבית לדיירי הבית או כל מי שאחראי על המגורים זה אסור. לא יכולה לפרט מסיבות אישיות.

Rene Zeitune

New member
היי רוצה לחלוק איתכן משהו

אני הבנתי שאני מצליחה להתגרות מעירום של אישה אבל כנראה שלא מצליחה לפתח רגשות כלפי נשים אלא רק משיכה בניגוד לגברים. אתמול ראיתי תמונה של אישה עירומה יושבת על כיסא בפרופיל וזה גירה אותי.

היי רנת

קראתי את שני הדברים שכתבת. בנוסף, הגבתי לפוסט שלך מלפני חודש. אני לא יודע אם ראית, אז אני מרשה לעצמי להעתיק את דברי, אבל גם להרחיב.

אני באופן אישי זוכר תקופה ארוכה מאוד בה התלבטתי למי אני נמשך וגם חוויתי מגוון תחושות קשות: חששות (אם אמצא זוגיות, איך יגיבו...), ספקות והתלבטויות. יחד עם אותן תחושות, היתה תחושה רבה של העצמה והכרתי באותה תקופה חברים מקסימים (גברים ונשים) שחוו חוויות דומות ועם חלק מהם אני בקשר עד היום. אני מאוד שמח שאת מודעת לתחושות שלך ומעיזה לדבר אותן. אני מאמין שיש ברכה רבה במקום בו את לומדת את עצמך.
אני מקווה שתמצאי את הדרך הטובה לחקור את המשיכה שלך. צריך לבא בראש פתוח ולהיות קשובה לתחושות שלך בתוך החוויה.

אני רוצה כעת להוסיף ולהגיד שאת צריכה לבדוק עם עצמך מה את חושבת בנוגע לנשים שנמשכות גם לנשים. נשמע מדבריך שיש אצלך מקום כזה, בין אם רק בפן המיני (ולא הרגשי) או רק ברמה נמוכה ביחס לגברים. במידה ואין לך היכרות משמעותית עם נשים שנמשכות לנשים (אני לא יודע מה טיב הקשר עם אם הבית), אולי כדאי לנסות לפתח קשר כזה. לראות שיש עולם שלם מאחורי מה שמסתתר מאחורי הגדרות שלפעמים נראות מאיימות.
זה בסדר להתלבט, וזה בסדר לקחת את הזמן ולחקור את הנושא וגם בסדר להחליט ולשנות החלטות. רק תהי עדינה עם עצמך. תרשי לעצמך לחוות דברים שונים. אין פסול בשום משיכה מינית, ולהפך יש גם הרבה יופי בלהתוודע לעצמך.

מיכאל

יש עם מי לדבר - קשב ומידע לקהילה הגאה
ימים א'-ה' בשעות 19:30-22:30 בטלפון 03-6205591, בוואטסאפ 058-6205591
בדוא"ל: [email protected] במערכת צ'אט מאתר האגודה למען הלהט"ב (בשעות פעילות הקו) https://www.lgbt.org.il/yesh

Rene Zeitune

New member
היי

כנראה שזה נכון. אני נמשכת לנשים בעצמה חלשה יותר מלגברים. אני רואה גבר יפה תואר אני נדלקת עליו. ועל אישה יפה לא תמיד. אבל גם לא היו גברים שפיתחתי אליהם רגשות חוץ ממקסימום שניים אבל כן היו לי הרבה משיכות מיניות כלפיהם.

אז אולי את אה-מינית?
נדמה לי שאה-מיני/ת גם יכול/ה להית

בעל/ת משיכה/צורך מיני נמוך ל2 המינים ולא רק למין 1 או ללא צורך למין כלל.

למעלה