היי שקטה

היי שקטה

קמנו מהשבעה היום אחה"צ ואני מקדישה לאמא שלי ז"ל (פעם ראשונה שרשמתי ז"ל) את השיר שהתנגן לי בראש מהרגע שהיא עצמה עיניים וישנה שנת ישרים היי שקטה / רחל שפירא היי שקטה, עכשיו הכל בסדר אפילו המחנק עומד להשתחרר זה לא הגיהנום ובטח לא גן עדן זה העולם שיש ואין עולם אחר. היי שקטה כאילו אין בך דופי כאילו האוויר נותן לך הגנה כאילו הצרות כבר מתגבשות ליופי כאילו מעפר פורחת שושנה. היי שקטה כמו לא עברת אף פעם כמו לא היית צרימה בנוף המטופח כמו ראית כף יד בתוך אגרוף הזעם כמו אלומת האור הנה מצאה אותך. היי שקטה כאילו אין בך דופי... היי שקטה, כמה אפשר לשטוח את הפגיעות מבלי לחשוש מהשפלה כאילו הפגיעות עצמה היא סוג של כח כאילו השלווה היא חוף הבהלה. היי שקטה כאילו אין בך דופי...

Sודית

New member
ברוך שובך פנו....קבלי חיבוק חם

כמה יפה השיר, כמה מתאים לרגעים של כאב ועצב. מילים נהדרות, לא הכרתי ת'שיר הזה....אולי. טוב לראות אותך שוב ביננו.....שלא תדעי עוד צער.

הכל מעורבב לי

הכל מתערבב האין והיש החסד והאמת רגעי הטעם ורגעי האש הלב שכואב על מצב חדש שהתרגש הצער הישן וזה שהתחדש היה לי פעם אבא היתה לי פעם אם היתי להם בת עכשיו כבר כל זה" אין" ובגדול אני בסדר כמה שניתן תודה חדת

רפואה שלימה פנו,

מאחל היוסלה , מכל הלב ללא אינטרס ריווח חלילה כלשהו לא אהיה כאן הרבה אך אם יש תפילות שנענות לאדם כמותי נידח, לא אפסיק להתפלל בכל כחי הדל כל דימעותי עד שתבוא לך רפואה ואושר ולפחות איכות בריאות טובה יותר מעכשו(למרות שאיני מצוי בפרטים) שבוע טוב בת אדם, כי אדם אני ואל אדם אשוב וסליחה אם הפרזתי מעט אך סבל אנושי של כל אדם בת אדם מציק לי

היי שקטה, פנו..

פעם קראתי שבעצם רחל שפירא דברה אל עצמה..אמרה לעצמה היי שקטה...לא למישהו אחר. ובאמת, עכשיו, גם את יכולה לומר זאת לעצמך. יכולה להיות שקטה. וחזקה. כי אין דרך אחרת.

למעלה