היי תגידו-

בתאל59

New member
היי תגידו-

מתי יוצא הבטמן החדש? אה ומה אתם חושבים על הסרט ביולף מישהו ראה כבר?

Aeon

New member
אני ראיתי את בוולף...

וזה סרט יוצא מהכלל
מומלץ

בתאל59

New member
אני הולכת יום ראשון לראות!!!

היה ברור לי שזה סרט מאחד הטובים... אנג'לינה ג'ולי משחקת ארבה ?? או שהיא רק בתפקיד אורח כזה?

Aeon

New member
אם את הולכת רק בשביל לראות את אנג'לינה

אז אל תלכי לראות את הסרט... מה גם שהיא לא מקבלת יותר מידי זמן מסך...

Ihavenonick

New member
BEWOLF נחמד מאוד

הצליחו לעשות אותו קצת אפי ולא יותר מדי פלצני. למרות שהסוף היה הזוי

בתאל59

New member
ראיתי וראיתי

סרט פצץ! אנג'לינה פצצה! וביוולף חתיך!!! , נהנתי כל כך![ ואני חושבת שהעלילה והאנימציה חבל"ז טוב לעינייננו, מה קורה בעולם גיבורי העל יש חדש????

DDN

New member
אני מחכה שWORLD WAR HULK יגמר

לא אהבתי כ"כ, ומעניין אותי מה היה בסוף

קנטרו

New member
אני מחכה בקוצר רוח שהוא יגמר ....../images/Emo48.gif

בשביל שאני אוכל לקנות את האוגדן חיחיחי

בתאל59

New member
אתה מתקוון ל...

...האלק הירוק נכון?? אם כן, אז דווקה את הדמות הזאת אני שונאת פשוט לא ניקשרתי לא אליו ולא לעלילה שלו. איזה חוברות קומיקס יש לך? לי יש רק את חוברות 1, 2 ו-3 של אולטימייט אקס מן
כי רק לאחרונה התחלתי לקנות קומיקס. על מה אתה ממליץ?

אני ממליץ על כל עולם האולטימייט!

גם אני נכנסתי לעולם הקומיקס ממש לא מזמן ומאוד ממליץ על עולם האולטימייט. פשוט שם הכל התחיל מחדש בערך לפני עשור וככה עדיין קל לעקוב! אפילו יש פורום מצויין (באנגלית) בו את יכולה למצוא את רצף הזמן מחולק לפי חוברות http://www.ultimatecentral.com/forum/forumdisplay.php?f=17

DDN

New member
אין אחר

HULK הוא מי שבעברית קראו לו "הענק הירוק" גם אני אף פעם לא התחברתי אליו, וגם הסיפורים שלו לא ממש רתקו אותי. את WORLD WAR HULK קניתי כי זה אירוע על כל עולם מארוול (לא חשבתי שהוא דמות מספקת לסחוב אירוע עולמי, ולדעתי צדקתי. האירוע הזה "לא סוחב" מה יש לי? יש לי המון, קשה בכלל להתחיל לספור סופרמנים, באטמנים, אקסמנים, ספיידרמנים, מלחמת הכוכבים, מסע בין כוכבים, רובוטריקים, כוח המחץ באוגדנים, בחוברות, בכריכות קשות, בדפים שנתלשו מעיתונים, ובקבצים

בתאל59

New member
אבל אזה קומיקס הכי שווה?

מכול מה שיש לך. ומזה אוגדנים? אני דיי חדשה בקטע אז אין לי מוסג מזה. למרות ששמעתי כמה וכמה פעמים על זה אבל אף פעם לא חשבתי לשאול.

DDN

New member
אוגדנים

אוגדנים זה שכמה חוברות כרוכות ביחד. לדוגמא, WORLD WAR HULK, הסיפור שמתרחש עכשיו מתרחש על פני כמה כותרים (HULK, WORLD WAR HULK, FRONTLINE), ובכל כותר על פני כמה חוברות כרונולוגיות. אוגדן, לוקח את החוברות האלה ושם אותן ביחד תחת אותה כריכה. מה הכי שווה שיש לי? לדעתי, בלי ספק האוגדן של KINGDOM COME (סיפור של סופרמן בעתיד), ואוסף הSPECTACULAR SPIDERMAN שלי (מחוברת 241 עד הסוף המר ב263)

בתאל59

New member
זה מעצבן!

לפי דעתי. לקרוא קומיקס מחלק 241! זה כאילו הפסדתה את כל הקטע של ההתחלה לא??!! כלאופן את סופר מן אני לא ממש אוהבת סתומרת אוהבת אבל אני לא הקנה קומיקס שלו אני מעדיפה לראות סידרה או סרט שלו. מה שכן באקס מן אני כן משקיע כי אני חולה על גיבורי העל שם הם כל כך מגוונים. ראיתי את שתי הסדרות גם הישנה וגם החדשה (איבולושן מ2002) ואני מחקה בקוצר רוח לדנדשה(וולברין אנד דה אקס מן) שעדיין אין לה תאריך יציאה. אזה קומיקס יש לך של אקס מן? אם אתה יכול לפרט את זה לפחות?

DDN

New member
לא בדיוק

לפעמים יש סיפורים גדולים, שאחריהם הקומיקס הוא כאילו "התחלה חדשה". 241 היה הקומיקס הראשון בסדרה ההיא שבה פיטר חזר להיות ספיידרמן אחרי שכל סאגת השיבוט הסתיימה (הייתה תקופה ארוכה, שבה פיטר ויתר על דמות ספיידרמן לטובת מישהו שהגיע וטען שהוא פיטר פארקר האמיתי. אפשר להרחיב על זה אם תרצי) סופרמן, לדעתי יוצא יפה בסדרות (לויס וקלארק) ולא משהו בסרטים. אני קונה חוברות של סופרמן רק באוגדנים או כשהן "גדולות". קניתי את "אלבום החתונה", קניתי את "סופרמן לנצח" (כשהוא חזר לתלבושת המקורית), והייתי קונה גם את KINGDOM COME, אם לא הייתי מקבל את זה מחבר. יש לי על המחשב גם את ההשקה המחודשת של סופרמן בשנות ה80. ג'ון בריאן ידע לצייר ולכתוב אותו כמו שצריך לדעתי. לגבי אקסמן. . .. כחוברות ממש יש לי את הסדרות XMEN וUNCANNY בין 80 ל100 בראשונה ובין 370 ל390 בשנייה. חוצמזה, יש לי את האוגדנים של "עידן האפוקליפסה", עוד סיפורמים מהשנים האחרונות, כולל מה שהיה בWORLD WAR HULK. חוצמזה, יש לי עוד המוווווווון חוברות במדיה דיגיטלית.

בתאל59

New member
האוגדנים של עידן האפוקליפסה

מאוד מעניינים אותי! יש אותם עדיין למכירה? או שהם ישנים מידיי וצריך להזמין? לא הבנתי כל כך את הקטע שהסברת על ספיידרמן (אוליי כי ראיתי רק תסידרה ותסרטים) אבל אשמח אם תרחיב על זה, זו אחת הדמויות הנוספות שמעניינות אותי.

DDN

New member
האוגדנים יחסית חדשים

יצאו שנה שעברה בכריכה מחודשת של כל הסיפורים של הAGE OF APOCALYPSE לגבי הסיפור עם ספיידרמן: אחד מהאוייבים של ספיידרמן יצר לו שיבוט (כפיל/CLONE) והם נלחמו ספיידרמן הפיל את השיבוט לארובה של מפעל, אחרי שניצח אותו. החיים עברו רגיל יום אחד, הגיע מישהו שנראה כמו פיטר, שטען שהוא פיטר האמיתי, ושהשיבוט הוא זה שניצח באותו קרב. בבדיקות הראו שהמישהו החדש (שנקרא בן ריילי - בן על שם הדוד בן, וריילי הוא השם מלפני הנישואין של דודה מאי) צודק, והוא אכן האמיתי ופיטר הוא השיבוט. נוסף לכל הבלגאן, מרי ג'יין הייתה בהריון באותו זמן, ופיטר ומרי ג'יין חששו לדעת מה יוולד להם שם (היות ופיטר הוא שיבוט) הסיפור נמשך הרבה זמן, הקוראים לא כ"כ אהבו את זה. בסופו של עניין, הסתבר שנורמן אוסבורן "פברק" את הבדיקות - פיטר היה האמיתי ובן היה השיבוט. בן נהרג בקרב נגד הגובלין הירוק (שחזר מהמתים לאחר 22 שנים), ופיטר נשאר הספיידרמן היחיד.

בתאל59

New member
נחמד..

הקטע של ספיידרמן אבל אני עדיין מעדיפה את הסידרה מהקומיקס. תודה על ההרחבה..

למעלה