היי

galoosh33

New member
היי ../images/Emo9.gif

לאחרונה התחלתי ממש לאהוב את בעז, קשה לי להסביר למה. לא שמעתי עוד את האלבום אבל ממש אהבתי את כל הסינגלים שלו. רציתי לדעת אם יש לו הופעות מתוכננות בקרוב, באיזור המרכז עם עדיפות לשרון.. לא כ"כ ראיתי פרסומים בעיתון או מידע. בכל מקרה, זה קצת מבאס, כי אני לא בטוחה שיהיה לי עם מי ללכת במקרה שכן יש הופעה שלו!
אני לא מכירה אף אחד שמספיק אוהב אותו. מה עושים? זה קרה לכם פעם, שהלכתם לבד להופעה? שבוע טוב ופסח שמח
גל.

ZoHaRoT

New member
היי :]

לי לא ידוע על הופעות למרות שגם אני ממש רוצה. ואני תמיד יכולה לסנג'ר את אחותי שתבוא איתי :) את יכולה גם לנסות לבקש מחברה או מישהו בצורה חמודה ביותר, להסביר להם כמה כיף יהיה והם יבואו
את מוזמנת להישאר כאן!

הוא פרש מעולם המוזיקה...

סתאאאאם, הוא פשוט הזניח את המייספייס לאחרונה. אתמול הייתה הופעה שלו באינדיקה שאגב סיפרו לי שהיא הייתה מגניבה, וגם היא משום מה לא פורסמה במייספייס, אז לא כל כך ברור מתי יש לו הופעות ואיפה. ולגבי הלבד, אני אישית הולכת לפעמים לבד להופעות, יש בזה משהו כיף. אבל איך שאת מרגישה.

galoosh33

New member
אז אני מבינה שאין לי עוד מה לדאוג..

זה ממש חבל\מוזר שהוא לא מופיע יותר.. יש לו בעיה למלא מקום? לא נראה לי.. זוהר - האמת שגם לי יש שתי אחיות גדולות, ויש מצב שאני אוכל לגרור אותן איתי אם ממש לא תהיה לי ברירה.. אבל הן קצת מעקמות את הפרצוף.. תודה על התגובה
אם יהיו הופעות בקרוב יהיה עידכון בפורום (אם לא במייספייס) ?

אושRתי

New member
../images/Emo45.gifואם שמעתם על הופעות נוספות, אשמח לעדכן

בלוח האירועים

למעלה