היי

מיתוג חנות לבגדי נשים

שלום לך לפני שנתחיל לדבר על מיתוג חשוב לדעת מספר דברים הבגדים - האם מדובר בייבוא של מותג ידוע מחו"ל או ייצור מקומי קהל יעד - באילו נשים מדובר סגנון אופנתי - האם בגדים לנשות עסקים לעבודה, בגדים לאירועים מיוחדים וכד' מיקום - היכן החנות תהיה - האם יש אוכלוסייה מתאימה באזור מחיר - מהו המחיר של הפריטים ביחס למתחרים באזור ושאלה אחרונה - מהו היתרון היחסי של החנות הזו במילים אחרות, אני אשה המחפשת בגד יוקרתי - למה שאבוא דווקא אליך? אחרי התשובות הללו, נוכל להמשיך שנה טובה וגמר חתימה טובה

boxer2000

New member
היי

אני רוצה לפתוח באיזור פ"ת חנות בסגנון רנואר רק שהמעצבים ישראלים ועובדים כ פרילנסרים בחנות זאת אומרת הם יעצבו לי את הבגדים אבל על השם של החנות שלי,זה לגילאי 20 עד 40 מודרני מאוד אני רוצה למקם את החנות באיזור אחד הקניונים בפ"ת לא בקניון הגדול כי אין מקום פנוי שם, אני רוצה שהחנות תיהיה בעיקר לבגדי יציאה (ערב) גם רעיון לשם אין לי ,אנא עזור לי בברכה שי

boxer2000

New member
אני אסביר יותר ברור

אני רוצה לפתוח באיזור פ"ת חנות בסגנון רנואר רק שהמעצבים ישראלים ועובדים כ פרילנסרים בחנות זאת אומרת הם יעצבו לי את הבגדים אבל על השם של החנות שלי,זה לגילאי 20 עד 40 מודרני מאוד אני רוצה למקם את החנות באיזור אחד הקניונים בפ"ת לא בקניון הגדול כי אין מקום פנוי שם, אני רוצה שהחנות תיהיה בעיקר לבגדי יציאה (ערב) גם רעיון לשם אין לי ,אנא עזור לי בברכה שי

חנות לבגדי נשים יוקרתית

שי שלום מה שאני פחות אוהב בגישה שלך הוא הרצון להיות "כמו" רנואר יש מושג בשיווק הנקרא Me too בעברית "כמו" או "גם אני" אם אתה רוצה להצליח בעסקים עליך ליצור "בידול" ומיתוג שיהיה ייחודי רק לך ולא להיות כמו כולם לדוגמא: חברת קומ-איל-פו החליטה ללכת הרבה מעבר לבגדים ויצרה קונספט שלם למען נשים היום זו תעשייה שלמה שהמכנה המשותף שלה הוא "למען נשים" הקטלוגים שלהם אחרים ויצירתיים הטקסטים נהדרים קטעי השירים המודפסים על תוויות הבגדים וכד' הם רק חלק קטן מהקונספט הענק והכולל העומד מאחורי המותג קומ-איל-פו, של קרול גודין אני ממליץ לך לחשוב בכיוון שונה ואחר ולא להיות "כמו" לגבי שם – מה דעתך על השם באנגלית Shay יש לו את השיק שלו והוא גם מסמל "מתנה" בעברית לגבי רעיונות, קבל כיוון ראשוני אם החלטת ללכת על בגדי נשים ליציאה לבילוי למה שלא תיצור סוג של "מועדון" המספק הנחה ניכרת לנשים לכל מיני סוגי בילוי לטווח ארוך יהיה לך קהל לקוחות כמותי אשר יכול להוות כוח קניה תוכל לפנות לחברות המציעות מוצרים ושירותים המתאימים לנשים בתחומי הבילוי וכל קונה שתקנה אצלך בחנות תקבל כרטיס מועדון המאפשר לה ליהנות מהנחות או מבצעים מיוחדים בהקשר לבילויים אני לא מכיר אותך ולא מודע לניסיון שיש לך בעסקים ובביגוד נשים ולכן קשה לי "לזרוק" לאוויר רעיונות שאולי בכלל לא מתאימים לך בשורה התחתונה אני ממליץ לך להתחיל לחשוב אחרת, שונה, לא כמו כולם זה אולי ייתן לך צ'אנס בשוק אני גם ממליץ לך לפנות לחברות ויועצי שיווק המתמחים בתחום האופנה (אני לא מתמחה בזה) כדי לקבל תמונה יותר מלאה על השוק והפוטנציאל להצליח בו שנה טובה וגמר חתימה טובה מקווה שבכל אופן עזרתי קצת

למעלה