היי

היי

כבר הרבה זמן (ככה זה מרגיש לפחות) שאני במן דיכאון כזה.. אני בן 15..הומו אני חושב.. הכרתי כל מיני אנשים דרך איגי.. אחד האנשים שם היה אחד האנשים הפתוחים באמת..כל פעם שהתחברתי למסן הוא שלח הודעה וזה.. וכלכך התאהבתי באופי שלו..עד שיום אחד..הוא כבר לא שלח הודעה... הוא תמיד ביקש לראות את הגוף שלי במצלמה ואמר שאני חמוד ויש לי אופי מדהים.. פתאום עלתה בי המחשבה של..הוא ניצל אותי כל הזמן הזה? >< אוקי..זה קשה שככה פתאום זה מפסיק..הוא טוען שהוא הוסיף מלא מלא אנשים במסן והוא לא עומד בעומס.. אחרי זה מישהו שהכרתי דרך הפורום הזה..ביקש תמונה שלי..לאחר הרבה זמן שדיברנו במסרים כאן והוא כל הזמן אמר לי לא לוותר עלי ועליו כי הוא מרגיש שבאמת יש משהו. שלחתי תמונה..ומאז גם הוא הפסיק לדבר איתי. שום הודעה שום כלום. איפה אני יכול למצוא מישהו,שבאמת יאהב אותי וידאג לי ממש כמו חבר טוב אמיתי?
טוב..סליחה על הרחמים העצמיים, הוצאתי מה שהיה לי להגיד.

היכן להכיר בנים לקשרים אמיתיים

הי, כדי להכיר לקשרים אמיתיים יש לפחות שני חלקים - החלק הראשון הוא איפה, והחלק השני הוא איך בנוגע לאיפה- צריך לקחת בחשבון שבתהליך של מציאת ובדיקת הקשרים הכי מתאימים לנו יש נסיונות שלא 'צולחים את הבדיקה', לכן יש גם אלמנט "כמותי" מסוים (כלומר לא מספיק בהכרח להכיר רק אחד או שניים כדי שמשהו יבשיל למשהו רציני יותר). שתי הדרכים שציינת - קבוצות ופעילויות של איגי, ופורומים ברשת אלו דרכים מצוינות להכיר בנים עם פוטנציאל להיות רלוונטים, כמובן הפוטנציאל לא בהכרח ממומש כי לא כל אחד מתאים לכל אחד אחר מבחינת צרכים/העדפות וכן הלאה. בנוסף ככל שהגיל עולה יש יותר ויותר אופציות איך להכיר (כשיש טוסטוס או רכב אפשר להכיר גם מרחוק יותר, אפשר להכיר בצבא, אפשר להכיר באוניברסיטה,אפשר להכיר במקומות התנדבות, ועוד מקומות שלפעמים דורשים להיות מעל גיל 18). בנוגע לאיך - קצרה היריעה, אבל חשוב לומר שממש אי אפשר להסיק משני נסיונות שלא צלחו ש'המצב אבוד', ככל שמכירים יותר אנשים כך עולה הסיכוי לפגוש אנשים שיתחברו אלינו יותר. מה דעתך? נ.ב. אם זו לא הסיבה היחידה שבגללה אתה ב'מין דכאון כזה', אולי תרצה עוד לפרט?

את צודקת מאוד.

בדיעבד באמת כשחושבים על הדברים אני רואה את הדרך לשנות את המצב ולהטיב אותו. שלל סיבות למען האמת...אבל רובן קשורות באותו נושא ואת בהחלט עזרת לי בו. תודה רבה טל. :)

למעלה