היי

• פותח הנושא t0pi
  • פורסם בתאריך

t0pi

New member
היי

כבר שבועיים בדיוק שאני לא ישנה בלילה,נרדמת ב6:30 וקמה ב12:30/13:00 אין לי מושג למה זה קורה וזה משגע אותי!!! נגיד אני רואה טלוויזיה ב24:00 כמעט נרדמת,הולכת חצי רדומה למיטה ואז מתעוררת לתחיה!!! ממש נהיית לא עייפה ולא יכולה להירדם גם אם אני שותה חלב, מדברת בטלפון או קוראת ספר. וזה לא שאני נכנסת למיטה ומתחילה לחשוב על דברים או שאני בחרדה, ממש לא. קיצור מישהו יודע למה זה קורה ויש לכם פתרון? יעזור מאוד... תודה תודה

t0pi

New member
שכחתי לציין

שיום לפני שהפסקתי לישון לגמרי בלילה,רק בבוקר לא הצלחתי להירדם, בסוף נרדמתי ב2 בלילה וב4 בבוקר אבא שלי ניגש אליי ושאל אותי מה קרה, הוא אמר שבכיתי ואני בכלל לא זכרתי את זה!!! מבחינתי הוא רק העיר אותי והוא אמר שבכיתי ודיברתי אבל הוא לא הבין מה אמרתי.. מה זה זה???

קומרן

New member
מכיר את זה, מכיר את זה, מכיר את זה

כניראה שמשהו לא בסדר אצלך , ברוכה הבאה ;)

elhanan10

New member
יכול להיות שהשעון הביולוגי אצלך התהפך

לפי המעט שכתבת, לדעתי לא מדובר בנדודי שינה, אלא בשעון ביולוגי שהתהפך. הכי טוב: דברי עם רופא משפחה.

t0pi

New member
..

אןי לי זמן לזה.. אני בתקופת מבחנים ועוד כמה דברים אין לי זמן בשבילו.. איך השעון ביולוגי יכול להתהפך?

קומרן

New member
מה ההבדל בין נדודי שינה לשעון ביולוגי שמתהפך?

לי יש נדודי שינה, שבדרך כלל נגרמים עקב שעון ביולוגי קצת דפוק, אני נהייה מספיק עייף רק סביב 2-3 בבוקר וקם סביב 10-11 בבוקר כשמתאפשר. בדרך כלל אני מצליח להתאזן, כשיש לי לוז מסודר שמכריח אותי לקום כל בוקר, אבל בתקופות אחרות (כמו התקופת מבחנים הנוכחית), זה פשוט משבש לי הכל...

למעלה