היי

wise man1

New member
היי

שמעתי פעם איפשהו שיש לפעמים מפגשי קבוצה של "דובים" ששם מדברים על כל מיני דברים ושמעתי שיש כזו בחיפה ובתל אביב? אם באמת יש אתם יודעים משהו עליה איפה זה? ומתי? ועל מה מדברים שם?

stefan10

New member
שלום לך .

1) נכון היו קבוצות כאלה וכרגע אין לא בת"א ולא בחיפה . 2) יש את הפורום שפה כותבים ומתחלקים על מה שרוצים וביחוד על ה"אני" הדובי שלנו. 3) יש חברים וחברויות שנוצרו של דובים ואוהדי דובים הן מהפורום והן מהקבוצות שהיו שנפגשים פה ושם לרב לא מאורגן באירועים כאלה ואחרים ובעיקר במסיבת ה"ביג בוייז" במועדון התיאטרון ביפו שמתקיימת פעמיים בחודש.לעקוב בפייסבוק.לגבי אירועים של הפורום כמו מפגשים טיולים וכו.. אנא עקוב פה בפורום. 4) יש מפגש של דובים וחובבים בסאונה ברחוב החשמונאים בת"א בימי חמישי בערך פעם בחודש או בחודשיים צריך לעקוב בהודעות פה בפורום . 5) יש מסיבות שנקראות "ביף" שגם מדברות בצורה כלשהי לדובים פעם בשבוע בימי שלישי בערב בבית אלעל בת"א ובערך פעם בחודש יש מסיבה קצת יותר "מופשטת" במועדון הזיזי . יש לעקוב בפייסבוק . 6) כרגע מבחינה קבוצות יש בימי חמישי באגודה בנחמני בת"א קבוצה לא עם איפיון של דובים אבל משוחחים על מיני דברים נחמדים והיא נקראת או מאורגנת ע"י "גברים בדרך לזוגיות" פרטים בפייסבוק 7) בחברה לידיעתי נכון להיום אין קבוצת דובים ולא בעירים אחרות אבל בחיפה יש מפגשים קבועים ברח הילל ויש לברר שם ב"פורום החיפאי" שגם מופיע בפייסבוק זהו זה כל המידע שברשותי .. בהצלחה לך

fatnakedfag

New member
מפגש הסאונה הבא: 14 באפריל

אלא אם כן למישהו יש הצעה לתאריך אחר? אם לא - אז תרשמו ביומן, ותפיצו את הבשורה הלאה...

LFB

New member
אז שים איזו הודעה חדשה וראשית לגבי זה

ז י ק ו

New member
מעביר לך את השרביט ... :)

תכתוב אודות המפגש ואני אקדם אותו איפה שאני רק יכול :)

למעלה