היי

gafi

New member
היי

שמחתי לקרוא שיש פורום כזה לאור כל כך הרבה אכזבות שקורות לי לאחרונה............... שיהייה בהצלחה

J-סיקה

New member
היי גאפי ...

אכזבות לצערנו לא מדלגות על אף אחד ספרי קצת על שלך ....

gafi

New member
היי

קודם כל נעים מאוד, האמת היא שהאכזבה היא כמובן אהבה נכזבת, אבל אני פשוט שמחה שעצרתי את זה בזמן ולא המשכתי לאמלל את עצמי... בכל מקרה בסוף כל אכזבה תמיד תבוא התחלה ותקוה חדשה,ואפילו יותר טובה משהייתה. אז שיהייה לך רק טוב, המון אושר ו....אל תפסיקי לחייך אולי תספרי לי גם את קצת.....

J-סיקה

New member
האמת היא שהאכזבה שלי היא קצת אחרת

והיא זו שהולידה את כל הפורום הזה היה לי הריון שנפל לי ... כל כך רצינו כל כך קיווינו והיינו מאושרים כשזה היה חיובי אבל אחרי שבוע ... נפל לי ... אין מספיק מילים לתאר את גודל האכזבה את הכישלון והכאב אמנם יום מוליד יום והזמן משכיח כאב אבל האכזבה קיימת עדיין

gafi

New member
מצטערת

אני מצטערת בשבילך, אין ספק שזו אכזבה גדולה, אבל לא צריך להתייאש, את תראי שהכל יהייה בסדר, האמת היא שאני צעירה, אבל מכירה את האכזבה הזו מקרוב מאוד לפני 4 שנים אמא שלי גם היתה בהריון מאוד שמחנו, ויומיים לאחר מכן בדיוק ביום ההולדת שלי הם נפלו אני לא ישכח את זה בחיים אבל האושר האמיתי בא אחרי שנה והיום..............יש לי פשוט מלאך בן 4 וחצי שאני לא יכולה בלעדיו, אז אל תדאגי, את תראי שעוד יגיע לך האושר האמיתי אני מאחלת לך המון המון הצלחה...

gafi

New member
ממש לא

אני בת 23, וממש לא מפריע לי נחמד לי לדבר איתך? מה איתך?

למעלה