היי...

sivlz

New member
היי...

מקווה שהפעם לא יחסמו אותי ויענו לי על שאלותיי... 1.אז איזה/אילו ספר/ים מספרי "נרניה" הכי אהוב/ים עליבם ולמה ? 2.ראיתם את "האריה,המכשפה וארון הבגדים" ? איך הוא לדעתכם ? 3.אתם מצפים ל"הנסיך כספיאן" ולשאר סרטי "נרניה" ? 4.למה אין בפורום הזה שבו מדברים על "נרניה"(ספרים,סרטים וכל מה שקשור לנרניה) פאנפיקים על "נרניה" ? ממש חבל שאין... 5.האם לאחד/ת מכם יש/היה את הסרט/סדרה של "נרניה"(שכללו את הסרט והסדרה של "האריה,המכשפה וארון הבגדים","הנסיך כספיאן","המסע בדורך השחר" ו"כס הכסף") ואם כן,אז מה דעתכם עליהם ? אתם מעדיפים אותם או את "האריה,המכשפה וארון הבגדים" ושאר סרטי "נרניה" החדשים ולמה ? אשמח מאוד לתגובותיכם ותשובותיכם על שאלותיי...המון תודה...

Fairywitch

New member
קבלי שוב התנצלות על החסימה../images/Emo24.gif

מנסה גם לענות: 1.אז איזה/אילו ספר/ים מספרי "נרניה" הכי אהוב/ים עליבם ולמה?
המסע בדורך השחר. כי הוא הכי מעניין, קורים בו המון דברים. האודיסאה של נרניה ממש
2.ראיתם את "האריה,המכשפה וארון הבגדים"? איך הוא לדעתכם ?
עוד לא ראיתי. קניתי את ה-DVD, וכנראה אצפה מחר. 3.אתם מצפים ל"הנסיך כספיאן" ולשאר סרטי "נרניה"?
ברור. בקוצר רוח. 4.למה אין בפורום הזה שבו מדברים על "נרניה"(ספרים,סרטים וכל מה שקשור לנרניה) פאנפיקים על "נרניה" ? ממש חבל שאין...
נכון, אם מישהו יכתוב או יתרגם, אז יהיו. 5.האם לאחד/ת מכם יש/היה את הסרט/סדרה של "נרניה"(שכללו את הסרט והסדרה של "האריה,המכשפה וארון הבגדים","הנסיך כספיאן","המסע בדורך השחר" ו"כס הכסף") ואם כן,אז מה דעתכם עליהם ? אתם מעדיפים אותם או את "האריה,המכשפה וארון הבגדים" ושאר סרטי "נרניה" החדשים ולמה ?
לי אין.

sivlz

New member
תודה לך על תשובותיך....וזה בסדר,

אני מקבל/ת את התנצלותך ומקווה שלא איחסם יותר,פה ובפורומים אחרים ובקומונות כי רצוני בסה"כ לתרום להם... ואשמח מאוד לתשובות משאר משתתפי הפורום על שאלותיי...ומקווה מאוד שזה יהיה בסיס לדיונים מעניינים בפורום הזה על "נרניה"... תודה...

sivlz

New member
היי...אפשר בבקשה את...

תשובותיכם לשאלותיי שבהודעתי המקורית ? ואשמח מאוד אם נעשה דיון על שאלותיי בפורום הזה של "נרניה"... ועוד משהו ששכחתי:האם זה נכון מה שרשום פה,בקישור הזה ? או לא ? Speculation: The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2008) The Chronicles of Narnia: The Silver Chair (2009) The Chronicles of Narnia: The Horse and His Boy (2010) The Chronicles of Narnia: The Magician's Nephew (2011) The Chronicles of Narnia: The Last Battle (2012) זה מאחד האתרים באנגלית של "נרניה" על סרטי "נרניה" הבאים... תודה...

sivlz

New member
ועוד משהו ששכחתי:

באתר שאמרתי יש את הסרט והסדרה של "נרניה"(הישנים) שכוללים את "האריה,המכשפה וארון הבגדים"(גם בסרט וגם בסדרה),"כס הכסף","הנסיך כספיאן" ו"המסע בדורך השחר"..אבל משום מה בינתיים הם בדי וי די באנגלית..מי מכם ראה/תה את הסרט/סדרה/גם וגם הללו של "נרניה" והאם ראיתם אותם(אם ראיתם אותם) עם/בלי תרגום לעברית ? תודה...

dorgilyt

New member
לגבי סרטי נרניה

אני ראיתי אותם, נחמד ביותר, ראיתי את כולם ללא תרגום, מה שכן הוציאו את הסרט הראשון מבינהם עם תרגום, בהוצאת הד ארצי, המחיר נראה לי 70 ש"ח.

sivlz

New member
בסרט הראשון,כוונתך

ל"האריה,המכשפה וארון הבגדים" ? וכוונתך לסרט של "האריה" או לאחד מסרטי הסדרה של "האריה" ? ואיפה יש אותו עם תרגום ? ותודה...

dorgilyt

New member
כוונתי לסרטים הישנים.

ואתמול בדיוק גלתי שיש אותו בבורגר קינג במחיר של 20 ש"ח:S

sivlz

New member
וואלה...לא ידעתי...

אבל כוונתך לסרט/לאחד מסרטי הסדרה של"האריה,המכשפה וארון הבגדים" ? ובטוח שיש אותו בבורגר קינג ? ואשמח מאוד לתשובתך ולתשובות משאר משתתפי הפורום על כל שאלותיי שרשמתי בהודעתי המקורית... תודה...

dorgilyt

New member
כמו שכתבתי קודם

כוונתי הוא לסרט הראשון מסרטי נרניה הישנים, "האריה,המכשפה וארון הבגדים" ב-20 ש"ח בבורגר קינג.

Fairywitch

New member
את רצינית??../images/Emo12.gif../images/Emo2.gif

אני צמחונית, אבל את הקלטות אני אשמח לקנות

Fairywitch

New member
ראיתי את הסדרה של ה-BBC כשהייתי

ילדה, אבל היא בכ"ז הייתה רק על אמא"ב.

sivlz

New member
ידוע לי למה כוונתך,אבל ידוע...

לי שיש גם את הסרטים של "הנסיך כספיאן","המסע בדורך השחר" ו"כס הכסף" בסדרה הזו שאמרת של "נרניה"... ואפשר בבקשה לקבל תשובות לשאלותיי שרשמתי בהודעתי המקורית ? תודה...

ToryMaster

New member
סיון

הרשי לי להסביר משהו. הסיבה שבגללה הייתה החסימה לך, היא שניג'סת והצקת והזכרת כל הזמן שיענו לך על השאלות בהודעה המקורית. אנשים יענו לך אם וכשיהיה להם מה להגיד, אין צורך להציק.

למעלה