היי

הילהדרי

New member
היי

תודה על כבלת הפנים החמה ,אני מהדרום,אני נשואה 4 שנים ובגלל הטרנר ישר נכנסנו לטיפולים.חוץ מזה אנחנו משפחה אומנת לילד קטן ומקסים

היי הילה

שמי אורית ואני אמא של רוני בת 15 עם תסמונת טרנר. ברוך בואך לפורום. האם ידעת על התסמונאת לפני שנישאת או אחרי? הבנות פה מקסימות. יהיה לך כאן בית חם ומבין.

הילהדרי

New member
היי אורית

אני יודעת שיש לי טרנר כבר מגיל 13,הורי עשו לי את כל הבדיקות שבוצעו באותה תקופה.אמרו שיש לי " מוזייקה".

הילהדרי

New member
דרומית היחידה

גם אני אשמח להכיר אותך ובהחלט אפשר לארגן מפגש,ספרי לי קצת על עצמך

דלית0408

New member
היי הילה

סליחה על האיחור בתגובה פשוט לא היה לידי מחשב בשבוע האחרון (תיקון טעות להודעה הקודמת על שבועות). אז קודם כל ברוכה הבאה לביתנו החם מקווה שתהיי משתתפת פעילה, תשאלי ותשתפי בכל העולה על רוחך. רציתי לשאול ומקווה שתעני (אם את רוצה כמובן), איך הולכים הטיפולי ההפריה?, מה את יכולה לספר על ההרגשה, התהליך? יש עוד משהו שלא הבנתי, אם את מוזייקה, אין אפשרות שתכנסי להריון ספונטני מהביציות שלך? או שמא נפסקה לך הוסת? אני אשמח מאוד עם תשתפי אותנו כאן בפורום על כל התהליך ואיך הבעל הגיב ועדיין מגיב כי במפגש הקודם שעשינו התדיינו על כך ואת יודעת הרי שבעיית הפוריות היא חלק מאוד משמעותי בטרנר. אז שיהיה סופ"ש מהנה ומוצלח שבת שלום דלית

הילהדרי

New member
שלום דלית 0408

נעים מאוד להכיר אותך,אני כבר עברתי 9 טפולים 3 פעמים עם הביציות שלי אבל כול פעם הן יצאו לא טובות עם המון שברים. כרגע אני מתחילה עוד טיפול אני נוסעת לקייב תרומת ביצית,בעלי אדם מקסים ותומך,הוא זה שדוחף קדימה כל פעם אחרי כישלון אני אשמח להצטרף למפגשים.סוף שבוע נעים הילה

דלית0408

New member
משתתפת באיחולי ההצלחה

לפי מה שקראתי בפורום תרומת ביצית המסלול של בני ציון רומניה והמסלול של קייב זכו להצלחה רבה דרך איזה רופא את נוסעת? דלית

למעלה