היכונוווווווווווווו..... היכונוווווווווווווווו....

iris-t

New member
היכונוווווווווווווו..... היכונוווווווווווווווו....

אני הולכת לחזור לכאן ובגדוללללללללללללללללללללללללל.... (מה? לא שמתם לב שנעדרתי??? ככה?? :-() ) לא נורא, תיכף תרגישו אותי... היכונו... וחסר לכםםםםםםםםםםםםםםםםםםם.... חסר לכם שלא תגיבו...... אחרת אני נעדרת מכאן לצמיתות....... רוצה תגובות... צחוקים... הכלללללל.... לא משנה מה.... (איזו סחיטה רגשיתתתתתתתת... חחחחחחחחחחחחחחח) אוהבת אותכם.... ביייייייייייייייי בינתיים... iris

tairon

New member
וואוו איזה כניסה חחחחח הרבצת פרשתי שטיח אדום

dafna l

New member
איריס ברוכה הבאה

ואני מהר אפיתי עוגה וערכתי השולחן הזמנתי את כל באי הפורום וכולנו מחכים........ לכלהההההה

iris-t

New member
חחחחח... כלה-כבדה... בשבילי פרוסה דקיקה וקפה עם אחד סוכרזית... תודהההההההההה 8-p

iris-t

New member
(פוסעת בעדינות על השטיח האדום, בצעדי איילה, כדי לא לשחוק אותו - בתקווה שישרת אותנו עוד הרבה - לכבוד החברים החדשים שעוד יגיעו) :)

iris-t

New member
פשיייייייייייייייייייייייייייייייי H-)

יאאאא וואלייייייי... איזה עץ בנינו פה... וזה רק מקבלות פנים... וואלק... איפה הייתי קודם? עוד מעט כבר לא אוכל לשתוק יותר חייבת להצדיק את קיומי כאן, לממש את האיום (תתחיל לשקשק מרקי... חחחחחחחחחחחחחחחחחחח) שיקי... שיקי... שייק... שייק? איזה טעם יש לכם להציע? אולי בטעם ``צחור``? יש לכם כזה שייק? דפייייייייייייי... העוגה שלך פיצוץ... יישר כח... ביי לכולם בינתיים... (לפני שהבוס עושה לי שייק מהראש)... iris

למעלה