היכונו היכונו!

A R TA M I S S

New member
היכונו היכונו! ../images/Emo80.gif

טוב נו סתם הטעיה.. כולה תמונות שלי עם ירמי.. זה היה באירוע שלא הגיעו הרבה אנשים.. אז ירמי שר איתנו (וברוב הערב איתי..
) אז תהנו.. או שלא!

A R TA M I S S

New member
ועוד....../images/Emo80.gif

אני ירמי שרים יחדיו! ואני מזהירה יצאתי שם נורא! טוב נו ההתרגשות.... חחח.. ולא! אני לא חטפתי לו את המיקרופון למרות שיש שיפרשו את זה ככה..

A R TA M I S S

New member
לא לא.ץ. יש עוד! ../images/Emo80.gif

וזה אני וירמי אחרי ההופעה.. איזה חומד של בן אדם!

A R TA M I S S

New member
חחחחחח ../images/Emo80.gif

וזה סתם.. אני והכבותה אחרי ההופעה.. מתרגשות.. :)

SaMaRa 18

New member
איך ??? איך??? איךך????

איך זה שלא באתי אתכם????מה עבר לי בראש שאמרתי שאני לא באה???מה?????? אמממ....בייגונס, מה שהיה היה!! לאתה!! חולה עליך!!! ( יו פריטי!!) איזה חמודות יצאתם בתמונה המשותפת...( באבי..חולה עליך גם!) וירמי
... נ.ב **אם הודעה בסגנון הזה תופיע מתישהו זה בגלל שבפעם ה1 שהגבתי זה פשוט לא הופיע..אז הגבתי שוב..

פורילה../images/Emo23.gif../images/Emo39.gif

חחח איזו השתלטות על הפורום... כמעט כמו בפורום של רוני!:) חח... ובאמת חבל שלא באת איתנו...

מממ

הסתכלתי לך בכרטיס אישי וראיתי תתמונה שלך ונראה לי שראיתי אותך בצוותא מתישהו החורף... אבל מה שאני בטוחה זה שהייתי לידך ברוק עצמאות אני בטוחה! לא באביב אבל, לפני זה..

וואלה... מגניב!../images/Emo39.gif

ויש מצב שראית אותי בצוותא... דברי איתי באייסיקיו... שלחי לי תמונה... אולי גם את מוכרת לי!

שלמונזה

New member
*מקנאה בטירוף* ../images/Emo168.gif

אחלה תמונות, ואת גם מוזמנת להעלות אותם לגלריות...

אהההה כבותה!!!../images/Emo39.gif

איזה יפה את שיואו!!! חחח! רואים את הראש שלי בתמונה הראשונה... ואיזה מתרגשות אנחנו... ואופיר חש אמנותי...! גמני שמתי את התמונה הזוועתית שלי עם ירמי... הגבת???:)

למעלה