היכרויות

© RoNa

New member
היכרויות

ככל שעולים בגיל, כך קשה להכיר ולמצוא בני זוג. איפה אתם מכירים? פרט לאתרי ההיכרויות שהפכו בשנים האחרונות ללהיט ועוזרים להרבה, איפה אתם פוגשים פרטנרים/בני זוג? חושבים שאפשר להכיר מישהו רציני במקומות בילוי כמו מועדונים או פאבים?

ראשון?

שיהיה... מכיר בעיקר בעזרת הוירטואליות, אינטרנט. לא יוצא למועדונים ולא יוצא לפאבים- לא לבד בכל אופן... אז בעיקר באינטרנט, פורומים, אתרי היכרויות.

liata33

New member
אנחנו בבעיה,

אני בעיקר חברים של חברים, הבעיה שהסטוק נגמר עוד מעט

גלית35

New member
חושבת שבכל מקום אפשר להכיר../images/Emo20.gif

ואני עושה את זה פה ברשת.

Puzzluna

New member
אתרי היכרויות בד"כ

אני מאמינה שזו הדרך, ואני מרגישה פחות או יותר בשליטה על מי ומתי אני רוצה לפגוש. לא מאמינה בפאבים מועדונים וכו', זה פשוט לא כוס התה שלי. רוצה לדעת מראש מצב משפחתי, מקום מגורים, תעסוקה וכו'....

missd

New member
אתרי הכרויות באינטרנט

אולי אני טועה אבל אומרים שהנייר סובל הכל, לא? ובמקרה שלנו זה המחשב או אתרי האינטרנט... כולנו יודעים לא להאמין לכל מה שכתוב, ולדעתי כולם מחרטטים אז סביר להניח שמי שמפורסם באתר כלשהו באינטנט מחפש קשר, אבל אני רואה בעיות:1 כולם מחפשים "רציני", היתכן ???? 2 כולם מספרים על עצמם ניסים ונפלאות ובעניין התעסוקה, מצהרים שמרווחים "מעל הממוצע" משהו לא ברור לי, אולי אני סתם מגזימה אבל יש כרטיסים שעליהם ניתן רק לומר TOO GOOD TO BE TRUE ....

Puzzluna

New member
לגבי הכרטיסים האלו...

אם כרטיס נראה לי חשוד, אני מדלגת עליו. עד כה ממש לא נתקלתי בשקרנים למזלי...

ליאל212

New member
דרך חברים חברות בעיקר אבל

.....באמת שהמלאי מוגבל ומצומצם. בדיוק בשבת דיברתי עם חברה על הנושא :איפה אפשר להכיר??? האפשרויות שהועלו הם בסדנאות, הרצאות, חדר כושר וכו' פחות באתרי היכרויות-לא יודעת אבל פוחדת מזה. ומועדונים ופאבים הולכת פעם ב....... וגם זה אולי. ובסופו של השיחה הגענו למסקנה שהכל עניין של תיימינג יש שפגשו בתיכון יש כאלה בצבא יש כאלה באוטובוס יש כאלה במטוס.... אין גבול לאיפה שאפשר להכיר. רק צריך להיות במקום הנכון והשאלה הנשאלת זה איפה זה המקום הנכון

הכרויות

עדיין מאמין בעצמי סתם התקלות בקניון וכו' החלפת מספרי טלפון הזמנה לקפה ומאפה הכרויות בפורומים באינטרנט במו כאן למשל לא חושב שאפילו היום בגילי הוא מהווה מכשול מסויים בשבילי משום שאני נראה צעיר מאד מכפי גילי הכרויות בטלפון באמצעות תיבה אישית וכו' מתרגש היום כל פעם מחדש שלאחר מס' שנות נישואין שבסופם גירושין עדיין לא אבד עליי הקלח והקסם. יום נפלא לכולם מהאוהב מהלב!!!!

למעלה