הילה ורותי

shandror

New member
הילה ורותי

מה דעתכן על הספר : "קורס בניסים"? קניתי אותצו השבוע ביריד הספרים

רותי 11

New member
אני אישית לא קראתי אותו

אבל הבנתי שהוא מדהים ויש בו המון תשובות

רותי 11

New member
עוד משהו - כאשר רוכשים ספר

תמיד מומלץ לחוש את הספר לפתוח אפילו באקראי ולבקש מסר אם הספר מתאים לך ולראות איזה מסר קיבלת אם זה מתחבר לך או לא

shandror

New member
../images/Emo189.gifבדיוק!

ראיתי את הספר הזה לפני כמה שנים על המדף והוא עלה המון !! בשבילי!! 190 ש"ח אז עזבתי אותו! אבל קראתי באינטרנט כל מיני כתבות ממנו ומאמרים.. השבוע קניתי 4 ספרים במבצע של סטימצקי ובעוד שהמוכרת עושה לי חשבון, משהוא דחף אותי לעצור אותה וללכת לחפש עוד ספר אחד!! הלכתי ישר למדף שבו היה מונח הספר הזה - עותק יחיד!! כאילו חיכה במיוחד בשבילי!! והוא היה מונח שוכב על כל הספרים, ידעתי מיד שאני צריכה לרכוש אותו!! (כמעט ושכחתי ממנו כל התקופה) ואני מאוד מאוד מרוצה!!

jofen

New member
אפשר לא רק עם ספרים

ספרים, סרטים, מוסיקה, כל דבר שיש בו רבדים אני אישית יום אחד ידעתי שאני לוקח סרט (מן ידיעה פנימית) הלכתי בBLOCKBUSTER במסדרונות האלה ובכלל לא הסתכלתי על השמות רק הרגשתי, אחרי כמה דקות לקחתי סרט אחד שקשור כבר לכמה סרטים שראיתי אז באותה תקופה. הספרים והסרטים יש להם תדרים והם "מגיעים" לכל אחד בזמן הנכון, זה מדהים איך זה פועל.

אני מכירה את הספר מעיון בו

לא קראתי אותו ממש. הוא מיוחד ועמוק עד מאד. עושה סוג של מסע פנימי של חיבור למהות הפנימית ולעוצמה הפנימית (בדומה לתיקשור
) ומתוך כך שינוי מציאות חיינו. העניין הוא שאני מופתעת שהוא נמכר ככה - כי בעבר אנשים היו רוכשים אותו דרך הקורס בניסים. זה קורס שהספר מלווה אותו. מכירה כמה אנשים שעשו קורס כזה ועבדו עם הספר - ושמעתי חוויות טובות. נשמע שאכן מתאים לך ותוכלי לעשות דרך איתו - אם תתמידי. ספרי חוויות.

למעלה