הימורים לגבי המועמדים להדחה בשבוע הבא:

האח85

New member
הימורים לגבי המועמדים להדחה בשבוע הבא:

ולפני שאני רושם את הדעה שלי, אני חייב להגיד שהדיירים ממש סתומים אם הם ימשיכו להעלות את יוסי ועינב, כי אז זה מקרב אותם(את הדייר ששם את הבובלילים כמועמדים) להיות מודח, כי בינתיים, כל מי שעמד מולם-נפל! , אז אם הם חכמים, הם יבחרו מישהו אחר, ושלא ינסו לשחק אותה צדיקים...אבל מכיוון שהם סתומים (אולי חוץ מצבר) אז לדעתי: שפרה-עינב ויוסי. רנין-עינב ויוסי. צבר-איתי וונסה. ליאון-יוסי ואיתי. יוסי-שפרה וצבר. עינב-שפרה וצבר. איתי-שפרה וצבר. ונסה-רנין וצבר. והמועמדים להדחה בשבוע הבא הם: יוסי,צבר, ושפרה. במידה ואיתי משנה את ההצבעות שלו (בטיפשותו) אז הוא יעמיד להדחה גם את עינב, ואז גם עינב תהיה מועמדת... וכמובן ששפרה טסה מהבית, סוף סוף!!!

duram

New member
ממש לא!!

אם איתי וונס חכמים מספיק אז הם חוברים לרנין לאון שפרה וצבר בכדי להדיח את אחד מהבובלילים שעדיין לא יודעים את לוח הכפל. צבר אין לי ספק יצביע ליוסי ועינב הפעם. ואולי גם ליאון. בכל אופן גם אם יוסי ועינב יהיו מועמדים להדחה, אז יהיה שם עוד מישהו כי יש 3 תמיד. יהיה לי עצוב מאוד אם הבהמה ואבא שלה יקחו את המליון. זה רק יראה את הרמה של העם הזה. האבא מילא אבל הבת שלו היא בושה ל-DNA בושה לאנושות.

האח85

New member
נחיה ונראה מה יהיה... איתי הזה גם נחש לא קטן

כמו שפרה וצבר... הם מתחנחנים אחד לשני אבל בפועל הם לא יהיו באותה קבוצה...

למעלה