הי, אני אינס מפורום פוריות...

innes

New member
הי, אני אינס מפורום פוריות...

ואני כנראה זקוקה לתרומת ביצית. למה הענין שלנו - הזקוקות לביצית - לא נפתר כמו אצלכם? אני מיואשת ורואה את האמהות הולכת ונעלמת באופק. מה אני צריכה לעשות כדי שהענין יוסדר בחוק? למה אין לי זכויות כאזרחית במדינה הזאת. הרי בשביל לאשר פונדקאות ישבו אנשים שרצו לעזור לאנשים, ושינו דרכי חשיבה ואפשרו לאזרחים ואזרחיות שלא יכולים לבד, להעזר בפונדקאית. למה אנחנו לא רואות את קצה קצהו של הפתרון באופק, ואם התורים לביציות כל כך ארוכים, אז אין בכלל סיכוי שמישהי בגילי תגיע אי פעם למשהו. עד שיגיע התור שלי אני כבר אהיה זקנה בלה, ואף אחד כבר לא ירשה לי תרומת ביצית. אני מדוכאת ומיואשת. אין לי את הכספים לאימוץ. למה הכל הולך נגדי כל החיים????????????????

מירבי*

New member
היי אינס, ברוכה הבאה../images/Emo20.gif

אם זכרוני אינו מטעה אותי, עד לפני שנתיים בערך היו בארץ תרומות של ביציות, אמנם רק מנשים שעברו טיפולים אבל היום גם את זה כבר אין, מי ש"דאג" לזה זה אותם רופאים שניסו לעשות הון על חשבון מטופלות. אני לא מצויה בפרטי החוק, עד כמה שאני יודעת כרגע כל הנושא נמצא בחקירה ולכן לא מאפשרים את השמוש בביציות מתרומה. ידוע לי על רופא אחד לפחות שמאפשר תרומת ביצית לא בארץ, בקפריסין, אם תרצי פרטים נוספים אתן לך. גם חוק הפונדקאות עבר בארץ אחרי רעש תקשורתי גדול מאוד שעשו מספר זוגות שידעו שזו הדרך היחידה שתסייע להם לגדל תינוק שלהם. אם אני טועה ולא קיים חוק תרומת ביציות בארץ שווה להתארגן ולנסות לקדם את זה. לא הבנתי מדברים אינס- זה סופי שאת צריכה תרומה? מציתם את כל אפשרויות הטיפול האחרות? מאחלת לך המון בהצלחה באשר תלכי מירבי*

למעלה