הי - יעוץ לניהול תקציב ביתי

s123123

New member
הי - יעוץ לניהול תקציב ביתי

אשמח לייעוץ בנושא חסכון, נמאס לנו שאנחנו בקושי חוסכים, ולפי השכר אנחנו אמורים לחסוך. הכנסות יחד: 14,000 ש"ח בממוצע. אם בעלי עובד קשה מאוד יש חודשים של 17,000 אבל הממוצע 14,000. נטו. מס נפשות: זוג+ 2 ילדים סופר כולל חיתולים וכו: 2,000-3000 חוגים לילדה: 300 קלינאית תקשורת: 720 (יש החזרים של בערך חצי) דיקור סיני לילדה של בעיית הרטבה - אין לנו מוצא אחר רק זה עוזר: 800 ש"ח משכנתא + ביטוח דירה וכו: 3,000 צהרון: 800 ש"ח חשמל לחדשיים: בחורף 1000 שח, ברגיל 500 גז: 160 לחדשיים ארנונה: 500 לחדשיים דלק ורכב וביטוח 1500 בחודש כרגע הילד תינוק ואני בבית אז אין גן שונות - ביגוד, הנעלה, מתנות לארועים, הצגות אחרי צהריים עם הילדים: 500-1000 בחודש חסכון לשני הילדים - 800 ש"חגן 1000 ש"ח ותמיד יש עוד משהו ככה שבסופו של דבר אנחנו חנוקים. בטח שכחתי כאן דברים, אני לא רוצה להעלות אקסל מדוייק של הוצאות. אני רוצה לחסוך בחודש 3500 שח אפשרי?? לא רוצה לקצץ מהילדה, זה מבחינתי מקדם אותה וחסכון לטווח ארוך. תודה רבה

Sugar Daddy2

New member
לפי הסטטיסטיקה14K זה בערך ההוצאות של משפחה עם

שני ילדים... ללא חיסכון. בכל מקרה, קשה לי לראות איך תוכלי לחסכוך 3500 - האם זה בנוסף ל-800 או הם כלולים? כמה דברים שכן ניתן - להגביל את הקניות ל-2200 ולא לעבור את זה. ניתן לקנות את רוב המוצרים הבסיסיים + כמה פינוקים בסכום זה. זה ישחרר לך 800 ש"ח. צהרון - אם את בכל מקרה בבית עם התינוק - אולי תשלחי אותה רק פעמיים בשבוע לצהרון - ואז תשלמי פחות 400-300 ש"ח ביגוד , הנעלה מתנות - כמו עם הסופר - תגדירי טווח מדוייק - למשל 600 ש"ח ואל תעברי אותו, גם אם זה אומר שחודש אחד לא תקני לילדה בגד חדש או תלכי איתה להצגה... כבר יוסיף לך עוד 400 ש"ח. כבר פוטנציאלית נחסכים 1600 ש"ח.... בהצלחה,

s123123

New member
תודה רבה, 800 חוסכים כיום,

הייתי רוצה להגדיל את חסכון נתחיל אפילו בעוד 1000 ש"ח.. תודה על העצות

כח הכסף

New member
כמה אפשר לחסוך?

לא כתבת מה המטרה של החיסכון. כאשר מגדירים מטרה, קל יותר להגיע אליה. לכן מומלץ שתגדירי מה את רוצה להשיג בכסף שתחסכי, ומה תאריך היעד להשגת המטרה. ואז תוכלי לבדוק בתקציב, האם לצמצם עוד הוצאות ולהגדיל חיסכון. לדעתי אם מצמצמים יותר מידי, קשה לעמוד בזה לאורך זמן. אולי את יכולה להגדיל את החיסכון אחרי שתצאי שוב לעבודה ויהיו לכם יותר הכנסות? בהצלחה!

s123123

New member
הי

החסכון הוא לדירה גדולה יותר שאנחנו רוצים לקנות. כשאני יצא לעבוד שוב השכר אמור להתייצב סביב ה- 17-20 נטו, אז זה יהיה ראלי. רק ש- אני עוד לא יודעת מתי אני אשוב לעבוד, כרגע הארכתי את החל"ד... תודה

3718

Member
יהיה לכם קשה לחסוך. ההוצאות שלכם סבירות

ההוצאות שלכם סבירות, כך שקשה לי לראות איך אתם חוסכים בלי שתצאי לעבוד. הפתרון הוא לצאת לעבוד כמה שיותר מהר.

ניב נ

New member
אוופס נשלח ללא התוכן

עכשיו אתם יכולים לחסוך 800 ש"ח בחודש. כי כרגע העדיפות היא שתשארי בבית. כאשר ההשארות שלך בבית תהיה פחות חשובה תוכלי לצאת לעבוד ולחסוך יותר. הייתי במצב כזה זה לא נעים, וזה מציב לחץ עצום עליי (הבעל) כמפרנס יחיד שהכל תלוי בו. אבל זה היה טוב והכרחי.

אסתיק3

New member
רעיון להגדלת ההכנסה

אני מבינה שאת בבית כרגע, אז אולי להציע את שירותייך ולטפל בתינוק נוסף. לאו דווקא על בסיס "משרה מלאה", אלא אפילו "בייביסיטר" לפי שעות בבוקר לתינוקות שונים מהסביבה.

למעלה