הי כמה שאלות

הי כמה שאלות

1) מתי ההופעות הקרובות של כפיר? 2) בהופעה בווליום הוא אמר שיש לו שיר מתוך ההמשך של עבודה עברית, יש דרך להשיג את השיר? 3) למה אני לא מצליח להכנס לאתר של כפיר אפשטיין? העמוד הראשון לא נטען עד הסוף... 4) אחלה דיסק, אחלה שיר, אחלה עבודה, אחלה אומן.. אין לי שאלה, סתם נקודה לשבח. אני שומע את כפיר אפשטיין עוד מאז שהוא הוציא את הסינגל הראשון שלו "יש לך כוח" (עבדתי ברדיו קול ראשונים ומאוד קידמתי את ההשמעות שלו, כי הוא באמת טוב).

moriboy666

New member
ככה,

ההופעה הקרובה של כפיר היא בקפה ביאליק בתא ב24 לחודש - הופעה אקוסטית מומלצת מאד ההופעה הבאה בבארבי היא ב 22.10. מופע הרכב 2 את השיר מעבודה עברית לא ניתן להשיג. אין מידע עדין מתי הוא אמור לצאת.. כנראה שלא הלך להם עם הראשונה במכירות אז הם מעקבים את זה. זה היה אמור לצאת כבר לפני שבועות השנה. 3 אין לי מושג אצלי האתר עולה. לא יודע לעזור לך 4אני בטוח שיש כאן עוד כמה ששותפים להרגשה.. תמשיך להנות. יום טוב וסופשבוע נעים

../images/Emo214.gifאתה צריך להגיע להופעות..

כדי להבין כמה הוא הרבה יותר מ"אחלה" אומן
ענו לך כבר על השאלות, באתר- אין בעיה, כנראה שהבעיה בווינדוס שלך או משהו כזה, אולי בהגדרות, כשהיה לי ווינדוס אחר היו אתרים שלא עבדו וזה ממש מעצבן
תנסה להכנס ממחשב אחר של חברים
אשמח לראותך בהופעות

לגבי האתר

ניסיתי מארבעה מחשבים שונים והוא נתקע על עמוד הטעינה בכולם...

../images/Emo214.gifאין לי מושג מה הבעיה,

אצלי זה עולה כרגיל... יכול להיות שמדובר בווינדוס/הגדרות שווים בכל המחשבים שלך ושלושת האחרים ובגלל זה האתר לא עולה. בכל אופן, אני רק משערת. אין לי מושג מה הבעיה האמיתית... מחכה לראותך בהופעה שלמה בבארבי, אתה תראה שההופעה שווה

ועוד משהו..

הייתי בהופעה שלו בווליום כינרת, ממש התפרעתי ורקדתי שם ונהנתי מאוד, זה היה הרגע שהבנתי שהוא יותר מאחלה אומן.. עדיין לא נחשפתי לרגעים העילאיים שלו, אך אני בטוח שהם קיימים ואני אחשף אליהם בהופעות הבאות...

למעלה